Skocz do zawartości

Teczka 2D: Pumax'a teka


pumax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki wszystkim!

 

Kolsga hmm a taki przypływ chwili, chciałam poeksperymentować z figurami geometrycznymi w pracach, bo je bardzo lubię i tak wyszło mi :D

Mruk ja za to ostatnio ją odkryłam i uwielbiam :)

 

Olaf miło mi :D

 

rosikowski okienka? Nie ma wiecej okienek :D

 

Przy okazji zauwazyłam, że mi wcieło plik z herbalist hut bo podlinkowałam go z CGhuba, który to z dnia na dzien został zamkniety :/ Wrzuce wiec poprawiona wersję :)

Herbalist_hut_concept-art_pumax.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten domek ma potencjał :D Nawet mi się podoba tak jak jest, tylko trochę rzuca mi się w oczy że dach nie wystaje poza długość scian budynku. Zobacz na tą refkę (specjalnie wybrałam taką gdzie mocno widać dach wystający: http://www.plan2go.pl/Images/Photos/12_06_2012__13_59_uid_9_fc95b318-3841-4c96-9e22-d1034414f222.jpg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D No tak, teraz jak na to patrze to bym wszystko poprawiła :) Ale w produkcji juz następny więc mam nadzieje że będzie lepiej.

Jak znajdę wolną chwilę (o którą ostatnio ciężko) to możliwe, że się zmotywuje do poprawienia tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awww! :3 Race to Mars! Dużo dobrego szumu słyszałam o tej grze :D Ale dla zasady poczekam aż wyjdzie z Early Access. Kupiłam ze dwie gry z wczesnym dostępem i mam traume :P Także pogram po oficjalnej premierze :3

A koncepciki fajne :D Takie male slodkie budyneczki. I jest pasek w tle! :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na pełne wersje, chociażby dla faktu żeby sobie zabawy nie psuć. Jedynym wyjątkiem jest tutaj Kerbal Space Program:)

Oprócz tego kupiłam jeszcze DayZ ze znajomymi, czego żałuję :/ Od gry tego typu wymagałabym więcej niż tylko Symulatora Biegania xD No ale RTM zapowiada się super i lada chwila premiere z tego co kojarzę - can't wait^^

 

 

A paski... wiadomo, muszą być! :D No i fakt, że wygląda to lepiej tak jak pisałaś^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret Dziękuję^^ Ja to mam wrażenie jakbym się ślimaczyła strasznie :D

 

Adek W końcu się wydało hehe :) Ale pewnie jeszcze jakiś grafik inny by się znalazł. Co do linka to wow, sensownie napisany w sumie, jak na nie-gamingową gazetę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@takashmen w sumie opowiada o technikach jakie stosuje, jak pracuje i na co zwraca uwagę. Tutek kosztuje 5$ a koleś gada 3,5h więc wow - a co najważniejsze jakość jego głosu jest wysoka, tzn. jakość nagrania :) Mnie osobiście strasznie wkurza jak jakiś artysta gada i pierdzi mu mikrofon... no ludzie nie stać ich na lepszy? Mi by było wstyd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta nowej praca- dobre światło i oko od razu śmiga tam gdzie trzeba:D Jak już miałbym się czegoś czepić to na siłę bym poprawił stopy tego gościa bo wygląda jakby stał w "mule" a podłoże wygląda na twardy piasek. No i ewentualnie dodałbym parę części obok wraku bo tak dla mnie wygląda to za pusto jak na miejsce katastrofy lotniczej. Nie mniej jednak idealna praca do portfolio. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagły skok z takim efektem w ostatniej pracy nie może skutkować niczym innym jak uznaniem z mojej strony :)

Niby nic skomplikowanego a sztuczki robią swoje ;)

W końcu liczy się efekt końcowy , praca prezentuje się bardzo dobrze i o to w tym chodzi.

 

 

Fajnie się rozwijasz :) może cię kiedyś dogonię ^^ jak przestanę malować dzbanki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rymin, thecrev, takashmen, Kalberos, motyl dzieki wielkie :D!

 

SamaeL89 hehe no co Ty, ja też powinnam więcej dzbanków pomalować^^

 

Pixel-Factory Dzięki! Postać nie stoi tuż przy nim. Dodatkowo sprawdzałam wielkości różnych śmigłowców i postanowiłam go zrobić takiej wielkości :)

 

 

A no i dziękuje za fronta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu tutaj: http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&docid=S6BjMBztGPgthM&tbnid=zTZ4_1awCd_rpM:&ved=0CAUQjBw&url=http%3A%2F%2Fst.gdefon.com%2Fwallpapers_original%2Fwallpapers%2F325552_krushenie_pustinya_irak_3008x1960_(www.GdeFon.ru).jpg&ei=Q17cU8-uEsjT0QX_-IGoCg&psig=AFQjCNHOxAah3X3gtYnG2QDDYx2oOKjhtQ&ust=1407037379355613

 

;)

 

 

 

EDIT: https://d2ip58kv7n8yjd.cloudfront.net/p/assets/images/images/000/146/860/large/jan-urschel-20130913-1920.jpg?1406526730

 

Cały dzień dzisiaj trafiam na ten sam helikopter.

Edytowane przez 5lim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie pora na update! A więc 2 "speed- matte - paintingi"

 

darkwood_by_pumax001-d7x4ckw.jpg

castle_black_pumax.jpg

 

I fisherman set :) Izometryczny budynek to sama przyjemność ale 'kartonowe' character design to zdecydowanie wyjście poza moją comfort zone :>

tumblr_nbycvqstSn1srz2p9o1_1280.jpg

 

building_colored_magdalena_mudlaff.jpg

character_design_Magdalena_Mudlaff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na brzuchu tej dziewczyny nie odbija sie ten czerwony szalik czy co to tam se narzuciła? ogien tez poza lichutkim glowem nie rzuca za bardzo światla, niby nie powinien, bo wszystko jest tak rozproszone i w ogole, ale przez to mało efektownie wygląda, aż sie chce postawic jej na łapie czajnik i zagotowac wode. oprócz tego przydałyby się jej obojczyki i mostek, a także kolano i łokieć. ogólnie ona nie ma za dużo kości. na noge juz ci zwrócili uwage, wyrasta nie tam, sqnt trza c: a tak to w sumie fajnie yoyoyoy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, no to pora na mały update teczki :)

 

Na pierwszy ogień dwie szybkie pracki wykonane po obejrzeniu opening cinematic do Wiedzmina 3 :)

magdalena-mudlaff-witcher3-inspired-art-pumax.jpg?1414349781

witcher3_inspired_art_field_pumax.jpg?1414528049

 

Mam od pewnego czasu przyjemność pracować przy Forlorn World: Exiled i tutaj troche starszy stuff jaki wykonałam do tego projektu :)

abb98ac8ddd4a6fe6934c1b874e65720.jpg

957c66fdedb37b17b85cabdd42760463.jpg

eea9fb5ec06ab03e557d9a22b2c36ca6.jpg

 

I random prace:)

tumblr_netubys1px1srz2p9o1_1280.jpg

tumblr_nf7b51KwXn1srz2p9o1_1280.jpg

10733846_741581785878011_1603533159632721404_o.jpg

 

Na koniec zaś mały bonus w postaci szkicu do trzeciego fanartu Wiedźmina :D

10468125_737956032907253_1177840110278435010_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności