Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pytanie mam odnośnie kupowania gier :D po ohah ahah nad BFBC2 postanowiłem gre kupić (bo na fps to się zatrzymałem przy CS i starszych BF ) wszystko ładnie pięknie jakieś 120zł tylko coś skusiło do zajrzenia na alledrogo i tam za 70zł ta sama gra tylko bez pudełka do darcia ze strony producenta na podstawie kupionego klucza, kilka takich aukcji brak jakichś minusów... korzystał ktos z takiej opcji zakupu. warto nie warto na co zwrócić uwage ? bo jak nie ma różnicy (poza pudła z płytą) to po co przepłacać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo tak łatwo będzie z zakupem na allegro. Jeśli jest już używana to możliwe że użył drm - u i możesz jej nie uruchomić bo jest przypisana do tamtego kompa (o ile jej nie odinstalował). BC2 ma 2 zabezpieczenia więc jeśli było tylko wkładanie płytki to możesz śmiało kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może inaczej zapytam, czy jest to po prostu tańsza metoda dystrybucji gry via online ? a nie jakieś modzenie ludzi co się tym zajmują... zakładam że mówimy o nowej grze.

weźmy na ten przykład http://allegro.pl/item997498522_battlefield_bad_company_2_pl_automat_klucz_w_5_min.html

Jak dla mnie za połowę ceny mogę odżałować to pudełeczko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze trzeba sciaganac jakis EA Download Manager i tam sie zalogować i podać ten klucz, coś jak steam pewnie, moim zdaniem wszystko w porządku i mozna tak kupować.

Na steamie też zawsze klucze na allegro sa tansze i to dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po prawdzie jeśli kupujesz gry na steam to w przeliczeniu na polskie złocisze wychodzi drożej ale to jest przypadek gdzie kupuje się premiery a jak to wygląda dalej to nie wiem ale zawsze po jakimś tam czasie można na parze kupić gry za przysłowiowego grosza. Jak działa to zabezpieczenie względem wersji pudełkowej to nie wiem, dałem tylko info że takowe jest do wyboru (płyta albo drm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trafilem na fajna okazje nowego Anno 1404 w empiku wraz z dodatkiem Wenecja. Oczywiście samej gry raczej nie trzeba przedstawiać bo cala seria jest znana. Ostatnio zagrywałem się w 1701 i trzeba przyznać daje rade, wiec jak znajdę tylko więcej wolnego czasu to zasiadam do instalowania gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po prawdzie jeśli kupujesz gry na steam to w przeliczeniu na polskie złocisze wychodzi drożej ale to jest przypadek gdzie kupuje się premiery a jak to wygląda dalej to nie wiem ale zawsze po jakimś tam czasie można na parze kupić gry za przysłowiowego grosza. Jak działa to zabezpieczenie względem wersji pudełkowej to nie wiem, dałem tylko info że takowe jest do wyboru (płyta albo drm).

I właśnie dlatego sie kupuje klucze na allegro, są o wiele taniej. Czasami dochodzi do tego kosztuje mniej pln niz euro bez przeliczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty , zakupilem na dniach wlasnie, na weekend pogram, podoba mi sie powrot ograniczen poruszania sie po drogach no i wizualnie tez pieknie sie zapowiada. ciekaw jestem grywalnosci i klimatu. S3 i 4 jakos mi nie podeszly, wolalem jednak setlersow 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal - ależ owszem, zagrywam się wieczorami i zaraz po pracy ;)

Blizzard mocno daje radę! :)

 

farlo -> wszystko fajnie pięknie ale tu już Cataclysm wychodzi a Ty o Burning Crusadzie mówisz ;)

Poza tym, strona jakaś trefna jest i pewnie mówię do bota :]

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prywatne serwery w wowie (jeszcze z x3) to dno.. gralem z 2lata na privie, przeszedlem na globa i cholera, zaluje straconych godzin na tym privie.. teraz zaluje godzin straconych na globie.. nie grajcie w to! ja od grudnia nie gram, odzyskalem zycie :P

 

ale pewnie jak wejdzie cataclysm to zaczne znowu grac... btw. jak ktos bedzie chcial kupic wowa od 0, to bedzie musial z 300zl zabulic niedlugo -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo ma ktos wrescie dostep do bety SC2 czy nie bardzo? ostatnio jeszcze tyle serwisow fanowskich o SC rozdaje klucze i nikt z was sie nie zalapal? czy moze poprostu tutaj nikt nie interesuje sie najlepszym pro gamerskim rtsem?

 

Ech niech ich diabli z takim rozdawaniem. Jedni wymagają siedzenia 24 godziny na dobę na ich stronie aby się załapać na klucze, inni wymyślenia wierszyka.

 

Gdyby to chodziło o inną firmę to już bym machnął ręką na grę. Właśnie za te durne konkursy o głupi klucz do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru ale masz SC2 czy gadasz o reszcie gier z blizza?

 

makak_ no ale tak samo dobrze moglobybyc ze nie ma wcale bety i kazdy musialby czekac na final. Tak przynajmniej choc czesc moze pograc przed wyjsciem gry. W tym pryadku i tam masz pewnosc ze niedlugo sie doczekasz gry a w totka przez cale zycie mozesz nic nie wygrac :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko betcie. Szczególnie, że dzięki temu można przetestować grę i jak widać po patchach doprowadzić ją do używalności. Po prostu wolałbym aby bliz rozsyłał klucze jak na początku. Tzn. albo masz szczęście i ci się trafi albo i nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temporal -> tak, mam klucz do bety. Codziennie napieram i dziś nawet Blizz mi przysłał 2 kolejne, żebym pozapraszał znajomych co już uczyniłem :]

 

makak_ -> Blizz dalej tak robi. Problem w tym, że KAŻDY kto chciał dostać nie zawsze miał na tyle szczęścia. Jest więc masa kluczy, które się walają bezpańskie i serwisy przeróżne robią na tym interes.

 

SSn4k3 -> elf? Tfu przez lewe ramię ;)

Edytowane przez Leru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem PS3.

 

Zacząłem grać w God of War i dawno tak efektownej nawalanki nie widziałem. Trochę czasu mi zleci nim przejdę wszystkie części :) Do tego gram też w Demon's Souls - b.trudny rpg, coś ala Diablo II. Póki co non-stop ginę, jednak gdy już przejdę jakiś etap to satysfakcja jest z tego niesamowita.

 

Final Fantasy XIII - na razie gra mi się nie podoba. Grafika jest niesamowita, jednak sama gra póki co polega tylko na naciskaniu "X" i bieganiu do przodu (meeeeega liniowość). Czy potem gra się rozkręca ? Nigdy nie przepadałem za turówkami (no może z wyjątkiem Pokemonów na Gameboya).

 

Fifa 10 - wcześniej zakupiłem wersję na PC i poczułem się trochę oszukany. Wersja konsolowa, a na peceta to ZUPEŁNIE coś innego. Pomiędzy tymi grami jest przepaść na korzyść konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed 2 - moze nie jest to juz jakas nowosc, ale i czasu na granie mam tyle ze jedna gre przechodze w 2 miesiace :D Jedynka bylem zachwycony pomimo narzekan tu i owdzie ze nudna. Dwojka... no coz - dla odmiany dwojka jestem zachwycony BARDZIEJ. Rozbudowali ta gre niesamowicie.

 

Zejdzie mi troche na jej przejscie ale juz sie zastanawiam co tam Ubisoft zrobil ze Splinter Cell'em. Zapowiedzi sa straszne - jakies fruwajace w powietrzu napisy co zrobic w danym momencie, jakies strzalki, czterogodzinny gameplay na singlu i takie tam... Ech... Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grami to jest tak: WOW i H3

 

Juz mi sie nie chce grac, ale bardzo lubie grzebac rozne info na ich temat. Wciaz pozostaje wiernym slave'em Blizzardu, czyli WOW. Ale to tylko na oficjalu - nie ma sensu grac na privach. Polowa q nie dziala, zaden raid czy inne grupowe tez nie. Grac na privach to tak jakby powiedziec: Lubie Tolkiena, ale nie chce mi sie czytac, wiec obejrzalem Wladce Pierscieni:) hehe

 

Ale jak narazie nie gram juz od dluzszego czasu w WOWa, czekam na Cataclysm i wtedy robie sobie miesiac przerwy i nowa postac na dobrym serwie:) Z domu wychodzic nie bede:)

 

No i Diablo 3...ale to predzej mi siwe wlosych wyrosna:)

 

Tak poza tym to ciezko mnie jakos zmusic do zagrania w cokolwiek, wole sobie popatrzec jak ktos pyka, bo chwile pozniej zobacze cos za...bistego w tej grze i chce zrobic cos podobnego i zasiadam przed maxem:) hehe

 

Jeszcze dosyc czesto w H3 po sieci z kumplami grywam jak mam robote. Bo tura np co 10min, sama tura trwa 1min.... wiec mozna grac tak i caly dzien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez pykam w Splinter Cella, fajna wciagajaca gra. Fabula ciekawie poprowdzona, bardzo filmowo przedstawiona, cos ala MW1 i MW2. Jednak szkoda ze tak uproscili, przez cos rozpierduche mozna robic i niestety wtedy traci na klimacie, bo wiadomo na czym ta seria polega.

Jednak zastanawiam sie czy wroca czasy, kiedy przejscie gry bez solucji uznawano za nielada wyczyn. Teraz to nie wiem czy cos takiego nawet istenieje. Wszsytko podane na tacy, pod nosem, a jeszcze Ci na scianie wyswietlą rzutknikiem napis "wejdz tutaj, zabij tego, kucnij tam..." (nie powiem, ciekawe rozwiazanie wizualne, ale czasami mysle, ze to ma sluzyc jedynie za kolejne uproszczenie) Niestety chec zysku jest wieksza niz stworzenie gry naprawde dobrej, gdzie wydawca nie bedzie maczal palcow. To samo tyczy sie filmow, PG i te sprawy... ale ok EOT :p

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że splinter cell jest spoko gra.

 

najlepsze 2 części to pandora tommorow i double agent. niestety ta nowsza jest dosyć krótka

 

w ogóle ostatnio same krótkie gry robią

 

MW 1 I MW2 przeszłem w 2 dni (myślałem że gra będzie dłuższa) ale za to fabuła i ogólnie gra wypas.

 

A Tak okazyjnie to gram w Counter-Strike (CW, MIxy itp.), w AA też pogram ale to ostatnio rzadko bo jakoś nie mam ochoty xD.

 

Combat Arms czasami też gram, Urban Terror, Toribash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznac sie kto ma klucz do Starcrafta 2 ?

Hem? Hem ? :)

Bo chyba mnie zaczyna wciagac. Duzo bardziej taktyczny od jedynki jest. Zdziwilem sie jak obejrzałem pierszy reeplay i był ciekawy ;)

BArdzo fajna gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznac sie kto ma klucz do Starcrafta 2 ?

Hem? Hem ? :)

Bo chyba mnie zaczyna wciagac. Duzo bardziej taktyczny od jedynki jest. Zdziwilem sie jak obejrzałem pierszy reeplay i był ciekawy ;)

BArdzo fajna gierka.

No tak, ale juz wiadomo że będzie sprzedawana osobno, tzn teraz wychodzi podstawka, a potem maja byc zdaje sie 2 dodatki - to taki minus. Mam nadzieje że battlenet nie bedzie platny, bo bym byl zly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznac sie kto ma klucz do Starcrafta 2 ?

 

Ja mam :) Temporal.stek

 

XaoC blizz nie jest jedyny ktory robi gry w czesciach (dodateki, sequele to tak naprawde zarabianie na popularnosci danego produktu a czy to zle czy dobre to inna sprawa). Zeby zagrac w SC2 nie potrzeba pozostalych dodatkow. Nie jedna osoba chcialaby procz BW dodatek do SC1. Gra nie jest w czesciach tylko fabula jak juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności