Jump to content
KMiklas

[Kryzys|FIN] Próba charakteru

Recommended Posts

wolałbym jakąś starą zrzędliwą babe w tej roli chyba

Zdecydowanie. Ja też jestem za starą babą. Ta postać fajna ale nie wpisuję się troche w ten koncept.

Jak do tej pory praca super!

gdyby on jeszcze był bogaty, a to jakis gruby dziad w stefanowym sweterku, naprawiający swojego grata. Na co niby taka dupa by poleciała? Że jest sympatyczny? :D

W ogóle nie pasuje do całości.

Stara baba? Pamiętajcie że będą jeszcze małe dzieciaki ;] Ogólnie to miało być młode małżeństwo, a kryzys ojca pogłębiałby dodatkowo fakt, że tak "pięknie" się zaczyna. I to, że teraz poza rolą ojca raczej nie ma na co liczyć (;)), jego rola sprowadziła się do utrzymywania rodziny i wykonywania poleceń żony.

Tak myślę, że zrobię mu odpowiednią fryzurę, to go odmłodzę :)

Mi się wydaje że dziewczyna jest w porządku, raczej sukienka nie pasuje.

Ubrała się jakby się wybierała do jakiegoś cocktail baru na łowy.

Mi też nie do końca pasowała ta sukienka do tej sceny. Może kiedyś się przyda ;]

asdasdassdaasdasdasd.png

zastanawiam między lokami schowanymi pod kapeluszem z kwiatem a falującymi włosami z opaską w groszki.

Teraz zdecydowanie lepiej.

Mój głos na opaskę w groszki.

ta! małe dzieciaki :) i kiedy ona je urodziła? przed oieemnastką?

I jakie tam młode małżeństwo! Młode małżeństwa sie nie kłócą. A przynajmniej statystycznie rzadziej

Kolo pod 60 z brzuszkiem i stara baba! Marsz!

Nie wiem co jest dziwnego w tym żeby kobieta i po trzydziestce wyglądała młodo, a nie tylko w wieku nastoletnim.

Stara baba odpada z kilku powodów:

Mam już zrobioną (prawie) aktualną mamę - zostały detale.

Stara by zakłóciła sens pracy - niedzielny obiadek u teściowej który sam w sobie zapewne jest taką chwilą kryzysu (opieram się o stereotyp oczywiście ;)), w przeciwnym razie ile jej matka by miała lat? Setkę?

I poza tym małe dzieci nie miały by racji bytu wtedy.

Oliwy do ognia doleje fakt, że ojciec po ślubie i spełnieniu "małżeńskiego obowiązku", (czego rezultatem są małe pociechy tu i ówdzie) został w rodzinie zdegradowany do "tego od zarabiania, brudnej roboty i siedzenia cicho". - opisałem to w jednym z poprzednich postów. I właśnie dostaje po głowie za niedopilnowanie sprawy (a miało być tak pięknie ;)).

Mało tego - mam zamiar uzyskać wrażenie oglądania zdjęcia "z czasów kiedy rodzice byli jeszcze tacy młodzi" - stąd taki a nie inny samochód i ubiory.

sunny.png

Postanowiłem zmienić stylizację bardziej na toon niż fotorealistyczną. ;] I zmieniam umiejscowienie scenki z pustkowia na jakąś starą uliczkę - z tym że sklepiki i zakłady na niej będą pozamykane (wszak niedziela).

Edited by KMiklas

bardzo fajnie , jak dasz całą tą otoczkę; sklepy i warsztaty to wogle będzie git. nie wiem czy nie powtarzam kogoś bo nie czytałem dokładnie postów ale fajnie było by jakby za nimi postawić jadący wprost na nich autobus:)to juz wogle byłby kryzys na kółkach!pozdro

choć brzuszek faceta jest super, to jeśli mają być młodzi to bym go trochę odchudził ;) taki mięsień piwny wyrabia sie latami :) gość dla mnie wygląda na po 40 babka góra 30. Do tego, po ciąży często kobietom zmienia się figura, a już szczególnie po kilku. Szersze biodra dochodzi brzuszek albo "oponka" i takie tam ;) zmiana stroju dużo pomogła bo już nie wygląda na 20 ;)

ps. i chyba brak prawego koła albo wisi w powietrzu :)

oni są tak wielcy, że zmieszczą się do tego samochodu pod warunkiem, że będą zwinięci w kulkę (dwie kulki).

crisis_wip_by_kmiklas-d39xjdf.png

Nieco obróciłem kadr i... wróciłem w małym stopniu do poprzedniej stylizacji - nieco fotorealu. ;]

Hehe z tymi butami na takim bruku ma dodatkowy kryzys.

Spódnica w poprzedniej wersji (ciut dłuższa) wyglądała lepiej, teraz za bardzo podkreśla pupę. To czarne między spódnicą a bluzą to pas? Bo szerokość jest nierówna, przez co wygląda jak ciało w rajstopie.

(...)teraz za bardzo podkreśla pupę.

To źle? ;)

A to czarne to nie jest pas tylko po prostu... hm... jakieś ubranie pod spodem żeby nie pozostawić gołego brzucha, może to być koszulka, jak kto woli ;]

Chodzi o to że pupa wygląda teraz ciut za grubo.

Jeśli czarne ubranie jest pod spódnicą, to spódnica powinna się u góry zaczynać bardziej prosto, nie schodzić tak nisko z przodu.

Szczegoly. Prawdziwe pytanie to jak ten grubas wyrwal taka laske za zone :P

Podobnie do mooki'ego uważam że obrazek miał swój klimat kiedy samochód stał wśród trawiastych pagórków i pomocy znikąd nie było widać jak okiem sięgnąć. Awaria samochodu w mieście nie jest raczej kryzysową sytuacją. Zaczynasz odchodzić od pierwotnych założeń co według mnie nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście mogę nie wyczuwać o co "kaman" w tej całej zmianie i zrozumiem to oglądając finalny obrazek. Tak przy okazji mała uwaga do kobity- niezła szprycha przy tym swetrzanym kartoflu ale jej poza pozostawia wiele do życzenia- wygląda jak postać z hieroglifu.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy