Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zenit 11


Karkosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym zaprezentować owoc mojej pracy. Jest to zenit 11 z obiektywem - Helios 44m-4. Prace nad nim trwały ok.3 miesięcy, oczywiście czas rzeczywisty jest duzo krótszy i oscyluje w okolicach tygodnia prawdziwej pracy. Cóż mogę więcej powiedzieć. Chciałem by rendery zalatywały lekko starością ale nie za dużo. Czy sie udało oceńcie sami. Czekam na krytyke :D

Soft: 3dsmax, Vray, PS

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

 

(Wysoka rozdzielczość po kliknięciu w obrazek)

 

1midmin.jpg

 

2midmin.jpg

 

zoomymin.jpg

 

 

packshotpsmin.jpg

 

Render który w nieco innym wydaniu pojawił sie w Renderach Testowych . Kamera z Fisheye(poprawione)

fisheye2ps.jpg

Edytowane przez Karkosik
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

porti : dzieki:D

Marvin: Różnie od 15 min do 1,5h

indian: Dziekuje , ostatni własnie robie na nowo.

Tores: Dzieki!

mirach: Tak lekkie zjedzenie kontrastów to specjalny zabieg:D

maciek.m: noooo, przyjdzie za tydzien i pozamiata:D

peter_f: Jak ja Cie lubie:D

Dunuś:Jak powiedziałes tak zrobili:D

blomd: Bez Ciebie nie dałbym rady :*

NV: Tło to nie wklejka, to są takie szmatki jak są w studiach, zrobione przy pomocy SimCloth :D Jak już mówiłem Fisheye Poprawiam

infected: Dziękuje Bardzo !

 

Edit. W pierwszym poście dodałem poprawionyy render z fisheye :D Mysle, że teraz lepiej. Dzieki za zjechanie tamtego, faktycznie był nie za bardzo:D

Edytowane przez Karkosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za opinie, porady, oceny i krytyke! Jestem niezmiernie uradowany swoim pierwszym wymarzonym frontem, w końcu udało się!

 

Lucek: Dziękuje bardzo, miło jak ktoś doceni:D

Zed: Ostatnie ujęcie to jest takie na ruskich papierach troche, gdyż to nie jest pełna klatka fisheye tylko crop z fisheye i moze dlatego wydaje sie taki dziwny:D A co do statywu ... chciałem zrobić jakiś ruski stary, ale wiecej fot było do tych chinskich szitów:D

 

Dziękuje jeszcze raz wszystkim i czekam na dalsze opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dav - Dzięki :D

VizPeople - Oczywiście, że jest. Nie jestem jakimś wybitnym modelarzem - modelowałem tak jak umiem :D

siatkag.th.jpg

 

Xizor- Dzięki! Może i faktycznie lepszy tylko że podobny do 1 ujęcia. Chciałem poprostu jakoś urozmaicić takim dziwacznym kadrem:D Na przyszłość będe uważał z eksperymentami :D Pzdr!

Slowiak - Dzieki wielkie zią!

Logos - Dzięki wielkie! Z tego co słysze jest grono osób które ma takiego własnie:D Jeśli chodzi o czas to uż nie pamietam za dobrze. Ale oscylowało to wokół 3-7 dni takiej pracy po 3-4h dziennie.

 

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za komentarze i oceny.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny, na prawdę zupełnie jak fotoreal!

Też mam Zenita, więc pracka jest mi tym bliższa! Już od jakiegoś czasu chciałem sobie go wymodelować, ale jakoś jeszcze się nie zabrałem. Chociaż Twoje przedstawienie Zenita chyba mnie zmotywowało, żeby w końcu go wydłubać i za jakiś czas pochwalę się też swoim :D

Pozdro, na prawdę ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności