Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Reanimator nie tylko ty jesteś zagubiony własnie odpalilem SC2 i myślalem ze jednostki bedą podobne ale no mały zonk :). Trzeba sie uczyć od nowa. Mam nadzieje ze jakąś rundke max3d zrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :) ale fajnie było pierwszą prawie ja przegrałem ale jakos sie uratowałem uf reanimator poznamy jednostki to będziemy wymiatać ;). dzięki za meczyki.

mnie mozna dodać jako Bzyq.bzyq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odpalilem po skonczeniu Splinter Cella, weterana skradanek - Metal Gear Solid 2 na PC. Musze stwierdzic, ze ta gra w ogóle sie nie zestarzała i dalej wyglada świetnie pomimo braku vertex shaderów i innych wodotrysków. A sama rozgrywka powinna byc przykładem dla innych gier wydawanych w terazniejszosci, rozwiązania swietnie:) Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odpalilem po skonczeniu Splinter Cella, weterana skradanek - Metal Gear Solid 2 na PC. Musze stwierdzic, ze ta gra w ogóle sie nie zestarzała i dalej wyglada świetnie pomimo braku vertex shaderów i innych wodotrysków. A sama rozgrywka powinna byc przykładem dla innych gier wydawanych w terazniejszosci, rozwiązania swietnie:) Polecam

 

Eh Metale - w ub. roku przeszedłem wszystkie odcinki. Najpierw 4 a później od 1 do 4 (czwartego 2 razy łącznie, zacząłem trzeci raz ale zatrzymałem się w połowie). Jedna z najlepszych serii gier w jakie dane mi było zagrać.

 

No to ja rzucę jeszcze większym weteranem. Baldurs Gate 1 i 2 + Gothic 1 i 2. Gram we wszystko na raz. Wzięło mnie na RPGi coś ostatnio

 

Na emeryturze planuję sobie odświeżyć wszystkie Baldur's Gate'y :)

 

A co do Uncharted 2 to nawet niezłe to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie po trochu gram trzeci raz w BG2, tylko że tym razem z zainstalowaną masą dodatków... Masę czasu mi zajęło sprawdzanie czy dodatki ze sobą nie kolidują, ale warto było ;)

Jak skończę BG2 to się zabiorę za Icewind Dale jedynkę... He, he, pewnie z rok mi to wszystko zajmie, a jeszcze Resident Evil 4 czeka... Do tego czasu masa gierek stanieje, to znowu się obkupię (Mass Effect2, Dragon Age, Resident 5, Prototype, i wiele innych)

Tyle gierek wychodzi, a ja nie mam kiedy w to grać... Jest masa starszych tytułów, które koniecznie chcę kupić, lub przejść któryś tam raz z kolei... Ceny starszych gier korcą do zakupu, jeszcze dojdzie do tego, że będę kupował gry aby mi tylko świeciły na półkach i czekaaaały aż raczę je dotknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z racji tego, że ostatnio dużo renderuje, wróciłem do Football Managera 2010 :) Nie wykorzystuje procka, tylko trochę ramu. ah! Jagiellonia gra w lidze mistrzów, o moich wychowanków biją się dobre kluby z europy... Jak majewski przegra jeszcze 2-3 mecze zostanę selekcjonerem kadry... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 - w chwili kiedy to piszę właśnie przewijają się napisy końcowe. Gra była świetna. Może nie ta liga co Metal Gear Solid 4 ale naprawdę była świetna, doskonale się z nią bawiłem. Na uwagę zasługuje doskonała muzyka i niezła grafika. Czemu niezła tylko a nie "cudowna i oszałamiająca"? Otóż uważam że można było z tego silnika wyciągnąć coś więcej, ale i tak jest miazga (ideałem dla mnie jest jak do tej pory Killzone 2 i wspomniany Metal Gear Solid 4). Bardzo polecam wszystkim zmęczonym szarą rzeczywistością. Można się pobawić, poganiać, postrzelać... fajnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo masz troche do wyboru RACE 07, Rfactor jest jeszcze kilka jak netKar Pro czy też iRacing.

fletcher bym się sprzeczał ze LFS jest taki super :P i nie zalecana tylko wymagana co to za symulacja bez kierownicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma kierownicę i szuka naprawdę dobrego symulatora, to tylko iRacing, żaden inny nie daje takiej frajdy z jazdy jak on, a grałem już w LFSa, RBRa, rFactora, GTRy, więc mam porównanie :) Ale jest jeden szczegół... dostęp do niego wykupuje się na zasadzie abonamentu i trzeba przyznać, że wychodzi to dosyć drogo, przynajmniej w porównaniu z innymi simami, zwłaszcza że z czasem wypadałoby dokupić też dodatkowe auta i tory. Ja już w niego trochę kasy wpakowałem ale nie żałuję, gdzie indziej nie ma tego dreszczyku przy wyprzedzaniu innych zawodników, a tutaj z uwagi na to, że ścigać się można tylko online i że za stłuczki są punkty karne to emocje czasem przyprawiają o palpitację serca, zwłaszcza jak się walczy o pierwsze miejsce ;) Poza tym nigdzie indziej nie widziałem tak znakomicie oddanego Force Feedbacka, czuć każdą nierówność na torze i wszystkie siły działające na auto, aż chce się jeździć. Poniżej kilka filmików:

 

 

Jak widać dla każdego coś się znajdzie więc warto spróbować, zwłaszcza że dla nowych są różne promocje jak abonament na 3 miesiące za pół kwoty lub dodatkowe auto czy trasa wliczone w cenę.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. bartolomeo, najlepszym następcą TOCA 3 będzie na pewno Grid, bardzo fajny system kariery, wielka frajda z jazdy i genialne wypadki. No i spokojnie da się grać na klawiaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack dokładnie i to jest minus iRacing. jeździłem w to tylko za czasów bety czy alfy już sam niewiem. Ale co do stłuczek i wyperzedzania się z kulturą no to na lobby racja bardzo rzadko się to zdarza ale tez nieraz sie jechalo kupe okrążeń za kimś lub przedkimś w odstepie 0,5 sek ale to bardzo rzadko sie zdarza w Race czy w rfactor.

Ale w dobrych ligach to jest normalne prawdziwe ściganie

bartolomeo jak byś miał kiere z FF to byś szybko zmienił zdanie strasznie wciąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności