Skocz do zawartości

Jaka powina być dobra praca ?


Gość EditTrim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

obejrzyj sobie prace w Złotej Galerii, potem odwiedź na cgsociety cgchoice awards i będziesz mieć odpowiedź. umieszczane są tam prace najlepsze z najlepszych jakie tutaj mogły się pojawić. często poprzedzone nawet miesiącami przygotowań. prace jakie tam umieszczamy to dobry przykład tego czym jest naprawdę dobra grafika komputerowa.

 

a skąd to pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie chyba byłem w złotej galerii tylko raz, dzisiaj wszedłem powtórnie, (z racji tego wątku) i co widzę? Nic się nie zmieniło... Stare jak świat prace, które na dzień dzisiejszy można by uznać za normalne, nie nadające się nawet na fronta...(a przynajmniej jedna taka)

A powiem szczerze, że widziałem pare a może i parenaście dużo lepszych prac przedstawionych na forum, które nie trafiły do złotej galerii, sporo przewyższały swoją ..ością (chciało by się tu użyć słowa na 'z', które, niestety jest karalne na tym forum). Więc może czas zaktualizować gold gallery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat dotyczy czegoś co zostało jakiś czas temu przedyskutowane w wątku w "Propozycjach zmianach" stąd te dziwne Wasze odpowiedzi rozumiem :)

 

EditTrim: przeczytaj m.in. wątek http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=61302

 

Pracujemy nad Złotą i Srebrną i zmianą systemu. Nawet teraz siedzę jeszcze nad panelem który ułatwi po staremu wrzucanie prac, ale zostanie to zmienione - tak jak pisałem w tamtym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie chyba byłem w złotej galerii tylko raz, dzisiaj wszedłem powtórnie, (z racji tego wątku) i co widzę? Nic się nie zmieniło... Stare jak świat prace, które na dzień dzisiejszy można by uznać za normalne, nie nadające się nawet na fronta...(a przynajmniej jedna taka)

A powiem szczerze, że widziałem pare a może i parenaście dużo lepszych prac przedstawionych na forum, które nie trafiły do złotej galerii, sporo przewyższały swoją ..ością (chciało by się tu użyć słowa na 'z', które, niestety jest karalne na tym forum). Więc może czas zaktualizować gold gallery?

 

 

Spójrz na daty powstania tych prac. To nie jest tak, że stare prace wywalamy i na ich miejsce wrzucamy super uber nowe wizki z maxwella czy innego mentala.

Zbieramy także te prace które kiedyś były dobre. Swoiste archiwum polskiego CG.

 

Kiedy niektóre z tych prac powstawały część dzisiaj zażarcie dyskutujących userów stawiała boxy i mdlała się na sam widok area shadows. Więc wiesz... szacunek przede wszystkim.

 

A prace trwają. Dajcie nam trochę czasu. Wypominanie tego co rusz w jakimś wątku w którym padną słowa "Złota Galeria" wcale tego nie przyspieszy. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby odebrać oskara za efekty "Gwiezdnym Wojnom" bo teraz już nie wyglądaja tak fajnie. Na CGTalku też można cofnąć się do początków awardów, które nie robią dziś wielkiego wrażenia. Ale pamiętajmy że prace te powstawały gdy GI nie istniało, sculpterów nie było, a w MAX hulał pod DOSem - troszkę szacunku.

 

A na marginesie - najlepsza praca to taka którą robi się 2 dni, a wszyscy myślą że zabrała 2 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na daty powstania tych prac. To nie jest tak, że stare prace wywalamy i na ich miejsce wrzucamy super uber nowe wizki z maxwella czy innego mentala.

Zbieramy także te prace które kiedyś były dobre. Swoiste archiwum polskiego CG.

 

Kiedy niektóre z tych prac powstawały część dzisiaj zażarcie dyskutujących userów stawiała boxy i mdlała się na sam widok area shadows. Więc wiesz... szacunek przede wszystkim.

 

A prace trwają. Dajcie nam trochę czasu. Wypominanie tego co rusz w jakimś wątku w którym padną słowa "Złota Galeria" wcale tego nie przyspieszy. Cierpliwości.

ja to doskonale rozumiem, że kiedyś było mega. I nie przeczę, że powinny tam zostać. Chodzi mi tylko o to, że widziałem już wiele prac w ciągu mojej kariery na tym forum, które nadawały by się tam. Tak jakby wszyscy zapomnieli o złotej. Ale skoro trwają jakieś modernizacje teraz to ok :)

pozdrawiam, miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności