Skocz do zawartości

Postać 3d: Alien


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetna praca, bardzo podobają mi się te rogi, wyszły super ale to oczy najbardziej mnie urzekły, łącznie z całą mimiką i pozą tworzą charakter tej postaci, bije od niej coś nieprzewidywalnego i złowrogiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator - oczy akurat były poprawiane w photoshopie (ćwiczę obecnie shader sss skóry, oczy to bardzo głęboki temat za który się później wezmę), tego nie umiałam fajnie wyrenderować, w photoshopie również zrobiłam tło i płomyki:) reszta to render i textury....

tak to na najbliższą wystawę:)

 

michalz00 - dokładnie :D trafiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuje w imieniu Polskiej Grafiki Cyfrowej

 

Praca zostanie wystawiona na licytację 30 Maja. Wystawiona zostanie na 3 tygodnie w Warszawie na ulicy Nowy Świat 54/56.

 

Praca zostanie wydrukowana na płótnie syntetycznym Illford 340g o wymiarach 100 x 70 cm.

Profesjonalny druk Giclée daje nam gwarancję że praca nie wypłowieje, nie wyblaknie przez co najmniej 100 lat.

4 cm grubego krosna nada masywności obiektowi, a naciągnięte na bokach płótno będzie miało kolor czarny.

"Obcy" będzie wykonany tylko w 5 egzemplarzach, podpisany przez autorkę. Sopocki Dom Aukcyjny wraz z PGC nada odpowiednią numerację prac od 1-5 oraz praca będzie posiadać indywidualny hologram z numerem umieszczony z tyłu na krośnie oraz na dokumencie sprzedażowym (kolor złoty).

 

http://polskagrafikacyfrowa.pl/izabela-zelmanska/

 

Zapraszamy na Wernisaż,Noc Muzeów i Aukcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja musze powiedziec, ze na mnie nie robi to specjalnie wrazenia. Bardzo przecietna postac...Wzbogacenie jej o wypustki na glowie wcale nie stanowi o zjawiskowosci calosci.

Jest cale mnostwo atrakcyjnych kreaturek Twojego autorstwa, ktore wskazal bym bez wahania nie stawiajac znaku rownosci pomiedzy nimi a ta, bo istotnie sa lepsze. To oczywiscie tylko moje zdanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super, ostatnio, po którymś z odcinków serialu dokumentalnego Cosmos z dagrasse Tysonem, tak się zastanowiłem jak musiałby wyglądać mieszkaniec Tytanu (księżyca Saturna), którego ogólny wygląd jest na dobrą sprawę dosyć podobny do Ziemi (bardzo gęsta atmosfera oraz ogromne jeziora). W jeziorach na Tytanie nie ma jednak wody bo ta jest tylko lodem przy tak niskich temperaturach, a cieczą akweny te składają się wyłącznie z metanu. Myślę, że organizm który wyewoluowałby w takich warunkach mógłby wyglądać podobnie do bohatera Twojej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności