Skocz do zawartości

Postac 3D: Jerzy Urban - the caricature i Pig Man


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

Moja ostatnia praca, nie pokazalem jej w poprzednim watku bo jest troche lepsza od tamtych, tak mi sie wydaje. Sorry ze daje drugi watek w FW ale nie moge sie powstrzymac:) mam nadzieje ze nei dostane bana, a jesli tak to trudno:/

 

tekstury nie moje.

 

piga.jpg

 

urbanhighres.jpg

 

Pozdro!

Edytowane przez Noe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kieraj, zastanawia mnie jedno. Dlaczego stosujesz zawsze tak mocno nasycone barwy?

ps. zmniejsz podpis 50 razy.

 

Nie wiem samemu, jakos mi tak pasuje, co do podpisu to fakt troche za duzy. ale juz za puzno.

 

Generalnie to nie wiem o co wam chodzi, zupelnie. Praca moze sie niepodobac ok, ale nie mam pojecia no wlasnie nie mam o co tu chodzi. czyzbyscie mysleli ze znowu nie moj model?? Ze nastepna praca w FW??

 

EDIT:

danilo2: a kto ci powiedzal ze to darmowe tekstury, tak samo do modeli.

Edytowane przez Noe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generlanie, jak Ci mówiono już setki razy, nie trzaskaj pracek miernych jak z karabinu, tylko przysiądź nad jedną, porządną. Zaczerpnij z sieci nieco inspiracji na temat post-produkcji i oświetlania (każdą prackę świecisz tak samo). Poszukaj trochę tutków modelarskich.

 

A jeżeli chcesz robić karykatury, naucz się najpierw modelować poprawnie anatomię, to zawsze dobry punkt wyjścia.

 

A wszystkich panów chcących wrzucać śmieszne zdjęcia, zapraszam do wątku "rzeczy interesujące, rzeczy zabawne" :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieraj:

1.Zjedz ta intensywnoscia koloru

2.Lepiej wrzucaj mniejszy obrazek niz wiekszy ale z rozczłapanymi texturami. Stosunek wielkosci powinien isc w parze do rozdzielczosci textur.

3.Podpis na polprzezroczystosc i mikroskopijny.

4. kup xrayunwrap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kolory są straszne, ale może tak Ci już w duszy gra i taka jest Twoja estetyka. W przeciwieństwie do poprzedników nie znam Twoich wcześniejszych pracek; ta nie jest zła, aczkolwiek podobieństwo do Urbana odkryte zostało raczej po zakończeniu modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieraj:

1.Zjedz ta intensywnoscia koloru

2.Lepiej wrzucaj mniejszy obrazek niz wiekszy ale z rozczłapanymi texturami. Stosunek wielkosci powinien isc w parze do rozdzielczosci textur.

3.Podpis na polprzezroczystosc i mikroskopijny.

4. kup xrayunwrap

 

Jam nie Kieraj, jam Noe:) zgadzam sie co do podpisu ale jak mi sie wydaje chyba nie mam zmyslu estetycznego do tego przesycenia:/ brak talentu chyba, mi sie wydawalo ze praca git, a jednak, trzeba sie wycofac na jakis czas i postudiowac.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest słaba, pracy nie bronie

 

Praca nie jest słaba. Mam wrażenie, że była wykonana po to by wzbudzić sensację, złość, sprowokować do rzucania błotem i skupić na sobie uwagę wszystkich dookoła. Jako taka spełnia swoją rolę - po raz kolejny kerajowi udało się sprowokować forumowiczów do podniesienia niezdrowej wrzawy. W tej sytuacji nie wiem kto się lepiej bawi - on czy my. Póki co jest tak: keraj gra, forum tańczy tak jak keraj zechce.

Jest tylko jedna rada jak to ostatecznie ukrócić - zbawienna cisza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 masz calkowita racje jednak ten dzial to nie miejsce na takie zarty. Wiadomo ze kefir robi to celowo piszac kazdy post jak "blondynka z dowcipow". W pracach nie ma progressu, specjalnie za kazdym razem sa popelniane bledy, celowo sa brane takie znane "gotowce" by dyskusja zawrzala.

 

No coz regulamin niestety niezabrania takiego postepowania a wieksze nieprzyjemnosci sa z obiektywnego komentowania niz z szopki wiec jest jak jest. Zawsze moglobybyc gorzej: dostawca moglby przywiezc wiecej kefirow do sklepu.

 

PS. No i najwazniejsze praca bardzo super, fajne swiatlo, super kadr taki dynamiczny, no i ten charakterystyczny SSS normalnie cud malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tos mu ino troszke uszy zabardzo natarl :) - nie znam sie, ale napewno lepsze to jest niz pierwsa wersja, urbana nie przypomina, ale fajne. ja jednak, jakbym umial (nie umie) to bym poprawil okolice oczu , skura na oczami jakas taka czerstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa..lepiej w tych kolorkach łagodniejszych...ale Urbana żadna wersja wogóle nie przypomina.Wydaje mi się że powineieneś zdecydowanie podnieść poziom krytyczności wobec własnych prac.Ok główki nie są fatalne -ale takie sobie...Jak Ci na threedy napisałem -załóż teczkę w wipie i modeluj.Olej raczej narazie tekstury,unwarpy i rendery.Jak chcesz robić organike skoncentruj się na modelowaniu.Nie używaj gotowych baz,zacznij od sculptu z kulki albo sam wymodeluj prostą bazę - niczego się nie nauczysz waląc 50 szybkich główek na takim sobie poziomie...

Pozdr:O)

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to prawda że forum się rozrosło a załoga została za mała. Po tym co się dzieje widać że mody/adminy już sobie z tym nie radzą. Może któryś z wyżej podpisanych się zgłosi?

 

Nie radzą albo zlewają na to. Nawet nie raczą posprzątać tutaj co niektórych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności