Skocz do zawartości

Mercedes Benz E-Class E250 2010


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

Super Model i bedzie napewno super prezentował sie np. w scenie z bloorem;) choc render poki co żałobny i smutny(chromy plaskie, alu plastik).

 

ps ten side wall jest tak czesto uzywany... dla mnie psuje caly wysilek wlozony w modeling

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chociaz raz ci wyszło to studio :)

Do poprawy :

Za ciemno

Materiał Felg - zrób tu więcej 'chromu'.

Zapisuj plik do png/raw 24/32bit zeby uniknąć tych schodków na gradientach, być może tym razem to wina kompresji jpeg ale dobrym monitorze strasznie to się rzuca w oczy.

szyby - chyba sam wiesz ;)

Doświetl światła z przodu vraylightem bez refleksów, same diffuse i spec.

Ujęcie dobre, zostaw takie.

Oponki, doświetl tak samo jak światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem robisz za ciemne rendery, o ile nie mam źle skalibrowanego monitora. Np opony wychodzą tak czarno, że nawet nie widać sidewall`a. Sam kolor lakieru nie pasuje do merceda, ale o gustach się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował czarny kolor i przydałoby się by felgi bardziej się świeciły.

Nie wiem czy to złudzenie optyczne ale znaczek mercedesa wydaje się nie centralnie w tym kole i jest cofnięty do tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się juz bardzo podoba. Nie jest ani za ciemnie ani za jasne :) Moze tylko bym zmienil to podloze z kamieni, nie wyglada to za ladnie.. i moze jak juz marudze to sprobuj ostre swiatlo dac na przednia szybe a nie takie rozmyte :) Ale i tak jest juz klasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progres jest, przod i bok auta bardzo ladnie poswiecone. Nie moge tylko patrzec na szyby;) przydalby sie tu jakis ladny gradient (podobnie nad tylny swiatlem, na tym wybrzuszeniu nic sie nie dzieje). Pozatym podlzoe jest mega low res, darowalbym je sobie, a tlo raczej mazalbym w shopie, gzie mozesz uzyskac ladniejsze/ subtelniejsze gradienty. Podbij tez AA bo wychodza schodki na bocznej listwie.

 

do tej linni jest naprawde cacy:

 

merc11i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygląda. chociaż nie podobają mi się te małe elementy pod światłami. to nie jest z jednej bryły chyba? też robię merola (choć nawet w połowie nie idzie mi tak dobrze jak Tobie) i miałem dość spore kłopoty ze zrobieniem tych wycięć. Ty tam dałeś po prostu dodatkowe elementy, tak? ja nie dałem rady z jednej bryły i w końcu zrezygnowałem. może to faktycznie jest sposób, tak jak u Ciebie. generalnie ładnie Ci wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka jest faktycznie krzywo po tym jak ją poprawiałem po wycięciu i wytłoczeniu, zobacze czy w ogóle się da wyprostować bo w viewporcie już tego poprostu nie widać. To na dole jest proste, tylko samo odbicie na boku jest w kształcie okręgu, stąd taki efekt, myślę, że tu w miarę widać:

 

38000997.jpg

 

38629056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności