Skocz do zawartości

Drobniejsze newsy, ciekawostki, misc


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, KLICEK said:

100% zgoda, jezeli ktos robi proste itemy to ja bym juz rozszezal dzialosc jednak 🙂 

Nie tylko proste obiekty, taki metahuman to prosty nie jest a tworzy ludzia + rig i zachowanie. Jak tylko to dopieszczą to masa pracy zostanie zautomatyzowana. Zaanimujesz tylko podstawowe pozy a resztę ustawisz suwaczkami jaki charakter ma mieć postać a potem powybierasz sobie z kilku propozycji w jakim kierunku ma to iść a reszta będzie się działa sama i naturalnie wyglądała. 

Generowanie obiektów 3d nawet ludzi z jednego zdjęcia już jest, działa to tak średnio i trochę losowo ale jak np z tutoraili Ian Huberta z tłumem ludzi co zrobił boksowego ludka i nie było w zasadzie widać, że to takie proste to już teraz takie generowane obiekty na spokojnie się nadadzą żeby wypełnić ostatni plan i już nie ma pracy dla stażystów to komputer zrobi 50 razy szybciej i lepiej i możę od razu całe sceny i enviro wygenerować na podstawie ogólnych zasad. Teraz to zadanie do TD i houdiniego czy innych systemów ale to szybko może zostać zautomatyzowane i mocno usprawnione i nie będzie trzeba być naukowcem żeby taki system zrobić 🙂 

https://interestingengineering.com/facebooks-new-ai-tool-transforms-2d-image-to-3d-models

https://toptech.news/microsofts-ai-generates-3d-objects-from-2d-images/

https://medium.com/syncedreview/front2back-ai-reconstructs-3d-shapes-from-2d-images-6ead9a11cf2b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no twarze ze skanow to akurat ez to dziala od dawna, wrap na skan ze defoltowym topo i uvalkami + origowanie po punktach np. na uv. Takze twarze to raczej ez. Gorzej jak bedziesz mial niestandardowe rzeczy, aczkolwiek wszystko jest do ogarniecia 😄 

na mnie najbardziej robia wrazenie te generatory modeli 3d z 1 zdjecia  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, KLICEK napisał:

no powiem Ci ze jak np. 4 miesiace temu w ogole nie myslalem o AI i tak z lekkim przymrozeniem oka traktowalem to co pisal Baggins na fejsie. Tak teraz 100% sie zgadzam ze Ai zaraz bedzie robilo 90% roboty...

Nie śledziłem co pisał, domyślam się że o AI. Tak jak mówisz, wydaje mi się że warto się tym wszystkim interesować, bo to jest wciąż część naszej pracy, to era zupełnie nowych narzędzi które się rozwijają. 

Kiedyś ludzie fantazjowali o rzeźbieniu w bryle bez topologii i budowaniu topologii z generatora, a potem za kilka lat ktoś to zrobił dla Pixologic. Teraz już każdy soft posiada generatory siatek, mniej lub bardziej skuteczne i to stało się normą. Tak samo AI będzie kiedyś normą, podparciem w budowaniu siatek, brył, szkiców, a my prawdopodobnie będziemy decydować, nadzorować i dopieszczać. 

Może kiedyś sculptowanie od zera czegoś do projektu będzie dyscypliną jak dzisiejsze budowanie pixelartu 😄

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrzmię jak stara, stetryczała łajza, ale niebotycznie mnie wkurza zalew tych generowanych przez AI obrazków (które z resztą wyglądają mega podobnie do siebie)- jeszcze ludzie podpisują to swoimi parafkami, inicjałami czy adresem do artstation. 
Osobiście mam z tym problem- to właściwie iterowanie obrazków na podstawie innych twórców więc nie jest to w pewnym sensie kradzież? Bo z drugiej strony można przecież powycinać trochę z Beksińskiego, trochę z Mullinsa, lekko podmalować i mamy mega obrazek, ale zakładam, że wszyscy byliby oburzeni co nie.
Jeszcze iterowanie ze swoich własnych obrazków to całkiem spoko sprawa, ale 99% ludzi tego oczywiście nie robi.
Jak się na to zapatrujecie? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę to jest pożyteczne narzędzie do zrobienia sobie bazy pod ilustrację/koncept. Potem i tak trzeba kilka godzin overpaint robić, żeby ta praca miała jakiś sens. A wiadomo że liczy się design ostatecznie 🙂 A przy ilustracji to chyba trudniej, bo liczy się też styl 🙂

A różnica chyba taka, że to mieli te obrazy bardziej więc trudniej o plagiat.

Edytowane przez jakubziom
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie dla kogos kto prowadzi insta, darmowy generator kontentu jak nie masz checi i nic lepszego do roboty 🙂 Ja wiem ze to jest przyszlosc itp, poki co staram sie nie klikac i nie generowac komus ruchu jak ktos tego uzywa 🙂 chyba ze kolega 😉 

Raczje nie mowilbym ze to kradziez btw. no bo czym to sie rozni od fotobashu? podopowiem ... niczym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KLICEK napisał:

Raczje nie mowilbym ze to kradziez btw. no bo czym to sie rozni od fotobashu? podopowiem ... niczym

Jak chce się uczciwie photobashować to jednak za te fotki się płaci. Tutaj bardziej wchodzi ilustrabash czy coś 😮Widziałem już ogłoszenia, że ludzie normalnie biorą zlecenia i pracują jedynie z tymi AI. Nawet nie starają się tego podmalowywać. 
Fakt, wciąż standardem są "AI kopie" Beksińskiego, ale gdy się trochę pokopie to widać już iteracje nawet z azjatyckich artystów typu Ruan Jia. Mi dało do myślenia gdy zobaczyłem prackę, która wyglądała jak sceny batalistyczne Grześka Rutkowskiego (tylko oczywiście wynaturzone i jakby potraktowane nieładnym filtrem) i poczułem, że generalnie to takie niefajne jest.

Edytowane przez RaVirr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam z przyszłości.
Przełom 2023 i 2024 roku będzie obfitował w kontrowersje. Na twitterze wybuchną zamieszki artystów i koalicja twórców uzgodni by nie publikować swoich prac na żadnych portalach w obawie o kradzież poprzez AI. Portfolio będzie wysyłane w mailach z klauzulą poufności, a czasowy i ograniczony dostęp do najlepszych prac będzie sprzedawany jak bilety do muzeum. NFT wróci do łask i tylko koneserzy będą mieli obrazki na wyłączność. 
Pozdrawiam serdecznie

  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale te generatory to wszystko robią podobne do siebie, jakby tworzył to jeden artysta-jeden generator.

Także ten.. .nie do wszystkiego się to nada. I nie bez powodu nad jedną postacią pracuje kilka osób. 

 

Animacjia, mimika - to też potrzebuje stylu. Jeszcze raz przytoczę ff7 remake (bo akurat ogrywam), takiej kichy dawno nie widziałem, chociaż już te ważne postacie mi się bardzo podobają. 

Nie wiem czy to generator czy jakiś tani outsorce lub jednak skok na kasę:P ale nie pasują mi ni jak do świata ff7, stylu głównych i pobocznych bohaterów.. oderwani w chu..  nie wiem kto to przyklepał. Chyba im czasu brakowało na wypełnienie lokalizacji i wydłużeniu gry.,.. ale doś już o ff.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Character Creator (coz za oryginalna nazwa...) moze wspomoc tworzenie stylizowanych postaci juz od dawna. Nikt nie stracil pracy przez to raczej 😉

Btw jak juz o "generatorach" mowa to duzo bardziej mi sie podobaja efekty wlasnie z CC. To "meta" jakies takie plastikowe, nie wiem cos mi nie lezy w nim. Wiem wiem, "zobaczysz nastepna wersje!" 😄

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jakubziom napisał:

Czy ktoś z was wysłał już request o betę midjourney 🙂 ?

 

Ja chciałam wysłać, ale mam już trzy foldery obrazków ściągniętych z innego programu, najpierw coś z nimi zrobię.

Ten artysta robi ładne obrazki z midijourney.

spacer.png

 

A na twitterze ludzie właśnie przechodzą załamania nerwowe, bo Craig Mullins wystawia NFT na sprzedaż. Skończył się argument, że wszystkie NFT są brzydkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Destroyer napisał:

A był kiedyś taki argument? 🙂

Tak XD bo większość twitterowych artystów bezmyślnie powtarza opinię o NFT z jakiegoś filmu na youtube, a tam wiadomo, rzeczywistość jest czarno-biała, NFT nieodwrotnie niszczy klimat, sztukę, pozbawia uczciwych ludzi pracy, każde jest brzydką małpą wygenerowaną przez AI i nikt nie zarobił na tym ani grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, formconstant said:

Tak XD bo większość twitterowych artystów bezmyślnie powtarza opinię o NFT z jakiegoś filmu na youtube, a tam wiadomo, rzeczywistość jest czarno-biała, NFT nieodwrotnie niszczy klimat, sztukę, pozbawia uczciwych ludzi pracy, każde jest brzydką małpą wygenerowaną przez AI i nikt nie zarobił na tym ani grosza.

Hmm w czasie wybuchu popularności nft byłem trochę aktywny na twitterze i większość artystów którzy mieli taką opinię jakoś mnie ominęła 🙂 Od początku tego wybuchu popularności było trochę fajnych nft dobrych artystów ale fakt, że większość to nawet nie generowane piksele a zlepek nędzy i rozpaczy żeby coś szybko wyrwać z tej piramidy finasowej i szaleńczego umiejętnie podsycanego hypu 🙂 W tych bardziej "kuratowanych" sklepach było lepiej ale też znalazła się jedna czy druga ładna dziewczynka co wrzuciła byle gówno czasem z jakimś aktualnie głośnym przekazem jak blm, stop asian hate czy co tam sobie ktoś wybrał jako źródło napędzające jago mały biznes i to działało. ALe też cały czas były prace któe wymagały więcej i czasu i skilla i jakiegoś artystycznego wyczucia a nie zlepek przypadkowych filtrów, generatorów czy czegoś kontrowersyjnego. Na open sea czy chyba rarible było albo nadal jest największe wysypisko śmieci i w tym zalewie słabych pracek i gifów, czasem nawet kradzionych ciężko było znaleźć coś na poziomie ale i takie tam były, wszędzie były zresztą 🙂

A te argumenty o środowisko, sztukę, przyszłość, wolność dla artystów i inne głośne hasła jak z komunistycznej propagandy to też były ale chyba rozmawialiśmy o tym, że dopiero teraz już nie wszystkie nft są brzydkie 🙂 

 

A oceniać całą grupę artystów po twieterze to jak oceniać wszystkie kobiety po tinderze a młodzież po tiktoku, bardzo to ogranicza bo zamyka się na ludzi którzy rzadko wstają sprzed komputera a wystarczy pogadać z kimś na żywo i skok jakości najczęściej jest olbrzymi 🙂

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytnie, jak zaoszczędzić na character artistach,
- szefie mamy jedną postać
- chciałeś powiedzieć cały tłum i wszystkie postacie w grze 😛 

i pyk innowacja roku i game of the year, zwrot kosztów produkcji pierwszego dnia 😛 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba będzie utrzymywać ten statek w ruchu, zbierać energię czy coś + rozbudowywać. Piszę na podstawie tego, co widzę 😄 Stracisz wszystkie kontenery to przegrywasz 🙂

Wczoraj zobaczyłem ten trailer i od strony graficznej mi się bardzo spodobało:

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorn powstaje 10-15 lat, nigdy ta gra nie wyjdzie 🙂 moim zdaniem ta gra to scam i ktos wyciaga hajs od inwestorow. Gierka nie ma do zaoferaowania NIC oprocz grafiki. Nudna, oskryptowana korytarzowka. Ni to horror nie przygodowka, gdyz poniewaz ani nie straszy ani mnie nie ciekawi co bedzie za rogiem 🙂  Monsterki bez pomyslu, bez ai, nudne nie atakuja cie i nie czujesz zagrozenia bo sa smieszne po prostu 🙂 ten kurczak co rzuca jakami... no i ta doniosla muzyka XD no kurde IKSDE 😄 No i ogolny brak klimatu, no szkoda napracowanka... zmarnowany potencjal

 

Pierwsze 8 min to sam skrypt dramat

edit:  jednak pierwsze 14 min to skrypt XD

no ale zeby nie bylo, trzymam kciuki za kolegow po fachu, oby im pyklo 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie... ale po tym co dzieje się wokół nas na jawie, to chyba nie zmusiłbym się na kolejny horror. Ale chociaż... w sumie... nawet może bym się przełamał - jak to nasze chłopaki ze wschodniego brzegu Missisipi, to bym pewnie pograł z ciekawości 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

italian-spiderman-what.gifE tam, ci co korzystają z photopea pewnie zostaną tam gdzie są bo między innymi właśnie dlatego jej używają aby nie gryźć się z Adobe$, a reszta spróbuje, zobaczy że to żaden szok jakościowy i wróci do Affinity Photo 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, michalo said:

Nie głupie. Ciekawe jak bardzo okrojona będzie webowa wersja? 

Juz chcieli zrobic konkurencje Affinity Photo na tabletach i wydali tragiczna wersje photoshopa na ipada... Tak ze jakos sie nie nastawiam na cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Nezumi napisał:

Juz chcieli zrobic konkurencje Affinity Photo na tabletach i wydali tragiczna wersje photoshopa na ipada... Tak ze jakos sie nie nastawiam na cuda.

No ten webowy PS to nie dla mnie. Mam Affinity Photo/Design i korzystam może z 10% ich możliwości.

Ten webowy PS to taki zbrushcorelite  -czyli upośledzona wersja programu dla najaranych 😉 na pełną wersję

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, KLICEK said:

i tyk, nastepny moj mon to nie mon tylko tv 🙂

Widziałem to niedawno, kolega ma oleda LG już z rok 55 cali ja od bardzo niedawna też 55 ale neo micorleda na ips żeby się nie wypalało czasem 🙂 Na ciemnych tłach czasem bardzo irytuje jak podświetlanie się zmienia gdy np otworzysz menu kontekstowe czy jakiś jasne element wejdzie na ekran nawet na forum. muszę pogrzebać  czy da się to zminimalizować czy wyłączyć bo czasem tak się dzieje a innym razem nie wiec, , czasem wystarczy zresetować nastawy i jest już ok więc to pewnie taka "smart" funkcja psia jego mać 🙂 Jak teog nie wymienieto za dwa lata 65 cali curved oled a co się będę ograniczał 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destroyer napisał:

Widziałem to niedawno, kolega ma oleda LG już z rok 55 cali ja od bardzo niedawna też 55 ale neo micorleda na ips żeby się nie wypalało czasem 🙂 Na ciemnych tłach czasem bardzo irytuje jak podświetlanie się zmienia gdy np otworzysz menu kontekstowe czy jakiś jasne element wejdzie na ekran nawet na forum. muszę pogrzebać  czy da się to zminimalizować czy wyłączyć bo czasem tak się dzieje a innym razem nie wiec, , czasem wystarczy zresetować nastawy i jest już ok więc to pewnie taka "smart" funkcja psia jego mać 🙂 Jak teog nie wymienieto za dwa lata 65 cali curved oled a co się będę ograniczał 🙂 

Ja teraz poluje na Tv z soundbarem bo na moim LG matryca wyglada jak by byla brudna na ciemnym tle jak by miala dziure z ktorej wylewa sie od gory do dolu ciecz. Polecacie jakis w rozsadnym szmalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Kalberos said:

Ja teraz poluje na Tv z soundbarem bo na moim LG matryca wyglada jak by byla brudna na ciemnym tle jak by miala dziure z ktorej wylewa sie od gory do dolu ciecz. Polecacie jakis w rozsadnym szmalu?

Ja polecam zaczynać od czegostakeigo jak ratingi i wyszukiwarki, np tutaj jak bardzo monitorze się odbija otoczenie, albo segregowanie po złączach odświeżaniu itd, jak ustawisz czego potrzebujesz i jaka cena jest znośna to już będzie wybór miedzy zaledwie kilkoma modelami. Ja bym nic nie brał starszego niż 2 lata. Teraz podobno i oledy i microledy są doinwestowane, nowi gracze nowe technologie w dobrze więc jakość nowych modeli powinna się poprawiać i cena też. Ja nie planuję mieć swojego tv dłuzej niż dwa lata, a jak wejdzie coś naprawę spoko to i po roku mogę wymienić na coś lepszego 🙂 

https://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/reflections-screen-finish-matte-and-glossy

https://www.rtings.com/tv/tools/table/62949

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Destroyer napisał:

Ja polecam zaczynać od czegostakeigo jak ratingi i wyszukiwarki, np tutaj jak bardzo monitorze się odbija otoczenie, albo segregowanie po złączach odświeżaniu itd, jak ustawisz czego potrzebujesz i jaka cena jest znośna to już będzie wybór miedzy zaledwie kilkoma modelami. Ja bym nic nie brał starszego niż 2 lata. Teraz podobno i oledy i microledy są doinwestowane, nowi gracze nowe technologie w dobrze więc jakość nowych modeli powinna się poprawiać i cena też. Ja nie planuję mieć swojego tv dłuzej niż dwa lata, a jak wejdzie coś naprawę spoko to i po roku mogę wymienić na coś lepszego 🙂 

https://www.rtings.com/tv/tests/picture-quality/reflections-screen-finish-matte-and-glossy

https://www.rtings.com/tv/tools/table/62949

Dziekowka.
 

od lat tylko Lg uzywam i kolejny tez bedzie LG.

Gdyby sie w moim dalo wymienic ta matryce to nie musialbym kurde nowego kupowac, bo radzi sobie doskonale na ps4 oraz xboxie series x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/15/2022 at 1:14 PM, Kalberos said:

Dziekowka.
 

od lat tylko Lg uzywam i kolejny tez bedzie LG.

Gdyby sie w moim dalo wymienic ta matryce to nie musialbym kurde nowego kupowac, bo radzi sobie doskonale na ps4 oraz xboxie series x

Kolega ma bodajże LG 55C11LB OLED 120Hz, co chwila jest na promocji za ok 4k czasem z jakimś soundbarem za niewiele więcej. Gdy podłączysz pod komputer to te telewizory wspierają nawet g-sync 🙂 

tu z soundbarem za "1zł" bez bywa za równe 4 więc ta złotóweczka to chwyt marketingowy

https://www.neonet.pl/telewizory/lg-55-55c11lb-oled-100hz-dolby-vision.html?tduid=e1ab1bc1999ac53c722036defce2f7c6&affId=2208151&utm_source=tradedoubler&utm_medium=afiliacja

seria A 50 Hz / 60 Hz XXX
LG 55B13LA 3749zł 120 Hz HDR10, HLG 480 nitów
LG 55C12LA za 4199 120 Hz HDR10, HLG 615 nitów 2 porty hdmi więcej, mniejszy imput lag, większe odwzorowanie kolorów
La is white back and stand (vanilla white), lb is black (meteor titan)
G-Sync

 

A jak się wraca z tych 100-120Hz na zwykły monitor 60Hz to tak szarpie myszką że aż się zębami zgrzyta 🙂 Na komórkach zresztą tak samo jest.

 

No i dużym plusem takich tv jet to że jak chce się pooglądać tylko youtuba to nie trzeba całego komputera włączać, z minusów to niestety są reklamy 😕 Ale jak znam życie to pewnie i na to są jakieś hacki i customowe programy do zainstalowania 🙂 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos uzywal to W KONCU pojawily sie bonus toolsy do nowej wersji Mayi. W sensie zaktualizowali bonus tools:
https://apps.autodesk.com/MAYA/en/Detail/Index?id=8115150172702393827

Pomalu sie ucze i juz wiem dlaczego sie nie powinno przesiadac na nowa Maye zaraz po premierze 😄 Dlaczego bonus toolsy nie sa czescia Mayi po prostu i dlaczego sa aktualizowane kilka miesiecy po premierze nowej wersji pozostaje wciaz tajemnica...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyernie sa niezbedne do zycia ale maja pare fajnych dupereli - najczesciej to select every nth edge, move pivot to component center i orient to edge. Czasami duplicate mesh on component i randomize transforms. Zadnych tam wielkich rzeczy. Spiralke czasem tworze.

Wciaz sie ucze Mayi bo w glowie mam workflow blenderowy po tylu latach. Na przyklad ostatnio dowiedzialem sie ze w Arnoldzie jest layered shader a ja po staremu uzywalem jak w blendku mix shadera z alfami jedynie. Nie wiem, moze juz Blender ma tez layered shader moze nie ale bylo to mile odkrycie.

Co "zabawne" to mega czesto zdarza mi sie ze nagle separatory na polce z narzedziami do polymodelingu sie pieprza i sie robia duze odstepy po obu ich stronach, co sprawia ze na tej polce (jako ze mam na nia wrzucone kilka dodatkowych rzeczy) sie robi za malo miejsca i przerzuca czesc do drugiego rzedu, trzeba przewijac jest bez sensu. Jedyne rozwiazanie na jakie trafilem to skasowanie tych spierdzielonych separatorow i zastapienie nowo stworzonymi. Zrobilem sobie przycisk do tworzenia separatorow na wypadek wystapienia tego buga ale jest to tez w bonus toolsach wiec.. z tego tez korzystam. Niestety. Niestety bo wolalbym nie miec tego buga 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz - kolesie z Pilgway (producent 3DCoat) udostepniaja sofcik 3DCoatPrint za darmo. Podobno ma wszystkie narzedzia do rzezbienia z 3DCoat, ograniczenie to export do 40K poly jedynie. Ale wyglada na solidna darmowke:

Tu mozna pobrac soft:
https://pilgway.com/download/3dcoatprint

------------------------

Przy okazji przypomnienie ze pelny 3DCoat poza trialem ma teraz rowniez wersje do nauki softu bez ograniczenia czasowego. Sa tam ograniczenia jakies przy eksporcie wlasnie ale mozna nagrywac prace w wewnetrznym formacie i uczyc sie bez zadnych ograniczen za darmo. Nie, nie zamierzam sie przesiadac z Zetki ale jak mozna za darmo bez crackowania sie uczyc i sobie sofcik sprawdzic (albo podinstalowac ten 3DCoatPrint) to dlaczego nie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi świetne info, dzięki za wrzucenie. Nawet można komercyjnie używać pod warunkiem że przeznaczeniem produktu jest druk 3D lub wyrenderowany obrazek. Oby się producentowi powodziło, bo ze wględu na swoją lokalizację dalszy rozwój jest mocno niepewny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tym bardziej ze widac ze na prawde sie staraja dac mase opcji uzytkownikom. Jest stala licencja, jest wypozyczanie, jest tez rent-to-own nawet, sa darmowki... Osobiscie nie trawilem UI 3DCoata nigdy - obojetnie jak dlugo go nie probowalem zawsze szukalem wszystkiego jakby to byl pierwszy dzien 😄 Ale zaszly jakies zmiany w UI tak ze sprobuje znowu.
Szkoda ludzi.. Tylu cierpi przez ta pojebana wojne. W glowie mi sie nie miesci rozmiar glupoty, okrucienstwo i absurd tej calej sytuacji 😞
Eh, zeby nie bylo tak na sucho to jeszcze jeden filmik z grubsza opisujacy co i jak mozna osiagnac w nowym 3DCoat. Sporo sie tam zmienilo glownie pod maska. Zawsze podobalo mi sie malowanie w nim. Warto rzucic okiem.

 

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności