Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm... a ja nie jestem w temacie, co to jest wacom?

yyy hm.. serio nie wiesz.. ? :p wacom to inaczej tablet :D

 

(+) ps.

aha tylko potem nie idź do sklepu i nie mów " poproszę wacom firmy pentagram " bo obawiam się ,że mogą Ciebie nie zrozumieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On (ona?) chyba spadł z deskorolki podczas grindowania poręczy :*

 

z bmxa:

bmx2.jpg

 

didi fajne, domyslam sie ze ta gorna polka jest extrudowana i tak przesuniete vertexy jakby wchodzily w dolne podloze, tyle ze cien na gornej polce jest inny niz na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczuga > Wydaje mi się, że mostek który łączy górną część i lewą część jest przyczepiony do górnej i odpowiednio przycięty. Na tym mostku powinien być cień tej lewej kopułki, a nie ma:) lepiej było dać światło z prawej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest to niewiem, dlatego dalem do speada bo nie chchialem sluchac niemilych komentow ze " co to ma byc!?"

modelowalem w zbrushu jakies 3-5 min, optymalizacja poly w maxie i turbosmooth x2, render ok 2 min, model zanim stworzylem wyobrazilem sobie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dlugim mysleniu nad sensem ist... eee doszedlem do wniosku ze zapomnialem jak sie glowy robilo, wiec dzisiaj maly trening, jak odgadniecie kto to jest to uwazam trening za udany ;d (oczywiscie glowa ma bugi i jest nie skonczona - ucho, nos - no ale przynajmniej sobie cos tam przypomnialem)

 

glowa_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aph3.jpg

Parenascie boxow i troche cylindrow skladajacych sie na rocket launcher. Moze pozniej dorobie do niego ciezarowke. Robiony na podstawie zdjec.

Troche historii- wczoraj nudzilem sie i przegladalem smcars.net, trafilem na bp Iranskiego Missile Launchera. Pomyslalem sobie ze moze by go zrobic, ale ze nie chcialo mi sie ustawic blueprintow :), zaczalem robic wzorujac sie na roznych rocket launcherach znalezionych przez google. I tak powstalo TO. Mozna rotflowac ;P

 

Aha- nie wiem czemu "nozki"/podstawki/czy jak to nazwac lewituja, bynajmniej kola maja lewitowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności