Skocz do zawartości

Krótki film: Meet Buck


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Meet Buck podoba mi się nawet bardziej niż Salesman Pete. Jest jeszcze ciekawszy wizualnie, przez te wszystkie wyraźne pociągnięcia pędzla na teksturach między innymi.

Może też dlatego że jest bardziej zwięzły.

Francuscy studenci i ich filmy... Ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skupialbym sie na poscigu tylko na watku rodzinnym. Stateczny ojciec, majacy problemy wychowawcze z corka nimfomanka, nie moze zakceptowac potencjalnego ziecia, ktory jest cyklista. W sumie nikt nie lubi cyklistow i masonow wiec nie ma sie co dziwic ojcu.

Bardzo ladne, nie podpasowal mi tylko dym wylatujacy z tunelu. Ech, zebym tak mogl o swojej tworczosci napisac, ze tylko dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

wątek rasizmu jest.. brakuje czegoś o religii i karze śmierci no i może czegoś o kondycji człowieka we współczesnym świecie

ech chłopaki nie umiecie sie wyluzować. jakiego rodzaju oddziaływania emocjonalnego chcecie sie dopatrywać w tego rodzaju szorcie..pewnie że jest głupkowate, przeciez takie miało być

To jakby zrobić jajecznice i potem kwękać że taka żółta, w ogóle nie słodka a na dodatek ma jajka w nazwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok... ale śmieszne jest nie tylko uciekanie przed pojazdami ze stromej górki...

Trochę szkoda tej pracy (choć w przypadku tych ludzi mam wrażenie, że ta animacja powstała bez jakiegokolwiek wysiłku),

bo najprzyjemniej się ogląda momenty gdzie był czas i miejsce dla fajnego stylizowanego aktorstwa, a psuje to trochę monotonia wiecznej gonitwy.

Liczę że zrobią kiedyś pełny metraż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności