Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra mam, pytanie: dawno dawno temu za czasow gdy mialem p166 (podkrecone do 200) znalazlem na jakims cd action czy czyms w tym rodzaju gierke. Problem mam z nazwa. Wiem ze bylo to cos zwiazane z PD (police departament) tyle ze dwie pierwsze literki byly skrotem nazwy fikcyjnego miasta. W grze wcielales sie w kierowce policyjnego mecha ktory mogl sie zamienic jeszcze w poduszkowiec. Bylo w 3d ale widok byl z gory zza plecow mecha. Moze ktos to kojarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, znacie może Transport Tycoon?(Deluxe) to wyszło w 94, zrobione przez Microprose. jeśli nie słyszeliście to polecam!Super-grywalność. Gierka dla prawdziwych ekonomisów, nie dajcie się zwieść tym, że jest stara.. Sim City wysiada..

A grafika .. no coż, przyjemna dla oka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck, widze że próbujesz robić to co ja (zanim mi się joystick zepsuł), tyle że ja męczyłem Focke-Wulfa o ile pamiętam i za każdym razem albo nie doleciałem bo się już po drodze rozmaśliłem o taflę oceanu, albo już za mostem gdy odpychałem drążek co by nabrać trochę wysokości to zachaczałem sterem kierunku o wodę... krótko mówiac jeszcze mi się to nie udało, ale fajnie że mi przypomniałeś o Sturmoviku, muszę się bujnąc i naprawić tego joya... tylko gdzie ja dostanę potencjometr (i jak się tego cholernego joya odkręca :D)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gralm ostatnio w Sims 2 bo nostalgia po pierwszej czesci i troche za bardzo mi mulilo, a ze nie mialem dobrej wersji [ale oryginal oczywiscie :D] to nie moglem budowac wiec sobie odpuscilem, ogolnie dosyc duzo cisne w to z nudow: http://www.2flashgames.com/f/f-178.htm

 

[quote=-> Mr. Duck

A grafika .. no coż, przyjemna dla oka :D

 

kurde hehehe, poszukaj w tym watku ile razy o tej grze przypominalem, ta gra jest extra wypas full i ja pier.....nicze, a grafika to wg. mnie jej atut, chociaz moglo by wyjsc wiecej mozliwosci, i szkoda ze juz jej nie supportuja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietacie Apache vs Havoc ? to byl symulator dopiero ...

(...)

 

gdzieś mi się to jeszcze wala w stertach cd, jak się tylko uporam z joyem to zrobię sobie chyba sim-maraton :D pamiętam jak się kiedyś podniecałem Flight Unlimited 2 u kumpla, ale odpalony po latach już tak nie zachwycał... muszę jeszcze pobawić się Lock-On: Modern Air Combat, gra wyszła od Ubi-Soft (twórcy Sturmovika) więc musi być super, jednak czekam aż sobie trochę kompa podrasuję bo jak ją odpaliłem na obecnym konfigu to obejrzałem tylko piekny pokaz slajdów (polecam ją choćby dla usłyszenia huku przelatującego myśliwca, ehhh)

 

pozdrawiam

 

P.S. Empeck, screeny z tej strony robią wrażenie a filmik już się ściąga (niestety tylko jeden, do tego najnowszego nie mam dostępu)

 

P.S.2. ze strategii to swojego czasu nawalałem w Civilization II (jeszcze na PSXie), Civilization III (już na PieCu), potem Stronghold, Warcraft 3 i wreszcie mój ulubiony Command & Conquer: Generals, ekonomiczne jakoś tak mnie nie zachwycają... no chyba, że patrzenie jak bachory żygają po wyjściu z kolejek górskich, które projektowałem w Roller Coaster Tycoon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim usiadłem przy maxie to troche sie grało.. diablo2:lod czy counter strike.

Teraz to tylko czasami tony hawk pro skater 2 miedzy jedną a drugą klatką :)

Polecam całą serie.. a już w ogóle jeżeli ktoś jeździ na desce :D

 

Wolę gry rozluźniające, bezstresowe i bezmyślne ponieważ włączam je gdy jestem po 5 godzinach skinowania postaci.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :))) nic dodac nic ujac :), wobrazcie sobie taka akce: czlowiek przychodzi do pracy a tu wszyscy juz graja w wowa, chwila rozeznania i dowiaduje sie ze juz tak siedza od soboty wieczorem, jedyna przerwa to na chinczyka, szybka instaacja i juz od godziny 9 juz 10 osoba zaczyna grac, godzina 23 przerwa na obiad, 1am zjedzenie obiadu, czlowiek kladzie sie spac, a tu dochodza go wiesci ze panowie (grajacy od soboty) maja zmiar grac do pierwszego zgona albo konca bety :)), sadomasochisci, ja po 14h grania mam 11lvl, oni juz kolo 18, jutro przyjde do pracy beda mieli pewnie z 25 :)

 

powaznie zastanawiam sie na zakupieniem Wowa, a co za tym idzie nowego komputera bo na moim staruszku niezagram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dorwalem Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay

 

gierka mnie niesamowicie pozytywnie zaskoczyla, gra sie wysmienicie, zdecydowanie jeden z lepszych fppow w jakie od sporego czasu gralem. polecam. heh, i ten Vin Diesel, gdybym byl laska sikal bym po nogach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thomas665

Hey, witam wszystkich na forum.

A co do gier to gram aktualnie w morrowinda, zacząłem właśnie fallouta 2, i męczę i-nija. Z online to RuneScape (beginner narazie) i arkadia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

riddick lepciejszy od dooma, mimo ze nadal speculary daja po oczach, to chociaz normal mapy daja rade, poza ciekawostkami nie powalilo mnie na kolana, duzo brakuje np do hl2, troszke wolny gameplay, za to design i cocnepciki klawe :)

 

edit: pan od conepcików btw był lustrowany na łamach max3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gierke World of Warcraft :P Fakt ze mmorpg i płatny ale jest tego warty!! Grałem w bete i teraz w empiku sie czaje na full'a(wykupili mi wszystkie w dniu premiery;() i powiem wam ze ta gra jest boska:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illidan => zgadzam sie z Toba w 100%!! WoW to jest zajefajna gierka szczegolnie jak sie gra przez neta[ narazie widzialem tylko scerrny i trailery ale juz niedlugo;D] 2 taka gierka bedzie jak dla mnie S.T.A.L.K.E.R. to bedzie cos pieknego;]

pozdro V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciupałem w Knight Online ale po 40 lvl doszedłem do wniosku ze ta gra jest tak extremalnie głupia.........a nieznacie jakiejś darmowej online w kosmosie????cos jak dawne elite czy privateer????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciupałem w Knight Online ale po 40 lvl doszedłem do wniosku ze ta gra jest tak extremalnie głupia.........a nieznacie jakiejś darmowej online w kosmosie????cos jak dawne elite czy privateer????

 

moze Anarchy Online ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kim chlopaki w wowa graliscie? ja allies paladynem ludziem na 23 servie pvp, rzeznia niezla byla, teraz tylko spogladam z tesknota jak programisci z firmy to ciupia na nonstopie... tez kce spac 3h na dzien :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast mam prośbę, żeby ktoś mi pomógł ze znalezieniem jakiejś fajnej gierki do pogrania po LANie, może to być strategia, strzelanka, wyścigi czy inne cuda, byle by była fajna, wciągająca i w miarę dynamiczna :)

 

pozdrawiam

 

P.S. ostatnio katuję moda do Nascara 2003 -> GTP, więcej informacji o nim można znaleźć na stronie:

 

http://www.redlinedevelopments.com/

 

świetny model jazdy i grywalność, nawet GTR poszedł w odstawkę :) musze jednak wspomnieć, że oficjalnie ten mod został odwołany (z głupich powodów opisanych na w.w. stronie), ale można go jeszcze znaleźć, jak się dobrze poszuka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illidan => zgadzam sie z Toba w 100%!! WoW to jest zajefajna gierka szczegolnie jak sie gra przez neta[ narazie widzialem tylko scerrny i trailery ale juz niedlugo;D] 2 taka gierka bedzie jak dla mnie S.T.A.L.K.E.R. to bedzie cos pieknego;]

pozdro V

 

Ja grałem w bete i ci powiem ze jeszcze nie widziałeś tego co ta gra naprawde potrafi. Po prostu jest piekna... jak ktos lubił świat warcraft'a to nie powinien tego tytułu opuscić!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności