Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

@KLICEK super pomysł, bardzo dobre. To się nadaje na jakąś instalację stałą w jakimś mieście - chętnie zobaczyłbym coś takiego na żywo. Dodatkowo ciekawe jest jak interpretuje to mózg - tj. jak to oglądam to nie mam wrażenia, że to kilka psów tylko jednak jeden w ruchu 🙃  Nie chcę umniejszać Twojemu dziełu i sprowadzać tego do pieniędzy, ale skoro pomnik jednorożca w Łodzi kosztował bagatela 400 tys. zł to szybko licząc masz prawie 3 bańki do zgarnięcia jak się dogadasz z jakimś prezydentem miasta 🙂, więc się rozglądaj za jakimiś przetargami 🙂 W sumie to nie kojarzę jakiejś realnej rzeźby, która oddawałaby taki ruch - starożytni na to nie wpadli 🙂

Edytowane przez alex3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alex3d napisał:

@KLICEK super pomysł, bardzo dobre. To się nadaje na jakąś instalację stałą w jakimś mieście - chętnie zobaczyłbym coś takiego na żywo. Dodatkowo ciekawe jest jak interpretuje to mózg - tj. jak to oglądam to nie mam wrażenia, że to kilka psów tylko jednak jeden w ruchu 🙃  Nie chcę umniejszać Twojemu dziełu i sprowadzać tego do pieniędzy, ale skoro pomnik jednorożca w Łodzi kosztował bagatela 400 tys. zł to szybko licząc masz prawie 3 bańki do zgarnięcia jak się dogadasz z jakimś prezydentem miasta 🙂, więc się rozglądaj za jakimiś przetargami 🙂 W sumie to nie kojarzę jakiejś realnej rzeźby, która oddawałaby taki ruch - starożytni na to nie wpadli 🙂

Tylko najpierw musi być inwestor - artysta pojawia sięna końcu. Odwrotnie t onigdy niestety nie wychodzi.

 

@KLICEK rozwalasz system.  Mógłbyś rzeczywiście się pobawić i zrobić z tego jakąś fajną sekwencję . Zobacz co robi ten gość

https://www.artstation.com/alexanderlee

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blood_brother napisał:

Mógłbyś kiedyś wrzucić jakiś tajmlapsik krótki z powstawania takiej luźnej rzeźby?

pewnie, juz kiedys robilem kilka takich szybkich 🙂 nie powinno byc problemu 

 

alien_04.thumb.jpg.1c4d8563fdc56b2b77b801e575cf6075.jpg

 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Destroyer napisał:

Ten cień w oczodołach wygląda na miniaturce jak takie fancy wielkie okulary przeciwsłoneczne prada, vouge, glamour a te małe kosteczki na górze to jak refleksy światła w nich 🙂 Elegancki koleżka, faszonista 🙂

😆😆 Nie no ogólnie sztos, ale gdybyś o okularach nie wspomniał to chyba bym tego tak nie widział, a teraz to tylko widze okulary ;D

Untitled-1.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tobiq4 napisał:

😆😆 Nie no ogólnie sztos, ale gdybyś o okularach nie wspomniał to chyba bym tego tak nie widział, a teraz to tylko widze okulary ;D

Untitled-1.jpg

no i teraz musze dodac te okulary i bedzie monster z kapitana bomby XD jeb jeb jeb z laserka XD

 

edit, kurde blisko XD

KAPITAN BOMBA - JP 100% (ODC. 136) - YouTube

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JmTm00 napisał:

ta sarno-świnka zajebiście by wyglądała zanimowana jak taki radosny piesek łaszący się i machający ogonkiem 🤔

@Klicek do psa podłącz czujniki i niech samo się animuje 😉 

Sztos jak zwykle. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że Klicka (tzn jego twórczość) znam od moich początków i nawet uczyłem się z jego tutków do wings3d ,. I tak przez neta ciągle mam wrażenie, ze Klicek Ma już ze 100 lat a to młody gość po prostu lata świetlne w skillu oddalony ode mnie 😉 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 09:53, michalo napisał:

@Klicek do psa podłącz czujniki i niech samo się animuje 😉 

Sztos jak zwykle. 

haha 😄 

 

W dniu 1.04.2022 o 11:16, tobiq4 napisał:

Nie śnią Ci się te potwory nocami? 😄

 

a gdzie tam 😉 

W dniu 1.04.2022 o 11:20, ArnoldSzczesliwy napisał:

ale sie bawisz tą anatomią, tez tak kcem.

Pozdrawiam 

pozdro!

W dniu 1.04.2022 o 13:51, blood_brother napisał:

Oglądałem ostatnio Twojego bloga i Ty już dobrze sobie radziłeś 10 lat temu. Musisz już przestać się rozwijać, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, zrobić miejsce dla młodych i takie tam.

hehe dzieki ziom, ostatnio mialem okazje przegladac stary staf co robilem, damn w pewnych kwestiach sie uwstecznilem w pewnych rozwinalem 🙂 ogolnie fajnie miec taka duza teczke starych rzeczy zeby sobie patrzec czy to idzie w dobra strone czy nie 😉

W dniu 1.04.2022 o 17:11, michalo napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że Klicka (tzn jego twórczość) znam od moich początków i nawet uczyłem się z jego tutków do wings3d ,. I tak przez neta ciągle mam wrażenie, ze Klicek Ma już ze 100 lat a to młody gość po prostu lata świetlne w skillu oddalony ode mnie 😉 

haha no to byly czasy 😄  wings3d na zawsze w serduszku 😄

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne oba, ale moje zamiłowanie do futerka mówi- pierwszy lepszy 😮 

Jeśli chodzi o design to całkiem niedaleko by tu było do niesamowicie oryginalnego smoka- dodać mu błonę jaszczurzą zamiast brody, trochę kosmetyki, rogi i gotowe 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności