Skocz do zawartości

Tomb Raider - trailer


Paco

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lara mlodnieje. Zawsze mnie zastanawialo jak ona zdobyla te wszystkie swoje umiejetnosci i nieprzecietna wiedze w tak krotkim czasie. Zna sie na historii jak profesor, geografia, nawigacja nie stanowia problemu, strzela jak czlonek oddzialow specjalnych, survival nie jest jej obcy, sztuki walki jak najbardziej... A przy tym ma cialo dwudziestki i buzie pietnastki :D

Dobry filmek, chetnie zerkne na gre jak bedzie okazja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna jakość i pomysł na odświeżenie gry.

Czy tylko mnie boli moment, gdy Lara próbuje przeskoczyć pomiędzy fragmentami statku? Z takim rozpędem po złapaniu za rękę, powinna się rozbebeszyć o wystające fragmenty stropu pod kolesiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i klimat samej gry się poprawi. Po II części zaczęło być nudnym rozwiązywanie bezsensownych zagadek i przesuwanie klocków by gdzieś wejść ;) Czy też pływanie pod wodą w poszukiwaniu 5 elementów rozrzuconych nie wiadomo gdzie ( to chyba było w TR Underworld ? ). Trochę więcej realizmu, bólu, brudu i ułomności bohaterki, a może naprawdę ta seria podbić serca nowych graczy i obudzić dawną namiętność fanów tej gry ;) Dla mnie trailer ten właśnie to zapowiada.

 

ps.

5 gwiazdek za wykonanie i cechy fizyczne nowej Lary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności