Skocz do zawartości

francuski czołg Char B1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo to ładne znów. Jak patrzę na Twoje prace to mam ochotę odpalić maksia, oreintuję się, że jestem w pracy, przychodzę po 8h do domu i nie mam już mocy przerobowej... kurza stopa!!

 

Sześciokątne nity... :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Charles Aznavour!? Na tych gąsiorach to tylko śluzu brak i będzie ślimak!

A tak poważnie, piękny modeling Wojtuś. Jak zwykle z resztą. Dopiero początek a kopara już rozdziawiona. Ale ze scenką to Cię przypilnujemy :P

P.S. Tyle tego robisz i w taki mistrzowski sposób, że może nakręcisz jakiś videotutorial w formie musicalu czy coś? Ja czekam w każdym razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jak zwykle dajesz czadu.

Pogoń wiewióry niech Ci jedna naciska shift a druga ctrl, będzie jeszcze szybciej :-)

 

Co do musicalu - to chyba by misuał być podkład z bardzo ostrego techno, żeby za Tobą nadążyć :-))))))

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek przyjacielu nie gniewaj sie na mnie:)

U Ciebie naliczyłem 66 ogniw w tankach wyszukanych na googlach 64, teraz muszę sobie oczy czymś zakroplić bo mi łzawią.

 

Ale wtopa! Dobrze że Patrona w pobliżu nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliment - jedyne co mnie zastanawia to dlaczego jesteś strażakiem a nie siedzisz w jakimś czołgu na poligonie (żeby nie było, że na parking cie w czołgu nie wpuszczają) lub pod czołgiem w warsztacie. Tylko nie wymiguj się, że w czołgu ci się komp nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest jakiś hardkor na sali co wsadzi kierowcy palec do oka podczas jazdy :D A model wypas na maksa, cierpliwości panie to ty masz pod dostatkiem. Czekam na tego finała bo chce iść wreszcie do dentysty po tą nową szczęke. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

чудо, красота, отличен модел !!! Ponieważ wieje tu nudą, bo wszystko jest rewelacyjne i komenty też nudne, bo tylko że super, postanowiłem prawić komentarze w języku starożytnych bułgarów jak obiecałem ;P Wiem, wiem, brakuje faktury kamienia i wyszczerbienia na ogonkach, ale musi wystarczyć! Co tu gadać?! Mistrz i gwiazdy (5)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności