Skocz do zawartości

Assassin’s Creed 4 Black Flag - E3 trailer


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Film ale to nie jest FILM! tylko gra, więc nagrzyba mi trailer tego typu. to oczym gra będzie to ja wiem. strasznie nie lubie takich spraw a fabuła i tak będzie denna. Pokazali by to co pokazali na innym filmiku z okazji jakiś targów technologia która jest w tej grze. Gameplay.. a nie film który nie ma nic w spólnego z grą. Takie jest moje zdanie. druga sprawa Wypisz wymaluj piraci z karaibów część 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież filmik pokazuje w jakim charakterze jest ta odsłona Assassyna. Ma to duży związek z samą grą. Dlaczego dziwisz się skoro CGI przed premierą jest wizytówką tej serii, jak i innych gier.

Gameplay pokazali, wyreżyserowany filmik na silniku również. O co chodzi Kramon?

To strona o CGI, a nie o grach. Takie klipy cieszą oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To strona o CGI, a nie o grach. Takie klipy cieszą oko.

 

Właśnie to miałem napisać. Jeśli piszemy o grach to najczęściej są to nowe technologie (tech dema silników) lub po prostu jak w tym przypadku animacje. I bardziej pod tym kątem bym na to patrzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ezils, bo wiele firm pokazywało kox filmy, a gra potem była do bani a grafika była totalnie inna modele były zupełnie inne itp.. Dlatego mam dość tych filmików które nie mają nic wspólnego praktycznie z grą. Chcą pokazać klimat pokaż gameplay to wystarczy.. Widać które gry się nie boją a które się boją i zasłaniają filmami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Też mnie to denerwuje, ale da radę się przyzwyczaić - tak to już dzisiaj wygląda... Zawsze czekam na gameplay, który w większym stopniu mnie zachęca do kupna gry. Widziałeś gameplay AC4 z E3?

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Też mnie to denerwuje, ale da radę się przyzwyczaić - tak to już dzisiaj wygląda... Zawsze czekam na gameplay, który w większym stopniu mnie zachęca do kupna gry. Widziałeś gameplay AC4 z E3?

 

Gameplay nie ale widziałem jak wrzucali dużo wczęśniej filmik na temat technologi walki na wodzie itp... i kox wrażenie :D Mnie osobiście powaliła technika w nowym gran turismo 6 obczai sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.stack.imgur.com/jiFfM.jpg

 

 

Trailer do AC jak co roku śliczny, choć w tym im coś animacja podupadła, szczególnie czasem widać dziwne deformacje, ale nadrabiają gęstym klimatem, cudne oświetlenie i kadry.

 

@ezils

 

Dzięki za linka, na lądzie to wiadomo jak to AC dużo funu, mechanika się mocno nie zmienia jedynie osobowość nowego bohatera przebija. Bitwy morskie prawdopodobnie będą bazować na AC3 gdzie były zrobione fantastycznie, więc nie mam co się martwić o gameplay.

Choć jedno mnie zaskoczyło, ta muzyka... jest fantastyczna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jednak od jakiegos czasu zauwazam pewna rzecz ktora nadaje drewnianego wygladu postaci. Mianowicie chodzi o brak animacji ust. Zauwazcie, ze wiekszosc filmu, postacie wystepujace w filmie maja kompletny brak ruchu ust. Wszyscy twardo maja pozamykane japy niczym drewniane lale. No jest to nienaturalne po prostu.

 

Ale sam film jako film naprawde super. Tylko ta jedna rzecz mnie troche smuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, prócz animacji, głównie twarz biednie. Tak jak w poprzednim trailerze brakuje mi mikroekspresji. Wygląda momentami jak płynne przejście od punktu A do B, a na tym poziomie oczekiwał bym czegoś więcej niż kamiennych twarzy.

Pozostałe elementy wyglądają zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to wszystko wygląda coraz bardziej realistycznie, ale już zachowania nie są. Widzieliście kiedyś na żywo taki zwrot przez rufę żaglowca z pełnym ożaglowaniem, to by mogło się skończyć wywrotką, a przynajmniej potężnym łopotem i podarciem żagli jeśli załoga nie kontroluje shotów. A tu pełen realizm bo żagle są cały czas napompowane. :))) Nie kupuję tej gry, raz się naciąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to wszystko wygląda coraz bardziej realistycznie, ale już zachowania nie są. Widzieliście kiedyś na żywo taki zwrot przez rufę żaglowca z pełnym ożaglowaniem, to by mogło się skończyć wywrotką, a przynajmniej potężnym łopotem i podarciem żagli jeśli załoga nie kontroluje shotów. A tu pełen realizm bo żagle są cały czas napompowane. :))) Nie kupuję tej gry, raz się naciąłem.

 

Trochę masz racji ale też nie. Przy takich akcjach żagle są przeciągane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności