Skocz do zawartości

Scena 3D: Obraz ze starej pocztówki - Co skrzypi w trawie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej dłubaninie skończyłem kolejną prackę "Obraz ze starej pocztówki - Co skrzypi w trawie."

Jak widać scena jest dosc prosta zaledwie 2 modele trawa i wiarak.

Odziwo render(internal) był robiony na starym blenderze 2.47, a modeling 2.49,

tekstury i postpro gimp

Praca też jest w kolorze, ale ona mi nie przypadła do gustu.

 

 

old_windmill_des_1.jpg

http://img.webme.com/pic/a/artgraphic3d/old_windmill_des_1.jpg

Edytowane przez Wodzumarcin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po dłuższej dłubaninie skończyłem kolejną prackę "Obraz ze starej pocztówki - Co skrzypi w trawie."

Jak widać scena jest dosc prosta zaledwie 2 modele trawa i wiarak.

Odziwo render(internal) był robiony na starym blenderze 2.47, a modeling 2.49,

tekstury i postpro gimp

Praca tesz jest w kolorze, ale ona mi nie przypadła do gustu.

 

 

 

boszee ;)

 

Fajna praca, pokaż wersje kolorową. Trawa modelowana ? Podobają mi się deski, widać włożoną w nie pracę. Ciekawy kadr i klimat. Gratki ! Ramka imo zbędna troche psuje odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna klimatyczna pracka i do tego w prawidłowym sofcie. Można się oczywiście przyczepić (chociaż pewnie nie wolno) - niektóre elementy łopat łamią prawa fizyki. Trawa [edit: ma za mało] DOFu, więc wygląda na gigantyczną, coś jak pół wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fronta! Pracka bardzo ciekawa, aczkolwiek jak na mój gust nieco przeretuszowana (zresztą na wzór Twojej innej pracy). Bardzo fajnie prezentuje się wersją z podglądem siatki - ma swój urok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny klimat ciepłego lata, oświetlenie ładnie wydobywa wiatrak i trawkę. Sporo się namodelowałeś przy tych deskach i goncie :) Mi się ta sepia podoba, ew. położyłbym na nią wersję kolorową na niskim opacity żeby leciutko zaznaczyć istnienie jakiegoś koloru. Poza tym super, gratuluję fronta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie kompozycja dosc niefortunna ale generalnie bardzo fajna, klimatyczna pracka

 

powiedziałbym, że kompozycja i ta zniekształcona perspektywa jest właśnie mocną stroną tej pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności