Skocz do zawartości

Nazi CAR FORCE ONE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spać*!!

 

nadal siedzonka wyglądają bardzo niemiecko :P hitler chyba nie lubił siedzieć na kamieniu.

 

kiedyś też taki level osiągnę, tylko muszę załatwić lepszy firewall

 

nie chce mi się wierzyć żeby był bład w modelu, albo jeszcze nie wykończone, albo tak dziwnie zrobili niemcy:

15500061.jpg

nie ma w tym miejscu chromu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji to zadam kilka pytań prowadzacemu:P

1. Ile trzeba siedzieć, żeby dojśc do takiego poziomu?;)

2. Swoją drogą siedziałeś także w 2D, czy od razu 3D jechałeś?

3. Czy ten model samochodu nie posiadał absolutnie żadnych klamek? (zarówno drzwi jak i bagażnik są gładkie)

4. Czy mentalne niszczenie nowicjuszy swoimi modelami sprawia Ci satysfakcję?:P

 

Gratulacje. Więcej chyba nie ma co mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasdiel-

1. W moim przypadku to trwało 2 lata ostrej pracy. Gdybym przerabiał tutki pewnie by było krócej, ale nie lubie tutoriali :) Metoda prób i błędów w większości. Forum max3d dało mi ogromny skok do przodu, przyznaje.

2.rysowałem duzo ale to dawne czasy. potem była długa przerwa i zacząłem się bawić 3d.

3.Posiada klamki,zawiasy i inne, czekają na zrobienie. Pewnie niebawem drobny detal tego typu się pojawi.

4.Niszczenie nowicjuszy sprawia satysfakcje ale tylko na czczo :D a powiażniej to liczę że to co robię także motywuje .

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co chcecie od foteli ? wyglądają naturalnie - poza tym kto jak kto, ale kliment by raczej nie zrobił czegoś niezgodnego ze stanem rzeczywistym :) przecież to absolutny freak ;) akurat w tej kwestii bym mu zaufał ;P

solidny model !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi, prosze. A ja w ramach zadośćuczynienia sam sobie udzielę tygodniowego bana.

 

Edit: A nie sorki, mam wyłączoną funkcje autobana ale czym prędzej napiszę do moderacji żeby mnie zbanowali dyscyplinarnie na tydzień. :D

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, tak myślałem... cudowne, ciekawe....

 

A tak poważniej, pytam konkretnie jak to zrobić, żeby na tych gumach (opony) pojawił się taki nalot z ziemi? To jest jakoś zmyślnie mapowane, czy jakaś sztuczka, czy nie wiem... ?

 

PS. Dobrze, ze was humor nie opuszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santo - to była tylko zawaluowana prośba o to by zadawać pytania w jedyny słuszny sposób, czyli zrozumiały,

a skoro już wiem o co pytasz odpowiadam: Unwrap> malowanie textury ( układając siatkę oddzieliłem wierzchy bieżnika, i pomalowałem je kolorem zbliżonym do koloru podłoża)

TYLE.

pozdrawiam! :D

Edytowane przez kliment woroszyłow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostra praca to okresowo każda wolna chwila, nie pub z pifkiem tylko komp. Ile to godzin dziennie..hmm, trudno odpowiedzieć, raz było to 1h innym 6h.

 

Taki cytat na zachętę dla wszystkich początkujących to powinien być. :)

 

Daj znać kliment jak skończysz. Front od ręki, i rezerwacja w złotej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności