Skocz do zawartości

World of Warcraft: Mists of Pandaria Cinematic Trailer


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam w WoWa nie gram, ale Cinematic fajnie wykonany. Mina orka i kolesia w 2:30 mnie osłabiła ;D Generalnie pozytywny odbiór, mimo iż pomysł jest powiązany z Kung-fu Pandą :P

 

Nie zgodzę się z Ola-fem, że nie ma czegoś, by włączyć to jeszcze raz. Osobiście lubię takie cinematiki i chętnie obejrzę sobie jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny humorek, świetne wykonanie. Kiedyś grałem w wowa TBC 2.4.3 i świetnie wspominam ten spędzony czas, razem z Final Fantasy CC na PSP to najlepsze gry w jakie grałem. ;) Poza tym wiele produkcji ostatnio czerpie z kultury wschodu, była nie odkryta więc czas to zmienia. Potem dalej będą szukać po zakamarkach ludzkości czegoś "oryginalnego" co mało kto zna a już istniało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przefajne :)

chociaż w całym world of warcraft pełno jest różnych kopii motywów i nawiązań do literatury/filmu to fakt faktem orientalne pandy (bo niby jakie?) były już dawno. Na pewno przed Kung-fu panda, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, że to koncepcja całkowicie oryginalna ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to rzeczywiscie postac pandy byla jeszcze przed WoWem, pamietam ją z Warcrafta 3 czy tez jakiegos moda do niego.

 

Co do samego WoWa to ciezko powiedziec zeby mieli jakas spojna wizje, pierwszy dodatek to jak pamietam byl fioletowy kosmos z goblinami budujacymi rakiety i obcymi ktorzy postanowili przyleciec na ziemie, co jakby na to nie patrzec dosc ciezko sie zgrywalo z wczesniejszym swiatem. Potem bylo mrocznie i gotycko, a teraz ma byc chinsko i pandziascie. Ja sie dziwie ze ta gra im wciaz tyle ludzi przyciaga, ale widac sie podoba :)

 

Sam cinematic uwazam za bardzo fajny i pozadnie wykonany, tez mi sie podoba scena z przekazaniem wloczni orkowi :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super:) Ohh, ale bym pograł! Budzik na 6:00 w wakacje i... to były czasy.

 

Dzięki tej grze wiem, że prawdziwie jest powiedzonko, że alkoholikiem jest się do końca życia. Najwyraźniej tak jest z każdym nałogiem. Madafaka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomine kontekst gry bo sam klimat wowa i tanczàce trole niebardzo mi pasuje. Sam trailerek mi sie podoba swietnie wykonany, duza dynamika, świetna animacja i bardzo bogate layouty fajny render i światło szczególnie jak zaczyna sie przebijać słońce. a walczàca panda to zawsze bedzie kung fu panda :) dla mnie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy którzy twierdzą iż postać Pandy pojawiła się przed WoWem mają zupełnie racje.

 

Ale co do Cinematica, to dla mnie jako niegdyś fana WoW'a i Warcrafta oraz ich cinematiców do poprzednich dodatków MMO to ten to porażka. Oczywiście względem poprzednich.

Oglądnijcie sobie pierwszy Cinematic do Vanilla Wow, następnie do TBC, WOTLK i CATA. A potem jeszcze raz ten. Co widać od razu? Że w poprzednim była powaga. Epickość..... tutaj zalatuje dla mnie strasznie naiwną bajką i faktem że coś podobnego gdzieś już widzieliśmy (możliwe że dlatego niektórzy mają skojarzenia z Kung Fu Pandą). I jeszcze ten głos w tle do tej animacji mogłoby równie podkładać dziecko... bo poważny ton ma się nijak do tego co pokazuje animacja - dla mnie to to samo co jakby głos "Optimusa Prime'a" czytał o kucyku PONY;p - Wybaczcie;p

 

Jeśli chodzi o warsztat ujęć to ok. Natomiast o pomysł.... dla mnie porażka. Ale może to i lepiej... Nie wrócę przynajmniej do WoWa.

 

Pozdrawiam:)

 

Ps. Coś czuje że mnie tu zjecie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo jakto u blizza wysoki poziom. Co do treści wtrące swoje dwa grosze.

To że panda pojawiła się w dodatku do warcrafta o niczym nie świadczy, heros ten był czymś w rodzaju żartu programistów i jeżeli źle poprowadziło się rozmowę to wcale nie musial się do nas dołączać. Ich obecność to ukłon w strone młodszych graczy, azjatów, kobiet, etc. chodzi tylko i wyłącznie o kasę a nie żadne pobudki fabularne. W swiecie warcrafta jest ze 100 roznych ras którymi napewno nie ebdzie można sterować w żadnym z dodaków. Druga sprawa jest taka że w tej grze były juz praktycznie wszystkie style architektoniczne, pustynie lodowce egipt amazonia itd itd Małym problemem był styl typowo azjatycki którego nie bardzo można było przemycić bo nie pasował by do samej gry. Dzieki pandom stało się to możliwe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinematiku z WOTLK nic nie pobije i tyle :P KLIMAT i jako jedyny opowiada jakąś historię. Ten za cata niby też, ale moim zdaniem jest zupełnie niezrozumiały dla kogoś, kto nie czytał książki Knaaka. Cała reszta (czyli vanilla i tbc), to tylko efekciarskie zlepki, bez jakiejkolwiek fabuły. Technicznie oczywiście nienagannie jak to u Blizzarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wtrącę. Filmik jako filmik podoba mi się bardzo. Zresztą te filmiki blizzardowe wszystkie są fajne. Co do związku z WoW'em no cóż wszelkie kolejne dodatki ponad TBC to są już moim zdaniem robione tylko dla kasy, lokacje i przedmioty... takie sobie nijakie, sposób rozgrywki... coraz prostszy. Sama akcja z pandami pokazuje że się blizzardowi nie chce. Do tej pory zawsze były różne rasy dla obu stron konfliktu, teraz z pośpiechu(?), z lenistwa(?) tylko jedna...

Ale filmik fajny. 2 raz oglądał nie będę bo wole kabarety xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Pandaren był oficjalnym herosem, którym mozna było grać we wszystkich rozgrywkach pvp w dodatku Frozen Throne, a na początku faktycznie był to zwykły joke... Tak swoją drogą ja chcę Warcraft IV a nie jakies tam WoW-y :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne dodatki ponad TBC to są już moim zdaniem robione tylko dla kasy

Sama akcja z pandami pokazuje że się blizzardowi nie chce. Do tej pory zawsze były różne rasy dla obu stron konfliktu, teraz z pośpiechu(?), z lenistwa(?) tylko jedna...

 

dodatki powstały dla kasy? a podstawka to już charytatywnie?

nie lubię takiego gadania. kiedyś było lepiej, gry robili pasjonaci itd. pierdoły i tyle. gry zawsze się robiło dla kasy. warcraft 1 powstał tak samo dla kasy jak WOW. gry robione z innych pobudek to może sobie robić jakiś pasjonat czy kilku a nie firma która zatrudnia 3 tys ludzi.

tak samo durne jest powiedzenie że dodali jedna rasę bo im się nie chciało. w takich firmach decyzje są podejmowane z jakiś konkretnych powodów a nie na zasadzie:

-chłopaki dorubmy 2 rasy!

-niechce nam sie zrobimy jedną.

-OK robimy jedną

 

dodam że nie gram w wowa, nigdy nie grałem, i nie interesuje mnie on. żeby nie było ze bronię blizzarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama akcja z pandami pokazuje że się blizzardowi nie chce.

 

wyobrazam sobie to zebranie szefostwa Blizzarda:

 

- Ej, trzeba zrobic nastepny dodatek!

- Naprawde? Już? Trzeba? mi sie tak nie chce....

- Naprawde! Mówie wam, musimy zrobic dodatek zeby miec wiecej kasy!

- No dobra, skoro mam dostać pieniadze to to zrobie, ale pamietaj, robie to tylko dla kasy...

- No, to świetnie, od jutra zaczynamy pracowac nad nowym dodatkiem!

- Od jutra? Powariowales? No niech ci bedzie, ale robimy tylko 1 rase tym razem, inaczej bede musial powiedziec grafikom ze trzeba zrobic dwie a oni beda narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach:

 

Jak wspomniałem warsztat jak zawsze zaje...isty:) Ale robili już lepsze klimatycznie. Rzekłbym bardziej epickie, ale zaraz poproszą mnie o sformułowanie tego słowa, dlatego powiem mniej bajkowe i humorystyczne. Wiem że panda....

Zacytuje siebie żebyś widział raz jeszcze co napisałem:

"Jeśli chodzi o warsztat ujęć to ok. Natomiast o pomysł.... dla mnie porażka."

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez alan66
Błąd nicku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności