Skocz do zawartości

Prey 2 - trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostajemy w tematyce gier i tym razem chciałbym Was zachęcić do obejrzenia trailera gry Prey 2 specjalnie wydanego na tegoroczne targi E3. Targi w zasadzie jeszcze przed nami więc myślę, że jeszcze pozostaniemy w tym temacie jakiś czas i będzie o czym pisać.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1813

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niezle i to bardzo, mnie zastanawia w jaki sposob uzyskali taka plynnosc i jakosc obrazu, nigdy wczesniej takiej plynnosci w zadnej animacji nie widzialem

 

Prawdę mówiąc mnie też to zaskoczyło. Mocap mocapem, ale tutaj faktycznie płynność jest niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarze recznie robione - morph target'y i kilka dodatkowych kontrolerow. MOVA uzylismy w trailerze do Lost Planet3, chyba jeszcze sie nie pojawil na sieci ( powinien wyjsc za pare dni na E3 ).

 

Co do plynnosci animacji, ogolnie bardzo duzo pracujemy z 'gotowym' mocapem - stylizacja, wygladzanie. Czasem finalowa aniamcja to 20-30% mocapu a reszta to reczna robota :-).

 

Ciesze sie, ze sie podoba bo deadline byl *(@$3!...

 

h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czegoś takiego to przyznaje ze nie widziałem. Masakra totalna. Troche klimacik Halo z kosmitami i bronią (stylistyka z trailerów nie gry) ale jednak pomysł jedynego człowieka wśród obcych i to nadodatek łowcy nagród bardzo mi się podoba. Pozatym.... kurde prey 2? Gdzie jest jedynka? Nigdy o niej nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Pozatym.... kurde prey 2? Gdzie jest jedynka? Nigdy o niej nie słyszałem.

 

Ciekawe, że mało kto o jedynce słyszał (słaba promocja?). Osobiście widziałem jedynki trailer gdzieś zupełnym przypadkiem na necie i nabyłem jak tylko u nas się pojawiło. W studiu ludzie nie wiedzieli o jakiej grze w ogóle mówię gdy jarałem się Prey'em - jedynka miażdzyła biust. Oczywiście trochę wody się ulało od jej premiery (2006 rok czy jakoś tak), ale jak to odpaliłem to dawno nie miałem tak dobrze zamarnowanego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelkos - heja, sorry za pozna odpowiedz. Jestem animation supervisor'em, czyli odpowiadam za animacje w projekcie, nadzoruje team od 3 do 10 animatorow( mniej wiecej ), a jak czasem rezyser rzuci jakis ochlap na pozarcie ( zwykle pick ups ) to na chwile siadam na krzeselku z napisaem 'direcotr' w studio mocap. Pracujemy na XSI, previz jest robiony na 3D max i Motion Builder.

 

pozdro,

h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności