Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Soulinka12: Heh Dzieki ale to tylko speed jest ej no bedzie czas to zrobie cos wysiedzianego :D

 

Świezy: Starty mowiłem że sie nie poddam i cel osiągne chociaż wiesz jaka jest sytuacja.

 

 

Piret:No Staram sie jak najlepiej to robi i uzyskac tą systematyczność która jest tak ważna .

 

 

Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret : wiem muszę się jej nauczyć :D także trzymaj kciuki :D

 

Wojtek Nice JOke :D

 

Dobra tutaj takie coś dla znajomych i ich zajebisty kawałek . Każdemu z was życzę Szczęśliwego Nowego Roku, połamanych ołówków, worek pomysłu i kreatywności i cierpliwości do tego, bo jest potrzebna :D

 

 

Anomy+Finish.jpg

 

https://www.youtube.com/watch?v=FyV239k6IbQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie w Nowym ROku :D Hej

Dobra przejdźmy do rzeczy . Parę konceptów na i praca na konkurs, portret i dokończony speed. Staram się jakoś połączyć te 2 techniki może coś z tego będzie .Pozdrawiam wszystkich :D

 

Kalberos.jpg

 

b4544bbb.jpg

 

u+nos+na+farmie+stoszy.png

 

 

 

Paulina+P+.jpg

 

Piekna refka http://img855.imageshack.us/img855/7719/portretps.jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjechałeś na dobry tor i to widać, robisz progres.

Portret też niezły, tylko niektóre kształty są za mocno wcięte.

Widać że chciałeś bardzo pokazać falki i wypukłości, wszystko fajnie ale można by to zmiękczyć dla lepszego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teczka zakopana :D .No nic postanowiłem sobie ze co tydzień będę robił upy, albo przynajmniej się starał.No... no to trochu odemnie :D . Pozdro ludziska

 

 

 

Light+tre111ning1.jpg

 

"bilecik do kontroli kuwaa "

blizzard_by_latyrx-d5oz11111bv0+kopia1.jpg

 

taki sobie speed

 

pomysł+szkic1+11.jpg

 

no i oczywiście bez Assassina i jego kapturów nie da się żyć :D

 

connor_atack_to_konvoy_by_kalberoos-d5r6j2f.jpg

 

miałem jeszcze teksturować drzewa ale zostawiłem to tak

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guffqa :Dzieki również pozdrawiam .

 

Rotcore: dzieki ale to jeszcze jest mało musi byc jeszcze lepiej i będzie :D

 

KaliditusZaliditey: no Staram się zobaczymy jak będzie dalej narazie staram sie połączyć dwie techniki .

 

Jeśli uważacie ze ze mnie co będzie to możecie ocenić teczkę . Pozdrawiam

 

takie sprawdzanie pendzlokow

 

Ezio+ac+Portret+20131.jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sceny w lesie to sama postać asasyna jest dobrze namalowana, ale przestrzeń między postaciami jest oddana w taki sposób, że ludzie z dalszych planów wyglądają jakby byli wielkości zabawek, warto nad tym popracować.

 

Przedostatni portret ma fajny brush work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się nie pogniewasz, ale pogrzebałam trochę przy Twojej pracy.

asassin_zps50e095ac.jpg

 

Na pierwszym planie dodałam pagórek, który jest ciut jaśniejszy od reszty śniegu. Najpierw zastanowiłam się jaki rozstaw kół miałby ten powóz w oddali. No na pewno nie na szerokość bioder naszego Connor'a. Zaznaczyłam więc go razem ze śladami stóp. Odchudziłam drzewa w oddali przy drodze, bo sprawiały wrażenie ledwie o połowę cieńszych niż te na pierwszym planie. No i powiększyłam eskapadę zbrojnych z powozem. Mam nadzieję że coś niecoś pomogłam. taki detal - ślad w oddali na śniegu nie jest tak widoczny jak ten na pierwszym planie, więc na pagórku ślady sa, ale potem są jedynie delikatnymi plamami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, spoko mazaj sobie po niej , tylko nie wiem po co drzewa odchudzałeś. Zasada im dalej tym bielsze teraz wyglądają jak zapałki .Pomysł z górka ciekawy i te ślady ale jak śnieg sypie ślady zanikają :P ale ja już w tej pracy nie będę nic zmieniał to był zwkły "spontan" później narodził się pomysł zrobienia sceny z AC3 .Tutaj masz etap powstawania http://kalberos.blogspot.com/2013/01/11012013-connor-kanway.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchudziłam drzewa, bo taka jest zasada perspektywy. Skoro na pierwszym planie mają one x objętości to w połowie drogi będą mieć 1/2 z x. Piszesz "zasada-im dalej tym bielsze" zgadzam się i z tym nic nie robiłam, po prostu były zbyt grube, na pierwszym planie obejmiesz pień rękami, w dali potrzeba by było już dwoje ludzi;) a to dawało złudzenie że ta grupa idąca jest wielkości krasnoludków. a proces fajnie przedstawiony, zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja z łukiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dawno mnie nie było coś tam sobie pociuchu dłubałem w wolnych chwilach , wykonczone i szkice :

 

Design+concept+.jpg

 

Treser+.jpg

 

shint+a.jpg

 

yeard.jpg

 

 

 

moj ryj

 

morda+ja.jpg

 

szkicowanie każdego dnia. w moim przypadku nie jest to codziennie niestety .Są to szkice śniadaniowe w pracy

 

bazgru+1.jpg

 

Bazgru+bazgru.jpg

 

bazgru+2.jpg

 

skanowanie0003.jpg

 

skanowanie0004.jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kalberos :) faktycznie jest progres! Fajnie ze wychodzisz ze swojej asasynowej comfort zony :) calkiem fajne te thumbnailsy i koncepciki. Bardzo oszczedne, ale to pewnie kwestia robieniu kilku na raz ;) wez moze wymysl sobie jakas postac, wymysl jej historie i sprobuj zakonceptowac i ja przycisnac jak najmocniej sie da? Tak ambitnie do tego podejdz. Jestem ciekawa co by z tego wyniknelo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Telka .To jest tak teraz nie mam czasu na coś wysiedzianego, przemyślanego. Jedynie podczas przerwy w pracy mam czas, ale to nie zawsze. Jak już jest to takie szkice na kolanie, uchwycenie pomysłu, to jest tak że ołówki wołają mnie z plecaka a szkicownik w chodzi na głowę :d z tej samotności :D wiec muszę coś najzwyczajniej dzióbać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy wiesz do pracy jadę autem wiec muszę się na drodze skupić bo naprawdę niektórzy to jeżdżą bez mózgu . Referencje ciężko w pracy jakieś znaleźć, jedynie pozostaje mi te pomysły uchwycić a po drugie relaxuje się gdy rysuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Trochę nowości

 

WIP teraz czas na refki itd

 

ki.jpg

 

szkice na kolanie większość wykończona ale nie chce mi sie ponownie skanować wiec dodaje te

 

gbg.jpg

 

skagjhnowanie0011.jpg

 

rewewb4w.jpg

 

skanowanie0006.jpg

 

skanowahjhjhjie0010.jpg

 

skanowanie0007333.jpg

 

skanowanie000811111111.jpg

 

i lubianie cienkopisy

 

skanowanie0014.jpg

 

będzie czas to muszę poćwiczyć anatomie bo jeszcze mi nogi i ręce sprawiają trudności

 

Krytyka potrzebna i przydatna Hej!! nawet overki mile widziane

 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs. Róża elegancka. Podoba mi się sposób w jaki namalowałeś płatki.

 

Złam symetrię łodygi i liści. Przy niesymetrycznym kwiatku (kwiatostanie?) wygląda to dziwnie.

To co się dzieje na obrazie nie uzasadnia takich proporcji płótna - poprowadź wzrok góra-dół, albo zmień format.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności