Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja póki co trzymałem się parzystych wersji, zacząłem od "dwójki" na PSXie a potem od razu przeskoczyłem na "czwórkę" na PieCu. Nie da się ukryć, że gra jest boska ale nie ma to jak rodzynki typu przegrać Apachem ze średniowieczną artylerią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta albo czolgiem z barbarzyncami hehe:) zdarzylo sie pare takich akcji.

w nowej ma byc ta usterka juz zlikwidowana.

 

jestem bardzo ciekaw bo stanowisko glownego projektanta nad gra Sid oddal jednemu z najwiekszych fanow cywilizacji ktory u niego pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta Medal of Honor to moim zdaniem porażka na całej linii. Ciasno, chaotycznie, bardzo niefajnie.

Za to Red Dead Redmption to majstersztyk. Historia, klimat, liczba zadań i różnych możliwości wręcz zachwyca. Wczoraj ukończyłem wątek główny i jestem bardzo zadowolony z tych kilkudziesięciu godzin świetnej zabawy. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta Medal of Honor to moim zdaniem porażka na całej linii. Ciasno, chaotycznie, bardzo niefajnie.

Za to Red Dead Redmption to majstersztyk. Historia, klimat, liczba zadań i różnych możliwości wręcz zachwyca. Wczoraj ukończyłem wątek główny i jestem bardzo zadowolony z tych kilkudziesięciu godzin świetnej zabawy. Polecam :)

 

cod IV + bfbc2 = moh.

to jest żadne. i granaty i rakiety z polem rażenia 28cm.

 

przeszedłem dopiero god of war drei. bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bfbc2 - jeszcze sie na początku w multi dało grać teraz wbijam na serwery i goście po 40poziomów także jatka jest konkretiw.

 

A tak to ostatnio kupiłem bioshocka 2, fajny dla samej oprawy audio warto zagrać:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOH beta... całkiem całkiem. troche brakuje demolition i zmiennego środowiska. Ale jakos tak przyjemnie się strzela. Bez rewelacji ale na przyzwoitym poziomie. Ostatno przeszła mi zajawa na FPS i gram w AgeOfConan. Jak będe miał nadwyżkę gotówki to kupię sobie MOHa. Mam nadzieję, ze singiel bedzie troche dłuższy niż w BFBC2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tam lubie wyciągać oko z oczodołu Cyklopa :D

Co do God of War Collection... Kurde żebym tylko miał to PS3... Ja tam zastanawiam się nad kupnem God of War III Ulimate Edition, po prostu cudo... Cudo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw... Jeśli ktoś chce klucze do wersji demo SC2, to mam dwa na zbyciu. Wśród znajomych nie mam chętnych, to może tu się ktoś znajdzie. :)

 

EDIT:

No i już się rozeszły. :)

Edytowane przez RA
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God of War I i II na PS3 były super. Ale III to dla mnie przegięcie pały. Za dosłownie, zbyt ośliźgle i obrzydliwie, no i niesamowicie wkurza mnie, że nawet jeśli znajdzie się ktoś kto nie jest zły( w sensie nie stoi Kratosowi na drodze do zemsty), to albo zginie w męczarniach przez przypadek, albo zrobi coś głupiego i trzeba go utłuc bo jednak staje na drodze. Przestałem grać w okolicach odrywania paznokcia. I i II miały dla mnie solidną, trochę oldschoolową, ale przede wszystkim unikającą dosłowności i trochę stylizowaną grafę i to mi się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się najbardziej podobała najbardziej "Dwójka" ;) Ale trójkę trzeba przejść bo czytałem że kończy całą trylogię. Jak mówi Luki Luki o paznokciu... Ja pewnie skończę grę nawet bez paznokci u stóp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w końcu kupiłem sobie Assasin Creeda 2. O ile jedynka dosyć szybko znużyła, dwójka wydaje się przekozacka. Fajna fabuła. Rzadko zwracam w grach uwagę na fabułę, ale tutaj naprawdę fajnie się oglada te filmy. I chociaż liniowe wszystko bardzo to i tak daje dużo radochy i wciąga. Samo skakanie i bieganie mega przyjemne. Szkoda tylko że animację wspinania nie potraktowali poważniej. Przy takiej technice Eizo odpadłby od ściany po kilku ruchach - ze zmęczenia.

na ale gra się wyśmienicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d - ja narazie kończę fallouta 3 obiegałem sie kilometrów w tej grze:) podobnie jak w morrowindzie, super pomysł z walką - fimowe wstawki, można zbierać co popadnie sprzedawać itp, jednym słowem moc i to w platynie za 40 zł kupiłem praktycznie zero bugów - polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem WipEout Fury na PS3. Ostatni WipEout w którego grałem to był Wip3out na PSX, gra dalej jest genialna. Świetna grafa, i co najważniejsze - prędkość!!!

 

 

Ah dla tej gry mysle kupic ps3 bo brakuje mi jej na xboxie ..Fajnie gra sie multi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah dla tej gry mysle kupic ps3 bo brakuje mi jej na xboxie ..Fajnie gra sie multi?

 

Jeszcze online nie grałem. Za cienki jestem. Na razie spamuję swoje konto na Facebooku trofeami z turnieju single ;)

 

Najbardziej lubię w tej grze prędkość która czasem przekracza możliwości percepcji. Wówczas musisz zareagować, nie ma czasu myśleć. Bardzo dobra znajomość toru jest niezbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gustu przypadły mi dwa gatunki, całkiem skąd inąd różne: horrory i wyścigi. Duże wrażenie zrobił na mnie Silent Hill 2, a później przede wszystkim część trzecia. Potem przeszedłem jeszcze Origins. Późnijeszych SH (Room i Homecomming) jakoś nie strawiłem, ale mają genialną muzykę, która nie może mi się znudzić. Wciągnął mnie klimat sennego miasteczka, skrywającego w swej mgle jakieś dramatyczne wydarzenia z przeszłości, psychologiczne zawiłości stanów emocjonalnych postaci które miały kiedyś kontakt z tym miastem i okolicznosci w jakich się w nim znalazły. Jeśli lubisz przygnębiającą atmosferę, z muzyką wywołującą na przemian stany melancholii i niepokoju, a przy tym analizujesz emocje bohaterów to polecam tą grę. Jest dobry choć mało znany horror z Capcomu, Haunting Ground na PS2, gra znacznie bardziej zręcznościowa niż SH. Biega się (zgrabną) panienką po zamku, rozwiązuje łamigłówki i ucieka przed jakimiś wariatami którzy ciągle czegoś chcą. Pierwszym z nim jest Debilitas - ogromny, niby dorosły, ale mentalnie to nie (jak samo imię wskazuje), robotnik ogrodowy, który we Fionie (bohaterce) dostrzegł nową zabawkę i poczuł niepohamowaną chęć by się nią pobawić. Jest jednak na tyle rozchuśtany emocjonalnie, że nie wiadomo czy zabawa nie skończyła by się urwaną ręką, lub wykłutym okiem. Bohaterce w tej sytuacji pozostaje ucieczka, podczas której musi uważać i starać się nie panikować (pod wpływem nadmiaru wrażeń można wpaść w stan paniki) bo zamek został wyposażony w liczne pułapki. Ta gra jest godna polecenia ze względu na atmosferę, bo np. w walce pomaga nam uratowany wcześniej pies.

 

Jeżeli chodzi o wyścigi, mogę polecić Need For Speed Pro Street. Jakoś mi nie przypadły do gustu te wcześniejsze części w stylu: "przejmij kontrolę nad miastem", a tu jest walka na torze, wiele różnych zawodów, wątek fabularny - choć w szczątkowej formie, ulepszanie samochodu, klimat rywalizacji i zajebiaszczy soundtrack w stylach Electro i Rock. Gameplay jest zrównoważony pomiędzy symulacją (zniszczenia, model jazdy, fizyka) a arcadem (jazda na prostych 400km/h, fajne uczucie). Mam szczery sentyment do Gran Turismo, tutaj punkt ciężkości leży gdzie indziej. Brak zniszczeń, więc taki trochę niby arcade, ale ilość samochodów, możliwość rozbudowy, mnogość rozgrywek, model jazdy, czuć geniusz twórców tej gry, wogóle całokształt to mistrzostwo. Oglądając w TV wyścigi F1 Monako odczuwałem nieodparte przekonanie, że "ja tam kiedyś byłem/znam ten tor". Skojarzenie słuszne, bo prównując do telewizji, tor w grze jest bardzo sugeastywnie odwzorowany (kolorystyka otoczenia, w tle hotele, długi łuk biegnący w tunelu) i to pracuje na końcowy efekt. Absolutnym mega hitem jeżeli chodzi o nieskazitelnie czysty arcade jest według mnie Daytona USA, ale na to trzeba mieć Dreamcasta, albo lepiej pójść do salonu i zagrać na automacie ze sprzężeniem zwrotnym w kierownicy. Trudno będzie znaleźć, bo automat liczy już ładnych parę lat (16), ale kryterium doboru akurat tutaj nie jest termin wydania.

 

To jest mój przekrój gier wartych spróbowania, powinienem napisać więcej np. o Resident Evil, czy Final Fantasy ale myślę że już wystarczająco długie wypracowanie napisałem. "Siadaj Jasiu, czwórka z plusem".

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w jedynkę Silent Hilla. Gra się nieco zestarzała gameplayowo, jeszcze bardziej graficznie, ale dla fabuły warto zagrać. Jest na PSN, jeśli nie masz PS3/PSP to spokojnie na emulatorze na piecu pójdzie (oczywiście nie ta z PSN ;) ).

 

Silent Hille to praktycznie tylko dwójka i jedynka, w tej kolejności. Resztę można spokojnie pominąć (jedyne co w nich dobre to muzyka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resztę można spokojnie pominąć (jedyne co w nich dobre to muzyka).

 

Bez przesady, mimo ze reszta nie dorasta (choc nie gralem w origins na psp, podobno lepsze od tego na ps2) jedynce i dwojce, to nie znaczy ze trzeba je pominac, gry sa i tak rewelacyjne (oprocz Silent Hill Shattered Memories), jak na swoj gatunek najlepsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem Mass Effects 2 i czuje niedosyt, szlo jak po sznurku, a chciałoby się to uniwersum trochę lepiej poznać.

 

Mnie najbardziej wkurzyło, że pozbierałem całą ekipę i się gra skończyła :/ Do tego najnowsze DLC które zapowiada się na najlepsze dotąd nie będzie dostępne w Polsce :/

 

Pamięta ktoś może Vagrant Story na PSX`a? Pozbawiła nie snu na dwa dni hehe.

 

Najlepsza gra ever. Niestety moja porysowana płyta nie chce chodzić na PS3 :(

 

@Leleń, możliwe, mnie jednak odrzuciły. To już było nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Silent Hill, to największe wrażenie wywarła na mnie część trzecia. Było tam o kulcie The Order, ciągły bełkot Claudii (chora kobieta) o sprowadzeniu wiecznego raju, i jej szaleńczy pomysł o wzbudzaniu w Heather nienawiści poprzez zabicie jej ojca. Są nawiązania do części pierwszej (Heather jako wcielenie Alessy) i to mi się w tej grze podoba. Poza tym są mądrze napisane dialogi z których poznajemy historię bohaterów i samego miasteczka (tekstowo i w wykonaniu - można było nakręcić film TYLKO na podst. 3. części, to by było coś!).

 

Jeśli chodzi o muzykę to wystarczy przesłuchać np. "You' re Not Here" albo "I Want Love", żeby dowiedziec się czy ta gra przypadnie nam do gustu, bo jest ona krytycznym czynnikiem integrującym tą grę (jak grasz w SH3 na wyłączonych głośnikach, to możesz równie dobrze zgasić obraz i na to samo wyjdzie).

 

Zagram może Shattered Memories, to jest taka niby przeróbka SH1 z nowymi pomysłami np. test psychologiczny przed rozpoczęciem gry, mający wpływ na dalszą grę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starcraft 2 miecie- mozna narzekac na ten system custom games ale to jak dla mnie jest dodatek, a i sadzac po tym co sie dzieje na battle.netcie to chyba w nowym patchu to zmienia. A tak jest mega, dobrze dobiera graczy online, single tez swietny i ogolnie dosc przyjaznie dla rts-owych cieniasow takich jak ja.

 

Jak chcesz mam jeszcze jeden klucz, sciagniesz sobie i zobaczysz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starcraft 2 miecie- mozna narzekac na ten system custom games ale to jak dla mnie jest dodatek, a i sadzac po tym co sie dzieje na battle.netcie to chyba w nowym patchu to zmienia. A tak jest mega, dobrze dobiera graczy online, single tez swietny i ogolnie dosc przyjaznie dla rts-owych cieniasow takich jak ja.

 

Jak chcesz mam jeszcze jeden klucz, sciagniesz sobie i zobaczysz;)

 

brzmi ciekawie ale pytanie tylko czy grales w CoH bo ta gra zupelnie przedefiniowala gatunek .I czy da sie porownac te dwa tytuly .Co do klucza to dzieki ale za slabe mam lacze zeby ciorac pare giga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacenty - nie no moj kontakt z rts-ami to Age of Empires, Empire Earth, WC/SC. Starcraft 2 jest no po prostu starcraftem sporo znaczy rozwijanie bazy i zbieranie surowcow, ale bardzo wazny jest tez dobranie armii z tego co podejrzysz u przeciwnika - przykladowo, jesli protos produkuje void raye, trzeba pakowac w marines i vikingi, etc. etc. Grac gram bardzo slabo, ale jak juz sie uda kogos pokonac to jest to bardzo satysfakcjonujace. Zreszta podejrzyj sobie moze recenzje, zbiera 94 na meta-critic a glownyi zarzutami nie jest rozgrywka tylko battle.net 2.0 ktory sporej ilosci osob sie nie podoba.(choc z drugiej strony nie wpadniesz na dzieciaka z korei ktory zmiecie cie w 2 minuty)

 

Edit- keye juz poszly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starcraft 2 miazdzy, najlepiej wydane pieniadze na gre ostatnimi laty, nie ma co Blizzard potrafi robic gry i filmiki(oj jeszcze dlugo bedziemy sie uczyc tak robic gry), klimat, fabula(jak na rtsa) i przerwyniki filmowe na najwyzszym poziomie , wciaga ostro;) warto kupic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności