Jump to content
Bruneq

Battlefield 3 na maxa

Recommended Posts

Chyba kupie gre aby z wami popykać ale to po sesji ;)

Było trzeba zamówić przed premiera za 135zl i w tym miałeś już dodatek który wyszedł w grudniu + jakieś tam bronię ;)

Tutaj nie ma co pisac na temat BF bo to temat bitwy ;) W wolnych dyskusjach sie założy temat.

Wysłano z telefonu.

W Battlefieldzie jest za ładna grafika, postacie nie odstają od tła tak jak kiedyś...ciężko kogoś zabić bo dobrze się chamy wtapiają w otoczenie :P

ravirr i w sumie o to chodzi, pierwszy raz można użyć kamuflażu na ubranku żeby cie delikwent niezauważył - do t1000 wciąż to daleko ale i tak super

i drzewa sie ruszają, przez to co chwile strzelam w ruszajace sie cienie... ale gre mam od mniej niz tygodnia, moze sie naucze :)

zaaplikowalem jak cos, RaytraceRat

W Battlefieldzie jest za ładna grafika, postacie nie odstają od tła tak jak kiedyś...ciężko kogoś zabić bo dobrze się chamy wtapiają w otoczenie :P

Dlatego chodzę z noktowizyjnym celownikiem ;) Oczywiście tylko wtedy jak gram kimś innym niż snajperem ;) Ja wolę się położyć wysoko i leżeć. Wnerwia czasem "kamera zabójcy" bo wiedzą gdzie jestem. Ostatnio zauważyłem, że MAV może zabijać ludzi :) Pokazuje się wtedy śmierć na drodze ;)

A ja za to będę mistrzem umierania, potrafię umrzeć w każdej pozycji z każdego powodu :D F jeja

Torturujecie mnie :D czekanie boli...

Ja się zastanawiam nad obniżeniem jakości grafiki, może mi to ułatwi grę.. w tej chwili jestem mięsem armatnim, mordują mnie na każdym kroku. Do tego czasem wystrzelam w gościa cały magazynek, a ten dalej stoi (nie wiem czy to lagi czy cziterzy) :P

najfajniej mi sie umarlo jak antena sie zwalila mi na glowe i jako przyczyna smierci bylo napisane "Bad Luck" :D

Zaraz po premierze było łatwiej tzn. średni poziom umiejętności graczy był zdecydowanie niższy. Teraz ciężko spotkać kogoś poniżej 15 poziomu, a w większości są osoby z levelem > 25-30. Mimo, że grę mam od samej premiery (preorder) to na razie grałem tylko 26 godzin (miesięczna przerwa przez tragiczny net - kosmiczne lagi i disconnecty). Ludzie narzekają na błędy, ale ja za bardzo ich nie widzę, może poza latarkami - mimo patcha nadal zdecydowanie za bardzo oślepiają.

Ja nie miałem tego problemu :P Chociaż znajomy miał straszne problemy z przejściem z BC2 na B3 i mówił tak samo, że ludzi nie widzi na mapach :D

@mirach

No to teraz narobiłeś mi smaka :)

Edited by n-pigeon

Nie mam battlefielda, nie zagram w niego :( Ale jak już wszyscy się podłączycie, to zróbcie printscreena wszystkich razem o ile to możliwe :p

n-pigeon: nie rzucaj się tak, jak spadnie Ci ptasie mleczko też pojawi się przyczyna "Bad Luck" ;D

Spadnie, spadnie, napisze "ptasie mleczko" na bombach P: ale nie wiem czy to wtedy będzie bad luck.

Po co print screen :D wszyscy będziemy wyglądać prawie tak samo xD ...

Proszę mnie przyjąć do szacownego grona:D

Nick: Touchuras

Ja rozsmakowałem się w rozgrywce Team DeathMatch, to jest dopiero akcja! hehe

Pozdr i do zobaczenia na polu walki!