Skocz do zawartości

OmeN2501 :. UPDATE 09.07


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, nazbierało się trochę prac i nie będę zaśmiecał forum poszczególnymi watkami wiec od dziś wszystko w kupie jakos partiami bede pokazywal, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ;]

 

 

09.07.2009------------------------

 

Ponieważ to co robię za dnia jest objęte NDA, zmuszony jestem pokazywać tylko moje prace "po godzinach", przynajmniej te które mogę pokazać :P Wybaczcie zatem cisze w eterze i skromny update

 

Na pierwszy ogień idzie okładka do kolejnej książki z serii "Chronicles of the Necromancer" pod tytułem Dark Lady's Chosen wydawanej przez Solaris Books. Po raz pierwszy za modelkę posłużyła mi moja narzeczona, wiec komentarze radze pisać tylko pozytywne (zagląda tu czasem :P)

 

dark_lady.jpg

 

Następna jest okładka dla książki z uniwersum Warhammera o swojsko brzmiącym tytule "Brunner the Bounty Hunter" wydawana oczywiście przez Games Workshop

 

brunner.jpg

 

I na koniec dwa zestawiki kart dla Sony Online Entertainment

 

Star Wars Galaxies

 

swg_set01.jpg

 

i Legends of Norrath

 

lon_set02.jpg

 

 

Uwagi i komentarze jak zwykle mile widziane ;]

 

 

23.03.2009------------------------

 

Dzis skromniejszy ubdate, niestety większość prac jakie robię ostatnio są tajne łamane przez poufne

 

Obrazek promocyjny dla rodzimego Gamedecversa. Musze przyznać ze był on fajnym wyzwaniem bo generalnie chodziło nie tyle o namalowanie obrazka co stworzenie uniwersalnego symbolu. Zatem postacie musiały być "wyciągalne" z tła i pasować to każdego innego - stad oświetlenie może nie do końca pasować do piekielnego ognia z dołu i niebiańskiego światła z góry - musiało być bardziej uniwersalne. Jakiś milion refek pomagał mi w dokończeniu tej ilustracji :P

 

kiss.jpg

 

Okładka rewelacyjnego komiksu "Shrapnel: Aristeia Rising" numer 3, wydany przez Radical Comics

 

shrapnel.jpg

 

I na koniec kolejna seria kart dla Sony. Tu była totalna wolna amerykanka jeżeli chodzi o technikę, byle wyglądało dobrze ;]

 

soe_02.jpg

 

 

Tyle na dzis ;]

 

 

19.02.2009------------------------

 

Chwila minęła od ostatniego updateu wiec umieszczam niektóre obrazki wyprodukowane ostatnio.

 

Dla Games Workshop okładka książki o dźwięcznej nazwie "Hardcore" ;]

 

hardcore.jpg

 

Dla ImagineFX Workshop #39

 

sky_captain.jpg

 

Dla Fabryki dalsze przygody Owena Yeatesa

 

sins.jpg

 

I jak na razie ostatnie cztery potworki dla Privateera

 

privateer2.jpg

 

privateer1.jpg

 

 

privateer4.jpg

 

privateer3.jpg

 

Bawiłem się tez trochę w stereo, strasznie fajnie mi się patrzy na takie rzeczy :D Jak ktoś nie wie z czym to sie je to zapraszam tu:

http://www.starosta.com/3dshowcase/ihelp.html

 

hardcore_stereo.jpg

 

escape_stereo.jpg

 

sky_captain_stereo.jpg

 

A na koniec jakby sie komus nudzilo baaaaardzo to zapraszam do przeczytania wyiadu ze man w najnowszym numerze magazynu 2dArtis do sciagniecia tutaj:

http://www.2dartistmag.com/artists/issue038_feb09/interview02_lowres.pdf

 

Uff to tyle na razie, uwagi jak zwykle mile widziane ;]

 

 

03.11.2008------------------------

 

Tak dla zapoznania sie, wlasna fotomanipulacja (a jakze inspirowana) i prosciutki interior dla ImagineFX

 

ifx1.jpg

 

Dla fabryki kolejna okladka z serii przygod Owena Yatesa

 

ostatnia2.jpg

 

Dla rodzimego Afterfall obrazek promocyjny

 

afterfall.jpg

 

Dla Privateer Press cala seria ilustracji do plaszowki Monsterpocalipse, z pudelek, plakatow promocyjnycj, okladek komiksow.

Z ta seria jest zawsze kupa zabawy bo musze tak planowac kadr zeby bylo dobrze widac obie walczace postaci, koniecznie od przodu i bez zadnych dziwnych skrotow anataomicznych. Wiec tak - jest miejscami sztywno i dziwno :P

 

monster1.jpg

 

monster2.jpg

 

monster3.jpg

 

monster4.jpg

 

monster5.jpg

 

Tyle na dzis, uwagi jak zwykle bezcenne ;]

Edytowane przez OmeN2501
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cieszy mnie że masz monopol na EuGeniusza, mam za każdym razem na półce dwóch mistrzów naraz :]

niestety moja mała obawa jest taka że obaj przechodzą momentami z tworzenia na produkcje. Tak mi przyszło na myśl że okładki do serii Owena Yatesa "niestety" idealnie odwzorowują zawartość...robione trochę na szybko, wykorzystując już dobrze opanowane standardy, niby wszystko jest super, jest "tak jak zawsze", ale może właśnie brakuje ten świeżości, pomysłu... a może ja tak tylko marudzę i lepiej sam się wezmę do roboty :]

ps: seria Privateer Press mi nie podchodzi w ogóle, jakoś nie twój styl i nie twoja jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten do afterfalla najbardziej mi przypadl, potworki i robociki troche nie moj klimat (pewnie nie miales tam nic od gadanie, bo disajn postaci jak s-f z lat 80 ) ale technicznie swietne, ten budynek rozpadajacy sie na obrazku z perspektyw czlowieka miod!

fajny secik ogolnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe afterfall jakos mi się od razu z Tobą kojażył kiedy go gdzieś wcześniej widziałem - rewelacja - taki w klimacie książki Pilipiuka - "Operacja Dzień wskrzeszenia"

 

seria hmm srednio mi się podoba - tzn technicznie oczywiście mistrzostwo świata, ale z całej paczki tych obrazków dla mnie najlepszy jest ostatni.

 

Okładki książkowe jak zwykle - masakra - czuję że naciągniesz mnie na kolejną książkę swoją okładką :)

 

Pytanie mam, (nie wiem czy już ktoś nie zadał) czytasz te książki zanim zaczniesz robić ilustrację do nich? czy dostajesz tylko gotowy "szkic sceny"?

 

Pozdziwiam i przyłączam się do sugestii UBEZBPIECZ SOBIE RĘCE I OCZY człowieku - dla dobra tego narodu ;)

 

zasłużony front.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mógłbym się czegoś przyczepić to tego ze brakuje dla mnie w niektórych pracach większej różnicy pierwszego i drugiego planu Ogólnie bardzo fajnie i klimatycznie.. wymiatasz Gościu :) Gratuluje i czekamy na kolejny wysyp Twoich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie zastanawiac czy "OmeN2501" to nie jest jakies studio zatrudniajace 5 rysownikow..;) jak dlugo robiles np. ostatni obrazek, jesli mozna wiedziec? i czy podpierasz sie 3d przy architekturce, czy po prostu jestes szalony ;)???

a tak powaznie to fajnie widziec, ze gdzies tam zaszla zmiana w twoim sposobie malowania od pewnego czasu i widac luz, ktorego zdecydowanie brakowalo jeszcze calkiem niedawno.... tematyka obrazkow na ogol mi nie podchodzi, ale technicznie to masakra:)

pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty ludziska ;] Co do produktywnosci to roznie bywa - sa dni ze nawet tabletu nie dotykam. W ciagu ostatnich 6 miesiecy wyprodukowalem w sumie kolo 30 prac, to raptem 1 tygdniowo wypada wiec bez szalenstw.

 

@ JeezBumpkin: Serie okladek maja to do siebie ze musza byc podobne, takie wymogi klienta. Z Owenem jakos nie dotarlo do mnie ile tego jest, wiec jeszcze nie raz uswiadczycie podbnego ustawienia niedogolonej postaci z papierosem i w bialej koszuli :P

 

@ Lacedemon: Walcze walcze ale na razie to przegrana walka :/

 

@ nicponim: Tez to widze na niektorych starszych pracach, wiec sie nie czepiasz ;]

 

@ misiekhc: No designy jedostek do Monsterpocalypse tez mi srednio podchodza, sa bardzo " Mattel". Ale co poradzisz - gra rodzinna ma byc w zalozeniach. Dla mnie to zawsze jakas odskocznia od powazniejszych rzeczy jakie robie na codzien

 

@ Loki: Calej ksiazki nie dostalem chyba nigdy, czasem jakis wycinek, rozdzial jeden do przeczytania, a czasem po prostu opis co gdzie i jak ma byc

 

@ MRay: Swieta prawda, juz mi Lacedemon na to zwracal uwage wczesiej i staram sie z tym walczyc teraz

 

@ Lordbiernac: Te dwie ostatnie to spore prace akurat bo na wysokosc maja chyba 7000px - kolo 30-40h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interior bardzo klimatyczny, podoba mi się.

postać Owena bardzo fajna i na luzie nasmarowana. Te w tle też bez zarzutu, chociaż do strzelania z dwóch pistoletów chyba nigdy nie przywyknę :)

Roboty i potwory okropne w sensie designu i kolorów, ale przedostatnia praca bardzo ciekawa i warta dłuższego przyglądania się.

Ogólnie jak patrzę na tę ilość kolorowych obrazków to mam wrażenie, że nic nie robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prosciutki interior " jak to fajnie brzmi... hehe ;d ja chyba przestane oglądać twoje pracki, kiedyś napisałeś komuś że się cieszysz że twoja praca zmobilizowała kogoś do pracy nad własnym warsztatem... ze mną jest inaczej... jak widzę obrazki takie jak te to mi się wszystkiego odechciewa (aspenboy popieram trzeba dać mu bana) heheh, ale tak na poważnie... skąd czerpiesz ten cały zapał ???? no w sumie ja rozumiem że teraz ci płacą kokosy za to, ale zanim zacząłeś zarabiać na tym co kochasz, co sprawiło że tak szybko osiągnołeś taki poziom ~? odmawiałeś sobie piwa z ziomkami, bez przerwy siedziałeś przy kompie ~? itp.. itd ~? czy po prostu miałeś "geniusza" w genach ~?

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd czerpiesz ten cały zapał ???? no w sumie ja rozumiem że teraz ci płacą kokosy za to, ale zanim zacząłeś zarabiać na tym co kochasz, co sprawiło że tak szybko osiągnołeś taki poziom ~~? odmawiałeś sobie piwa z ziomkami, bez przerwy siedziałeś przy kompie ~? itp.. itd ~?

 

Hehe - ja to generalnie jestem jakies 5 lat w plecy z malowaniem bo studia programisyczne to doslownie przebalowalem calutkie rysujac prawie wcale a jezeli juz to mange tylko :D Bezczelnie powiem ze nawet nie zaluje bo co z ludzmi przezylem to moje ;] Ale rysowac na powezniej to dopiero zaczalem jak dotarlo do mnie ze umre w srodku jak mi przyjdzie do konca zycia banery robic albo pisac jakiec cholerne aplety do aplikacji wspomagajacych prace jeszcze wiekszych aplikacji skaldajacych sie na nikomu niepotrzebne systemy. A malowanie nowych swiatow, postaci, przygod... no bez porownania po prostu

 

Najbardziej mi to nasze kochane forum pomoglo ;] Czytanie komentarzy do moich i cudzych prac, obserwowanie prac masterow takich jak Bigleb, Obvious, Morbid czy Maniaks. Naprawde sporo mozna sie nauczyc i zaczac zwracac uwage na rzeczy ktorych sie wczesniej nawet nie dostrzegalo. Wiec polecam sluchac ludzi, wchlaniac wiedze poki umysl mlody i cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc ;]

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rysowac na powezniej to dopiero zaczalem jak dotarlo do mnie ze umre w srodku jak mi przyjdzie do konca zycia banery robic albo pisac jakiec cholerne aplety do aplikacji wspomagajacych prace jeszcze wiekszych aplikacji skaldajacych sie na nikomu niepotrzebne systemy. A malowanie nowych swiatow, postaci, przygod... no bez porownania po prostu

 

Ja po studiach wróciłem do mazania, ale idzie powoli, powoli, ale po tylu latach spędzonych na czymś innym trudno tak zwyczajnie siąść i nadrobić lata, dlatego podziwiam zaangażowanie i wyniki jakie osiągnąłeś. Czasami przytłaczają. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam talent smralent :P Sie pytam gdzie byl ten talent 3,5 roku temu jak takie "dziela" powstawaly :P

 

Serret vs Gambit

 

aaa.jpg

 

A jeszcze troche wczesniej to juz zupelnie zabawnie bylo :D

 

http://omen2501.deviantart.com/art/Sarah-25-11507589

 

Tej pracy to kiedys remake dla sportu zrobie jak nic ;]

 

my.php?image=aaarv1.jpg

Edytowane przez OmeN2501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ? też te "dzieła" dobre... ok ok... jeśli chodzi o gambita walczącego z kimś tam... to lipa ci wyszła wtedy... ale mange dobrą robiłeś... ok, ale jakbyś taką mangę dalej robił to nie byś był dzisiaj tym kim jesteś teraz...;p

p.s... obiecuje ci... a przede wszystkim sobie, że cię dogonię, (proszę nie mylić słów~! "dogonię" z "przegonie")...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s... obiecuje ci... a przede wszystkim sobie, że cię dogonię, (proszę nie mylić słów~! "dogonię" z "przegonie")...

 

To jest duch... więcej takich userów proszę :P

 

P.S. Ja też od mangi zaczynam... może coś w tym jest... mam nadzieję... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki super. Co tu dużo pisać.

 

Co do tej mangi. Po pracy widać że już wtedy miałeś wyrobioną kreskę i jakieś wyczucie proporcji. To nie był start od zera. Zgadzam się jednak że na talent można sobie zapracować :).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeetam talent smralent :P Sie pytam gdzie byl ten talent 3,5 roku temu jak takie "dziela" powstawaly :Pmy.php?image=aaarv1.jpg

 

I weź takiego nie uderz xD No dobra kazdy od czegos zaczynal ale prawda jest taka ze oprocz cwiczen warsztatu trzeba miec tez lape do tego. I powiedz ze jest inaczej to podejde i zdziele heheheheheheheh ;P

 

...

 

Afterfall? Dla konkurencji rysujesz? Juz cie nie lubie xD hehehehehehe Twoja ostatnia prace widzialem w najnowszym CD Action :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dekiel

słabe - buahahahaha ;) fuuuuuuuuuuuuuul pro

Edytowane przez dekiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności