Skocz do zawartości

Postać 3D: Poranek


Intervain

Rekomendowane odpowiedzi

pomyslalam, ze i tutaj wrzuce moj ostatni WIP - im wiecej sugestii i komentarzy tym lepiej - tylko jej to na dobre wyjdzie...

 

obecne stadium: jeszcze duzo detali nie ruszonych - dlonie nadal wygladaja jak tuby .. etc... etc.. ... koszuli nocnej/halki czy jak to chcial zwac, narazie prawie nie ruszylam wiec zdaje sobie sprawe, ze wyglada , dziwnie ;)... jak was cos gryzie albo irytuje to walcie smialo... dzieki za wszystkie opinie!

 

00061rtp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mała delikatna twarz i solidne ciało ,jakoś się to odrobinę gryzie,może to wina ujęcia-perspektywa.

To wgłębienie między brwiami -nasada nosa, burzy trochę układ twarzy.

 

Tylko skończ tą postać ,miło oglądać taki model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dziewczynę z tłuszczykiem bardzo wyraźnie widać jej detale mięśni brzucha i kości miednicy no i coś pod pachą (tą od uniesionej ręki) zbyt wypukło. Poza tym- wyrazy zazdrości, ładniutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Z komentarzy wynika, że większość z was kobiety nie widziało.

Dla mnie model wymiata, jest fenomenalny.

@Magda

Fantastycznie pokazałaś charakterystykę kobiecej anatomii.

Organizm ludzki ma to do siebie, że jest wyjątkowy dzięki .... (szkoda gadać i marnowac stron na wykład). W każdym razie, tłuszczyk żyje własnym życiem. Jak popatrzycie na ulicy to zobaczycie, że są:

-kobiety o ładnych szczypłych twarzach ale o wadze ok. 80 kg.

-kobiety szczupłe ale o grubych łydkach lub/i udach...

Norma jest średnią anomalii.

 

Dla mnie jest GUT a nawet bardzo.

 

Przydałby się większy render. Wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam. Model przepyszny. Nie ma sie prawie do czego przyczepic.. ale na sile zawsze sie cos znajdzie.

 

Od gory i od tylu bo tam jest najwiecej bledow moim zdaniem;

 

- Nad lopatka po prawej stronie (obrazka) jest wypchniety miesien.. a poniewaz jest to luzna poza, reka jest cofnieta wiec tam raczej powinno sie pojawic tak jakby wklesniecie i bardziej wypchniety miesien naramienny (nie znam nazw miesni wiec uzywam nazw takich na chlopski rozum)

 

- po lewej stronie okolice lopatki pojawiaja sie 2 male dziwne miesniaczki, szyjny i tam jakis taki pod lopatka, ta strona jest naciagnieta bardziej i ich chyba nie powinno byc tak widac.

 

- po prawej stronie ponizej lopatki idzie taki fald skorny, on jest ok tylko nie taki ksztalt powinien miec i za wysoko dochodzi, teraz wyglada jak draperia a nie jak mini tluszczyk. Powinien sie konczyc w polowie plecow/pod lopatkami, a nie tak wysoko.

 

- ostatni wywod to juz na temat stop. Czyli przejscie pomiedzy koscia piszczelowa a srodstopia jest nie teges, ale to pewnie takie nie obrobione jeszcze miejsce, tak samo sciegno z tylu, wyglada jak achillesa a nie jak penelopy.

 

Reszta jest rewelacyjna, buzka jak najbardziej pasuje do reszty. To by bylo na tyle, nie jestem ekspertem od anatomii wiec to jest tylko takie moje skromne zdanie i moge sie mylic. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

pani Magdo, model pierwsza klasa! jak zwykle zresztą

jedynie co mi się rzuciło w oczy to jej lewa łydka, chyba jest za duza w stosunku do prawej

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Czyżby autoportret, czy raczej automodel?

Model jak zwykle niezły, troche te ciuszki tak dziwnie lecą, może za mało fałdek, a może mi się wydaje. Mam skłonności do mocno pofałdowanych ciuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model nie ma się do czegoś przyczepić no może rzeczywiście ta lewa pacha trochę dziwnie wygląda mam nadzieję zobaczyć go niedługo po tuningu w Z brushu. Przy okazji pozdrawiam wszystkich na forum to mój pierwszy post tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdo model swietny, ale wiem ze jestes wstanie wyciagnac z niego wiecej. Twarz wyglada strasznie staro, a krotkie wlosy nie pomagaja zmienic tego wizerunku, usta, broda, pacha, lopatki, materiał strasznie dziwnie.

 

Trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piersi do wymiany - te tez wygladaja na staruszke ;-) modelik ładny

 

Do wymiany to może nie. Troszkę pełniejsze, jędrniejsze i będzie super. Wszyscy w 3d silikony robią, a te wyszły bardzo naturalnie. Cały model jest z resztą super. Intervain, odwaliłaś kawał dobrej roboty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności