Zawartość dodana przez SWRSC
-
Scena 3d:pokÓj
autor wyraznie napisał, że jest to stara praca - zakładam, ze tylko ją delikatnie odswierzyl i urwal render :)
-
Scena 3d:pokÓj
oświetlenie miodzio, troszke przepalone, ale ujdzie, tylko ten kadr...
-
3dsmax7 krotki czas filmu po renderingu
Kome chce sie nauczyć! hihiihi kazdy ma do tego prawo, mam i ja :))
-
[scena] |||Chambre Refaire |||
wykładzina bardziej mi sie podoba od paneli, czekam na updaty :)
-
3dsmax7 krotki czas filmu po renderingu
od dzis na rendering mowimy "renderacja" - bedzie wesoło :)
-
[Wnętrze] --= NOWA Łazienka =--
a ja bym nie chiał mieć łazienki pod łózkiem...
-
Scena 3D: Moja kuchnia
poczekamy, zobaczymy, ocenimy :) Powodzenia
-
[obiekt 3d- kanapa]
mi tam model się bardzo podoba :) pozdrawiam
-
obiekt 3d: racibor pifo
jak bedzie na bilbordzie to Kome stawia wszystkim po Raciborze :)))
-
Przypały z klientami
heh, no ja mialem niezły ubaw przy jednym zleceniu, mianowicie robiłem wizualizacje takiego domku, który niby pochodził od "nowoczesnego architekta". Dostalem plany CAD itd. modeluje sobie domek (wiekszość elewacji był z drewna) i patrze, a tu sobie stoi samotna ściana na podwórku, myśle sobie "heeee!?" dzwonie do gościa (nie do tego architekta, tylko do gościa, który mi to zlecił) i pytam sie czy w tych CADowskich planach nie ma błędu z tą ścianą. Gościu mowi, ze nie, tak ma być, no i mnie wtedy troszke ponioslo, a że z facetem, ktory mi to zlecił można czasem pozartowac to powiedzialem tak: "no to prosze mi wybaczyć, ale ta ściana to BETON", na co gościu po mniej więcej 10 sekundowej ciszy odpowiada: "nie, elewacja ściany jest przecież z drewna" Śmiałem się z tego kilka dni :)
-
Podswietlenie niektorych slow
Shogun - dobrze gadasz :) koniec z pytaniami typu "vRay, a co to?"
-
Tekstury się .........
hmmm. jakos sie tego mozna nauczyc...
-
problem z GI
zmniejsz energie swiatła (energy) i rozmiar fotonów, moze pomoze, a tak po mojemu to bym wstawił IESa zamiast omni pod klosz. Pozdrawiam
-
Muza, przy której tworzycie...
Amon Tobin - chyba sie zabujalem w tej muzyce :)
-
Pojazd 3D: Audi A3
a jaki to render w ogole jest? Mental?
-
Scena 3D: Herbatka
heh, nie samym vRayem człowiek żyje...
-
Pojazd 3D:mustang fastback
mamo kup mi taki samochodzik!!! troszeczke nie podoba mi sie otoczenie, ale model jest super. 9/10
-
Pojazd 3D: Audi A3
przejarales GI, a jesli chodzi o otoczenie to proponuje ladną fotke dla tła i mape HDRI dla otoczenia, wyjdzie ladnie.
-
problem z mapą
to moze umiesc tutaj scenke i jakos pokombinujemy
-
glow effect
zalezy o jakiego glowa chodzi, bo Mental ma materiał co jak go nalozysz na obiekt to on zaczyna delikatnie swiecic, albo glow jako shader "glare", ktory daje "poblask" na oświetlanym obiekcie.
-
problem z mapą
nadany moze byc, ale na pewno ustawiles w nim dobrze parametry? mapowanie itd...?
-
problem z mapą
a modyfikator UVW map?
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
ojjjj zblizamy sie do 4000!!!
-
Wątek urodzinowy: 100 LAT ...
I odemnie tyz :)
-
skad wasze avatarki i nicki
Standard material :>?