Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot007 -> jakto brak zniszczeń ? :P

Mi się MW podoba i to bardzo.

Raz - oczywiście grafika :D

Dwa - arcadowy styl to to co tygryski lubią najbardziej, czasem można w takie coś pyknąć (jeden wyścig na 3 miesiące ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak zniszczen - nie mieli licencji :/ na to. Jak dla mnie gra jest nudna, fizyka jazdy jest do dupy(LFS rules), grafika - no moze filtr jest fajny(cos jakbym monday morning od nikcolorFX)ogolnie samochody tez fajne, moze tylko mi sie zaglowki nie podabaj z tego wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z lekkim opoznieniem powiem: Morrowind! :D z pluginem do teleportacji i zmniejszeniem liczby ataków Skrzekaczy. no i: w polowie stycznia do Empiku po Obliviona, bo gry zepsuc nie mogli, najwyzej polepszyli ;]

wielu twierdzi, ze bieganie po miastach i okolicach + zarzynanie potworkow to nuda, ale to jedna z niewielu gier, gdzie czuje sie jednolitość świata (w przeciwieństwie np. do BG2, choć '''erpegowo''' lepsze) i choćby dlatego warto kupić Oblivion (tu wrażenie jest polepszone przez Radiant AI, npc'e maja losowe zachowania i skrypty, tez potrafia kraść przedmioty etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no DraB zgadzam sie:D

 

ostatnio pogrywalem w Path of the Neo, powiem Wam ze spodziewalem sie crapu totalnego, a gra nawet niezla, przyjemnie sie gralo, i walilo combosy, teraz gram tez polecana przez Marcina bijatyke Rag Doll Kung Foo, dla relaksu wysmienite:) nfs:mw nie gram juz bo mi sie save usunal, (mialem 6 kolesia). Gralem jeszcze troszke GUN'a (tego nowego), i niezbyt to, najbardziej przeraza animacja postaci/zwierzat etc. wrr. No i caly czas czekam na POP:T2T:D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam też napiszę. Zagrałem sobie dziś w demo Toca Race Driver 3... i spodziewałem się fajerwerków graficznych. No i zawiodłem się.(może wina mojej karty?). Ale nie o minusach chciałem pisać lecz o plusach... a mianowicie DŹWIĘK! Noooo... postęp, postęp...samochód (honda Civic chyba) już nie wyje jak pralka lecz po prostu brzmi... polecam. Model jazdy też mi odpowiada (te wychylenia na zakrętach ) chociaż zdaję sobie sprawę że to sprawa dyskusyjna ( nie mam prawa jazdy) ale jak dla mnie grywalność ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATH OF NEO

 

Dla fanów pozycja obowiązkowa! Ale nie tylko dla nich: super animacje, ciosy, kombosy. Walka z pięcioma przeciwnikami naraz wymiata

 

Graficznie zostaje w tyle za konkurencją, ale można na to przymknąć oko ;)

Warto ją przejść zwłaszcza ze względu na zakręcone zakończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skonczyłem własnie hl2, w sumie to jedyna gra którą w całości przeszedłem.

nie każdemu się spodoba ta liniowość i te akrobacje które trzeba było miejscami wykonywać ale klimat mnie wciągnął.

nie żałuje ani złotówki wydanej na tą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suffering Ties That Bind wymiata!! choc tylko demo gralem (4razy przeszedlem na kazdym poziomie), to i tak moge sie wypowiedziec na jej temat:D czekam az dostane do lapek full wersje.. ogolnie to straszna rzeznia wszedzie kreew, pieknie pieknie. a gram jeszcze Silent Hilla 4 od nowa, chce zrobic najlepsze zakonczenie;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz AOE 3 skonczyłem. Bardzo na to czekałem, bo od lat gram w aoe 1, 2 , oraz ich wariacje i dodatki. Takze w Aoe w kosmosie (star wars battle ground).

Aoe 3 jest dosyc inne niz poprzednie . Ekonomia zredukowana jest do minmum. grafika fajna. potrzebny jest conajmniej solidny 6600 GT .

Nie jest to nic przełomowego, ale fajne.

 

Grywam czasem takze w NFS mw. fajnie to wygada na 1600x1200 z detalami. przyjemne bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: The Two Thrones - czekalem na to caly rok (prawie, moze nie do konca, ale i tak dlugo:P), i jak sie okazalo - bylo warto czekac:D gra roku, jak dla mnie jest na 2 miejscu (na 1 silent hill:)) - super gierka, rewelacyjny nowy tryb zabijania z ukrycia, jazda na konikach, odbijanie sie od trampolin umieszczonych na scianach (i przy okazji zabiciu wroga z powietrza), no i czarny ksiaze, wszystko oprawione w ladna grafike, porywajaca fabule i zaje**e animacje postaci:] POLECAM! kurna trzeba zagrac, ja skonczylem ja w hmm jakies 3-4dni (po 4h dziennie gdzies). Oto koncowy screen zeby nie bylo:P A wymagania ma ciut wieksze niz Warrior Within, czyli jak na taka grafike - bardzo male. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam polecam wam omnimusha 3 - boska grafika, muzyka - klimat zteż faniasty - z początku moze lekko przynudzac ale później gra się rozkręca - dla mnie bomba - serdecznie polecam. :)

 

Oprócz tego polecam "fahrenheit" (chyba tak sie pisze) - świetny klimat i w ogóle sposób przedstawienia gry - zerwanie z tradycyjnym podejściem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akademia interaktywnej sztuki i nauki ogłosiła nominacje dla najlepszych gier roku.

 

 

 

 

Pierwszoosobowa gra akcji (Gra Roku):

 

• Call of Duty 2 (Activision, Infinity Ward)

• Condemned: Criminal Origins (Sega, Monolith)

• Brothers in Arms: Road to Hill 30 (Ubisoft, Gearbox Software)

• F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon (Vivendi, Monolith)

• Battlefield 2 (EA, Digital Illusions)

 

Komputerowe (Gra Roku):

 

• F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon (Vivendi, Monolith)

• Sid Meier's Civilization IV (2K Games, Firaxis Games)

• Battlefield 2 (EA, Digital Illusions)

• Age of Empires III (Microsoft, Ensemble Studios)

• The Movies (Activision, Lionhead Studios)

 

ja z całego siebie polecam CoD 2 :) gra ktoś na multiplayer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... cod 2ka fajniusi był ale sie przejadł... na multiplay'u tez .

W diablo ][ + LoD grałem jakies 3-4lata z przewami [0,5roku :]] NAjpierw intensywnie pozniej troche mniej.

Ale tez mi się po nocach siniło (JEDYNA GRA!)[HORROR] jak jestem paladynem w wypasionej zbroi, miałem taki wielki złoty claymore....

[!], na takiej wiezy i jest oblezenie zamku, jestem sam a tam chordy nieumarłych pod wodzą (!) ANDARIEL [ boss 1 aktu].

jeden z paru-nastu snów które tak dobrze zapamietałem/// polecam o tematyce (międzyinnymi) forum : http://astraldynamics.focus-x.org

Pare dni temu zainstalowałem hitmana 2 grało sie świetnie ale tylko do czasu... zainstalowania HITAMNA jedynki!, ta gra po prostu wymiata, nie mozna robić "RAMBO" jest świetna, dynamiczna, trzymająca w napięciu, wogule sie nie zestarzała/ polecam.

A , i gram obecnie w AgeOfEmpires3, - zabardzo wtorne w stosunku do dwojki, ale o.k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie gram w gry :P a jeśli juz to tylko w te mojej produkcji =) lub proste gierki logiczne (kAtomix, kMine itp.)

 

A polecam Dungeon Siege 2 - klimat fantasy, świetna grafika oraz baaaardzo dobrze silnik gry zmontowany - gierka pójdzie nawet na słabym komputerze(np. moim =)) Jeśli chodzi o system to podobna do diablo II tylko w 3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę opisywał EVE, bo pamiętam jak ktoś mi próbował tą grę przedstawić, teraz widzę, że kompletnie mu się nie udało a ja nie jestem w stanie zrobić tego lepiej.

EVE ma 3 bariery:

1. trzeba ściągnąć instalkę 600mb

2. trzeba przebrnąć przez tutorial, który trwa 2 godziny, ale nudny nie jest.

3. po 15 dniowym, darmowym trialu czeka wasopłata aktywacyjna za konto, pozniej teoretycznie placi sie co miesiac, ale mozna legalnie oplacac subskrypcje kasa zarobiona w grze.

 

A odemnie tyle, ściągnijcie wypróbujcie i sami zobaczycie czy was to wkręci, wkoncu trial jest darmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy są jakieś serwerki, gdzie można pograć w quake przez neta, tyle że ze słabszymi zawodnikami (sam nim jestem ;))?? Singiel mi się już znudził tak, że nie moge w niego grać, a i tak to żadna frajda grać z botem ;)

Próbowałem już wchodzić na różne serwery, ale przeważnie są to jakieś klany czy coś, gdzie grają sami dobrzy zawodnicy :) co rozwalają mnie w mig i nie ma grania... hehe

 

Jak ktoś takowy serwer zna to proszę o odpowiedź :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quake to dobry sposob na wyładowanie napięcia przedmieśączkowego ;] przynajmneij dla mnie

 

ale radze ci sciagniecie darmowowego Cpma 1.32 i granie na tym modzie :>

 

ja mam kilka ulubionych i gram glownie w Clan arena na tym modzie na serverach MrG i niemieckim Vto, czasem na serverze Dym`a i q3.kaczuszka.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada to nie poddawać się i grać na wszystkich serwerach. Tylko tak nauczysz się grania. ;)

 

Pamiętam sytuację z przed chyba 5 lat gdzie siedziałem na jakimś serwerze przez 3 godziny i robiłem rzeźnię piorąc wszystkich jak mokre żyto. Potem wskoczył jakiś gość (jak się potem dowiedziałem jeden z czołowych rosyjskich graczy, którego imienia nie zdradzę ;)) i prał mnie do 0. Fajna lekcja pokory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności