Skocz do zawartości

Prince of Persia: The Sands of Time Movie- Trailer!


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przyznam szczerze, że...z kazdym nowym filmem jesteście coraz bardziej marudni o_O

Aż sie słuchać nie chce...-_-

Czego wy oczekujecie? Gwiazdki z nieba? Jest efekciarsko...jest fajnie. Bardzo dobrze wygląda...zajął się tym Buckheimer więc fabuła na pewno będzie znośna, trochę piratokaraibowego humoru pewnie, no i przygoda, przygoda, przygoda...Yeap.

Módlcie się lepiej by nie było jak z MaxPaynem i nie marudźcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię takie filmy. Najgorsze i najgłupsze według mnie jest kino określane jako; "dla wymagającego widza".Jak nikt nic z filmu nie rozumie to oznacza, że musi być bardzo mądre. Najczęściej jest to kino europejskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie mdli, jest mi tak nie dobrze, a mimo to, mimo to, czytam te beznadziejne marudne komentarze, dlaczego ze mnie taki debil, że je czytam.

Mam dość marudzenia.

 

Film na pewno będzie przyjemny dla oka, głębiej go sobie z kataloguje jak go obejrzę.

 

Jeśli nie lubicie komercyjnych filmów dla normalnego widza, to nie oglądajcie, ale przestańcie narzekać.

Ja jak każdy normalny człowiek chętnie obejrzę film po którym nie muszę przeżyć katharsis, nie tylko takie filmy się robi i bardzo dobrze, trzeba się czasem odprężyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1: a teraz na spokojnie przeczytaj to hiper długaśne zdanie i postaw tam ze dwie kropki :)

 

Ja robiłem tylko za tłumacza :) Tak brzmiał oficjalny opis od dystrybutora..., który i tak zdeczke skróciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie obejzy to sie oceni, nie ma co chwialic dnia przed zachodem slonia, jak to mowil Konfucjusz:) ciekawe jak przetłumacza tutuł na Polski:)

 

Książę Persji: Piaski Czasu? tak przetlumaczyli gre to i pewnie film... :x

a co do komercyjnego kina, lubie je, nie trzeba sie wysilic zeby sie posilic, chyba ze jest wiecej efektow jak filmu (transformers2) to wtedy jest be!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w takim wypadku, to trzeba liczyć na to, że film przyniesie zyski, i poczekać na Warrior Within :P Chociaż to i tak pozostanie w strefie marzeń, bo jeśli Sands of Time odniesie sukces jako film jakim się szykuje, to hipotetyczne Warrior Within byłoby na to samo kopyto. Anyway, oczekiwane 5/5 na filmwebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale prawie zawsze ludzie mylą pojęcie "na podstawie" z "ekranizacja" i oczekują fabuły w filmach takich jak w grze/komiksie/książce. To jest film tylko oparty na podstawie gry, a cała reszta jest wizją reżysera. Mi osobiście się podoba i wolę obejrzeć film, który jest inny niż pierwowzór. Po co mam oglądać to samo co było w grze, z tym wyjątkiem, że nie z modelami, ale aktorami?

Po tym trailerze Piaski Czasu znalazły się na osobistej liście filmów, na które koniecznie pójdę do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności