Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja za to na nudne singlowe wieczory polece Drakensanga, niemiecki cRPG. Jak ktos lubi odmiennosc od systemow opartych na D&D, mozliwosc calkiem niezlego customizowania postaci itp to mozna sobie dlugo pograc. Gra zaskakuje tym ze za kazdym razem jak mysle ze "no, to koniec fabuly" to okazuje sie ze otwiera sie cos nowego. Ma tez swoje wady oczywiscie, ale ostatnio jest jak dla mnie bezrybie klasycznych druzynowych rpgów. W zasadzie moje dziewcze siedzi nad nia co wieczor, ja juz grac nie mam czasu ;) A, mozna kupic na steamie.

 

Z nethaka, to zagrywalem sie kiedys w ADOM'a ale jego ponoc mozna przejsc. Znajomy przeszedl elfickim magiem o imieniu Jezus ;) (wiadomo, Jezus saves :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jaki shooter byście polecili? Bo zastanawiam sie nad zakupem jakowegoś a tak zdecydować sie nie mogę(na pieca)

Edytowane przez Morte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte - zależy w jakim klimacie szukasz, nie napisałeś też co lubisz i w co już grałeś.

Przekrojowo polecam Bioshock, Call of Duty 4, Call of Juarez, Crysis lub C. Warhead, Half Life 2 plus epizody :) Do zobaczenia za pół roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem sie z tej prostej przyczyny ze jako zatwardziały rpgowiec w shootery raczej nie grywałem. Ale chyba skusze się na bioshocka. do zobaczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sięgnąłem po TF2 w tamtym tygodniu, świeżo po ukończeniu obu epizodów i portalu. W sumie kupiłem Orange box dla TF, podchodziłem kilka razy i wyłączałem po kilku minutach. Gra kompletnie mi nie podchodzi, i moim zdaniem nie stanowi jakiejkolwiek konkurencji dla Battlefield Heroes w wersji beta, mimo podobnej stylizacji. BFH to shooter z jajem, świetnie zbalansowany, nieprzekombinowany, jedyny multi od czasów CoD4, który mnie tak wciągnął.

 

PS. skoro tulu z nas wciąż gra w 4, może jakiś sparing? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba: ja moge napisac dokladnie to samo "to shooter z jajem, świetnie zbalansowany, nieprzekombinowany" o TFie :) Musze obaczyc jakos BFH tez, no i CoD4, bo ostatnio wszyscy o nim slodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w COD 4 gram od premiery i mam dużo radości w multi. Taki bardzo dobry odstresywacz po ciężkim dniu pracy. Zero myślenia tylko bieganie ze strzelbą i pompowanie :)

 

A teraz gram w Dawn of War 2 i muszę przyznać, że chyba jeden z fajniejszych "taktycznych" rtsów. Zawsze lubiłem klimaty wojennego młotka, ale nie przepadałem za 40k. A tu taka fajna odmiana :) jest zajawa fest!

Jakby ktoś chciał albo w COD 4 w multi, albo DOW2 to zapraszam na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bety Battlefield Heroes, to została ona mocno poszerzona, wiele stron partnerskich otrzymało setki tysięcy kluczy dla swoich zarejestrowanych użytkowników. Jeśli ktoś ma konto na Gamespot - można jeszcze spróbować zrobić sign up na stronie http://www.gamespot.com/event/codes/battlefield-heroes-beta i liczyć na to, że uda się jeszcze otrzymać jeden z nich. Kolega przed chwilą próbował i aktualnie instaluje pliki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie - ja preferuję granie deathmachowe. ale na hardcorze pompka sprawdza się wyśmienicie. ludzie często nie wiedzą co ich trafiło i dlaczego w plecy. Siedzą po kątach ze snajperkami i do okoła nic nie widzą :)

ale ostatnio UZI jeszcze eksploatuje. piękna sprawa :) mega celność z biodra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie w co grałem teraz to Saint's Row 2 w co-opie z bratem. Jak dla mnie przednia zabawa :) Po przerwie od grania sięgnę na nowo po STALKER - Clear Sky, bo klimat ma niesamowity, albo wreszcie dobiorę się do FALLOUT 3, bo jakoś nie było okazji wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejze panowie

 

jako ze temat o grach jakby: MAM DO ODDANIA KLUCZ AKTYWACYJNY DO TEAM FORTRESS 2 (działa on do końca maja ale zawsze) jedyne co to potrzebuje to kogoś z kontem steam coby mój wysłać zaproszenie. Kto pierwszy sie zglosi ten ma ;) Pisać na priwa, gg, albo steama (nick jmtm00)

 

PS: polecam całkiem fajną "tower difensową" gierkę "Plants vs Zombie"

Edytowane przez JmTm00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolverine: Orgins w demie wyglada calkiem zachecajaco. Czuc nieco w tym Heavenly Sword, albo nawet raczej God of War.

 

Zebrali z roznych gier najfajniejsze rzeczy i wyszla bardzo dynamiczna, efektowna, krwawa napierdzielanka. Kamera szaleje, krotkie scenki bardzo efektowne. Mozliwosci rozwijania umiejetnosci postaci wg wlasnego uznania, czyli to, co tygryski lubia najbardziej.

 

Natomiast demo Riddicka przekupiaste. Jezeli to mialo mnie zachecic do gry, to sorry, ale no bonus. Grafika zbyt przypomina mi silnik JupiterX, zebym mogl w to grac.

 

Co tam jeszcze... Ktos w Naruto Storm costam naparza? Wyglada przecudownie. Jak w koncu skoncze ogladac serial, to sie za to zabiore;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zdecydowanie moglbys wiecej czasu spedzac z dala od kompa i forum ;)

 

zgadza sie ale nie od 3d. mam zlecenia a potem robię elewację.

 

BTW, polecam grać w Mirror's Edge i GTA IV oraz NFS Undercover.

 

;)

 

See Ya.

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu jakas nowa gra RPG mnie wciagnela! Mialem Neverwinter 2, Obliviona, Gothica ale mnie strasznie nudzily i nie chcialo mi sie w nie grac az w koncu ostatnio natknalem sie na Drakensang i mi sie kurde spodobalo :) A do tego chodzi calkiem fajnie na moim archaicznym kompie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Age of Conan - póki co bardzo fajne. Tryb walki bardzo ciekawy. I ludzie całkiem na poziomie grający. Fajny klimat. Jak komuś sie znudziły krasnoludy, elfy, orki itp. to polecam. Można teraz zciągnąć za free triala i pograć 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 3 tyg w AoC i nabiłem maksymalny lvl no i mi się znudziło : p. Ale grę polecam oderwanie od cukierkowych mmorpg a i zabawa w rajdach przednia na dodatek teraz ta wojna Polsko Rosyjska cud miód i orzeszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam na tapecie dosboxa. Lords of the realm 2 (wiem jest pod win), Fx fighter, Goblins 3, Warcraft 1 i 2, Hi Octane, Carmageddon, Actua Soccer (czemu nie ma w sondzie??) słowem żadne nowości a dobrej zabawy kupa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemem zniszczeń? W Gridzie? Gra jest bardzo fajna, ale porównując zniszczenia w Grid i Dirt wypada trochę blado.

Ja ostatnio grałem w The Club na PC. Bardzo fajna strzelanina, w sumie bez fabuły, ale daje radę. Wkurza trochę konieczność logowania do Windows Live przy każdym odpaleniu i brak możliwości odpalenia multiplayera bez Live Gold :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie - mam prośbę :)

Stosunkowo niedawno, albo w tym wątku, albo w podobnym, ktoś podał linka do stronki, gdzie było mnóstwo gier z Pegasusa/NES'a "przerobionych" na flasha.

Gdyby ktoś znalazł ten post, byłbym wdzięczny.

 

A żeby nie offtopować zbytnio - ostatnio pogrywam sobie w Mirror's Edge - przednia zabawa tak sobie biegać i skakać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moze to i wpływ całego tego zawiedzenia, ale.....duke nukem 3d + hi res texture pack! (wszystkie modele są w prawdziwym czyde, gameplay ten sam) :D Qrde no....stare czasy nie są złe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to we Wrota Baldura lubię sobie pograć. Właściwie ostatnio Neuroshima mi też przypasowała, to w Fallout'a zacząłem grać (zdaje się drugie podejście). A od czasu do czasu w Fable. I taka mała sugestia, co do ankiety - trafniejsza byłaby, gdyby wybierać ulubiony gatunek gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu znowu zacząłem grać w Supreme Commander: Forged Alliance... i znowu przepadłem. Ta gra wciąga niesamowicie, ciężko się oderwać bo przy każdej potyczce uczymy się czegoś nowego, co zaraz chcemy wypróbować w kolejnej.

Zdecydowanie odradzam zapoznawać się z tym tytułem w momencie kiedy mamy dużo pracy ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz symulacji (na które i tak teraz nie mam czasu) pogrywam w Flatout 2:). Może i ogólnie łatwa i krótka jeśli chodzi o karierę ale nie przypominam sobie gry w którą bym grał nieprzerwanie tak długo. Skasowanie kilku samochodów w morderczym wyścigu okazuje się idealną rozrywką w ramach krótkiej przerwy w robieniu projektów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności