Skocz do zawartości

francuski czołg Char B1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

EDIT: dzisiaj nie bedzie upa bom na służbie... wbrew temu co sadzą niektórzy na tym forum, w całości oddanym dzisiaj gaszeniu pożarów :P

 

i kto Ci w to uwierzy:)

 

pięknie idzie powodzenia ja również jak JunioR czekam na mapowanie i textury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslalem o tym zeby zrobic jeszcze wersje bez wiezyczki - powiedzmy, zdemontowana do naprawy, pospiesznie zaspawany otwor z samym wlazem i wezwany na front..:P ?

 

chyba wszyscy sledzacy ten watek sie zgodza ze bez wiezyczki wyglada o wiele wiele(...)wiele lepiej, a jej pozbycie sie w wersji alternatywnej na potrzebe renderku nie byloby az tak gryzace dla historykow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy detal nieprawidłowo wymodelowany może zagrażać zdrowiu psychicznemu i życiu towarzyskiemu. Przed wymodelowaniem skonsultuj się z prezesem lub specjalistą ds. wojskowości.

Zalecam częste spacery, malowanie zębów na fioletowo i czyszczenie dwunastnicy przed zaśnięciem! Trzeba coś z tą dżumą zrobić!

Detal piękny Wojtuś. Współczuję!

 

Pozdrawiam Twój biernie zarażony druh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ty masz takie fajne referki :)

 

Model robi wrażenie. Zresztą jak zawsze.

 

Mam nadzieje, że będzie jakaś scena tak jak ostatnio (o ile dobrze pamiętam był czołg który ugrzęzł. Miał rozwalone lewy bok chyba. Blacha mu odpadała :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny modelik. Podziwiam warsztat w hard sufracach

 

Ale przejrzałem sobie kilka (nascie) twoich ostatnich modeli i wszystkie sa na takim samym poziomie. Niby dobrze, ale czemu by nie pojsc o krok dalej. Może wrzuc model do jakiegos sculptera i zrob jeszcze wiekszy detal? (faktura metalu, wgniecenia po kulach, przetarcia). Może jakas scena walki miedzy czolgami?

 

btw. Odemnie tez *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle swietny model. Cierpliwosci do detalu i skilla tylko pozazdroscic.

A ja to tak z innej beczki - chcialbym kiedys zobaczyc scene gdzie wstawisz te wszystkie swoje czolgi. Tak, wiem moze byc ciezko, ale zawsze da renderowac w passach, i klejac do kupy w jakims prog. do kompozycji ew. fotoszopie. Koncowy efekt moglby byc miazdzacy :)

Nie powiem, jakas bitwa pancerna tez by mnie zadowolila :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny modelik. Podziwiam warsztat w hard sufracach

 

Ale przejrzałem sobie kilka (nascie) twoich ostatnich modeli i wszystkie sa na takim samym poziomie. Niby dobrze, ale czemu by nie pojsc o krok dalej. Może wrzuc model do jakiegos sculptera i zrob jeszcze wiekszy detal? (faktura metalu, wgniecenia po kulach, przetarcia). Może jakas scena walki miedzy czolgami?

 

btw. Odemnie tez *****

 

Witam

Kolejny piękny model!! Szkoda jednak ze nie pójdziesz o krok dalej jak kolega F/X pisze i nie skupisz się w kolejnej pracy nad jakimś dobrym renderem, otoczeniem itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa.. ja i sculptowanie...wolne żarty:)

......choc uszkodzenia mozna i bez zbrusza.... właśnie znalazłem na mil -meshu:

 

Hmmm można jakiegoś linka ? Robisz już te tekstury ? Jak tak to mógłbyś wrzucać tutaj jakis progress ? Z chęcią zobaczyłbym jak pro ^^ :P malują modele.

 

 

Mam nadzieje ze się nie obijasz bo jestem ciekaw jak będzie wyglądać całość pomalowana ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności