Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajne, ale możesz zapodać renderka z wyłączonym wyostrzaniem krawędzi? chodzi mi o to, żebyś filtr zmienił na areapodobny, byle by w opisie nie było edge enhancement :) bo dziwnie się na to patrzy, jakby konwersja jpg za duża. Ale szczurek fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie sobie tutaj speedzicie :)

Zibi: szczurek bomba! prosi się nie tylko o rig ale i o scenkę, materiały, textury etc. :]

 

ode mnie: Apple Powerbook

 

modelling time: ok 1.5h

materials: 10 min

rendering: 7 min

 

0ab4591c5dcebb69.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: danke! need a medic! :D dgs się rozjechał bo sampling tylko 4/16. ej kurcze to tylko taki podgląd jest :]

 

hcpiter: siatki nie pokaże bo jest taka że aż strach sie bać.

co do dziur koło strzałek: tam powinny być dwie zaślepki (tak jest w laptopach). ogólnie to klawiatura w Apple inaczej wygląda niż tak jak u mnie, ale nie miałem dobrej referki. ot taki speed 4 fun :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje, że takiego obiektu właśnie by nie przyjeli. Jakiś znak rozpoznawczy musi być :D ale tak btw to jak oni robią te renderki z materiałami? ręcznie czy mają jakieś makro do tego i serwer renderuje? bo chyba nie robią ręcznie każdego plik choćby .max i renderują zwykłymi kompami, to by tragicznie dużo czasu zajęło... czy może ci co tam wrzucają materiały to już dają renderka z pokazem ich wyrobu? wogóle w jaki sposo to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne choć coś mi nie pasuje ze Słońcem ... brakuje mi pierścieni Saturna ... te pierścienie są pięknem i jakby wyrazem tej planety ... Saturn bez pierścieni jest słaby :( ... Uran też ma pierścienie ;) ... mimo wszystko ładny speed ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemne choć coś mi nie pasuje ze Słońcem ... brakuje mi pierścieni Saturna ... te pierścienie są pięknem i jakby wyrazem tej planety ... Saturn bez pierścieni jest słaby :( ... Uran też ma pierścienie ;) ... mimo wszystko ładny speed ;P

 

Chciałem zrobić pierścienie, jednak nie umiałem nałożyć na ring tej tekstury żeby to wyglądało tak jak wyglądać miało:

 

saturnringxo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maxie zrobiłbym wąskiego plana i zwiąłbym go modyfikatorem bend. dalej nałożył texturę. jeszcze jak trzeba to bym ją obrócił o 90 stopni w osi W w opcjach textury jak trzeba.

 

No. ale na Softimage się nieznam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem :)

tutaj mnie jeszcze nie bylo ;)

piesio - modeling 90 min - troche maxa ale znaczna wiekszosc to zbrushowanie

fafik.jpg

 

falcom- ładne renderki masz na stronie

a za linkownią trafilem na portfolio klicka - szacun men

 

a teraz mam pytanko do zbrushowcow- jezeli macie robic normale czy disp w zbrushu, a siatka sklada sie rowniez z trisów- po podpieciu displaca macie czyste rendery? bez baboli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F/X

to speed modelling topic

czas jaki przeznaczyles na ustwienia swiatla, materialow, i renderu nie jest istotny ;)

 

fajnie by ta butelka wygladala jakbys lepiej ustawil oswietlenie w studiu

;jakis plane moglby sie odbijac

 

cienie zapomniales wlaczyc czy az tak podkreciles ustawienia area light ze sie zlały z podłożem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leleń.. ;) nie wszystko zaczyna się modelować od boxa :D

wormsik cool ,ale te ręce też jakieś.. hm.. boxowate ;)

 

 

 

no wiadomo ze nie wszystko od boxa, mozna tez od cylindra :p jakos sie przyzwyczailem bo boxomodelowania, wole to wycwiczyc niz brac sie za jakies nurbsy czy inne udziwacznione sposoby ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności