Skocz do zawartości

LEGALNY messiahStudio5 za $10!


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość i-riss

przyznam, że kupiłem mesjasza, ze względu na symulację włosów i tkanin. Za taką cenę zrobiłem to w ciemno :) Wie ktoś z was , czy cloth mesjasza, jest lepszy niż standarowy w xsi fnd? (nie syflex)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja troche bez sensu uleglem presji grupy i tez kupilem wersje Pro.. ale nie wiem po co bo z tego co widze moj 3ds max 2011 mi bardziej odpowaida i wydaje sie miec wieksza funkcjonalnosc. Jaka przewage ma mesjasz w stsunku do Maxa? (oprocz ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clothow w realtimie, skin w realtimie... mi to wystarcza do szczescia;) Jestem prawie pewien, ze w zyciu nie uzyje Mesjasza (bawilem sie nim jakies 10 lat temu ostatni raz), ale za taka cene... ;)

 

Poza tym uwielbiam ich helpa, chlopaki robia tam sobie kabaret:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unlimited rendernode License

Taa, wątpie żeby ludzie przerzucili się na renderer mesjasza

Może to być cenowe zbawienie jak musisz dokupić licencje na rendernody

do mentala lub vraya, więc dlaczego by nie?

 

No nie wiem, nieograniczona licencja na rendernody Arnolda to nie taki glupi pomysł. Przecież to ten sam soft na którym bazuje sie maxwell. Rozwijany przez Sony Pictures jako ich 'domowa' technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak tjviking.. Messiah ma faktycznie mocnego rnederera, ale jest to stary branch arnolda, który sobie ludzie z pmg rozpisali na własny rachunek. Tak samo jak Sony rozwija jeszcze inny, niezależny branch Arnolda. Więc trzeba brać poprawkę, że Arnold to nie zawsze Arnold ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asblaze - no fakt - Arnold tylko jeden - ale chyba, że mówimy o TYM Arnoldzie! :] Schwarzenegger.

No Kengi - ale wygrzebałeś :D W galerii na głównej stronie pmg można też rzucić okiem na stare testy Tarona. Pokazują jak renderer Messiah'a radzi sobie z displacementem z Zbrusha.

http://www.projectmessiah.com/x6/vids/gallery/taron_neckling_change.mov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, w zrodle html strony mozna znalezc wykomentowanego kwiatka:

 

 

I jeszcze to (niby niewykomentowane, ale nigdzie nie widze)

 

// Random Slogan generator

var Slogan=new Array()

Slogan[0] = "*Not yet a subsidiary of Autodesk.";

Slogan[1] = "*Because slogans are so last year.";

Slogan[2] = "*Delete not, lest you, too, be deleted.";

Slogan[3] = "*Revolutionizing the recently revolutionized 3D industry!";

Slogan[4] = "*Now with 86% More Wow!";

Slogan[5] = "*The most well-known secret weapon in the animation industry!";

Slogan[6] = "*Proving that some sequels are better than the original!";

 

 

Wlasnie za to ich lubie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no jest w tej chwili 93%. Mimo to wszystko wskazuje chyba na to, że akcja zakończy się sukcesem.

 

Jeśli przyda mi się to do webdeveloperki i pisania newsów to pomogę dobić do 100% i kupuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że akcja na pewno zakończy się sukcesem a z tym wskaźnikiem procentowym to jest tak jak z swego czasu głosowaniami na bohaterów różnych programów w stylu Big Brother. Komputery zawsze pod koniec głosowania liczyły i liczyły i liczyły głosy i liczyły i liczyły i naliczyć się nie mogły i dopiero jak już zadzwonił każdy kto miał zadzwonić w końcu zliczył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyciągam wnioski. Ktoś tu już pisał, że wskaźnik był już na 100% i potem zleciał w dół. Nie interesuję się tą sprawą na tyle aby wgryźć się w regulamin ale wydaje mi się, że gdyby nie udało się osiągnąć 100% to panowie od Messiah mieli by masę problemów których nie chcą mieć i masę wrogów, których też nie chcą mieć.. I po prostu wyszli by na oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byli by mega oszustami zwlaszcza jakby oddali te pieniadze co im ludzie wplacili...

 

No ale zawód by był nawet jakby oddali. Wszystko ładnie pięknie, sofcik mają rozdawać, a tu taki wój:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nikt nie mówi, ze psują rynek oprogramowania dając coś tak tanio? :)

BTW. fajnie ze sie udało, sam nie skorzystałem, ale idea tanich aplikacji desktopowych na podobnych zasadach jak aplikacje mobilne bardzo mi się podoba. Mieli fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię spekulować. Ale coś mi mówi, że większość osób została posiadaczami Messiaha, ale na pewno nie użytkownikami. MOżna odpalić, zobaczyć, ale samo się tam nic nie zanimuje. A nowy soft jak to nowy soft. Przez interface trzeba się przegryźć żeby coś sensownego móc zrobić. Myślę, że jakiś cykl szkoleń i tutków dobrze zrobi na rozgrzewkę.. a dalej to już czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris_R masz racje. Ja sie do nich zaliczam.. nie wiem co mnie podkusilo zeby kupic.. eh te promocje.. jak nie parowki w biedronce, to ziemniaki w Lidlu, a jak nie ziemiaki to Massiaha. Jest troche tutkow na sieci wiec mysle ze jak na start to kazdemu powinno wystarczyc. Obawiam sie tylko ze jesli przyjdzie do zrobienia czegos konkretnego w konkretnym terminie to 95% osob wroci do starego dobrego Maxa czy Mayki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak probowalem pierwszy raz Mesjasza 11 lat temu, to bylem ledwo uzytkownikiem Maxa i kazdy inny soft wydawal mi sie nie do nauczenia.

 

Teraz, gdy poznalem kilka innych, Mesjasz nie wydaje sie tak straszny. Sprobuje sie z nim, traktujac to jako wyzwanie, ktore moze przyniesc cos wiecej;) Czytajac wypowiedzi uzytkownikow nabieram na to jeszcze wiekszej ochoty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak probowalem pierwszy raz Mesjasza 11 lat temu, to bylem ledwo uzytkownikiem Maxa i kazdy inny soft wydawal mi sie nie do nauczenia.

 

Teraz, gdy poznalem kilka innych, Mesjasz nie wydaje sie tak straszny. Sprobuje sie z nim, traktujac to jako wyzwanie, ktore moze przyniesc cos wiecej;) Czytajac wypowiedzi uzytkownikow nabieram na to jeszcze wiekszej ochoty;)

 

True:) Ja miałem to samo, włączyłem, zacząłem się przegryzać i wróciłem do maxa i modelowania. Teraz sądzę, że pójdzie kilka razy łatwiej.

 

Mnie natomiast zawsze dobijało skiniowanie, nigdy mi się nie chciało.

Wypróbuję na początek autorig, jeśli to coś + podmalowanie wag pozwoli na

w miarę szybkie zeskinowanie modelu choćby w celu upozowania, to ja nie żałuję wydanych tych 120zł:)

 

Swoją drogą, jak ktoś już wyżej wspomniał, warto teraz założyć dział dla mesjasza, skoro tylu userów już go nabyło, każdy doda coś od siebie i nauka softu powinna pójść nieco bardziej z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności