Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bez problemu było, fakt że z 2h czekałem aż się Epic odepcha trochę ale ten cały Rockstarowy launcher bez problemu.

Kurde, ile w tą grę roboty włożone jest, że też wcześniej mnie nie kusiło aby popykać.

Prym aktualnie wiedzie u mnie Middle-earth: Shadow of War

Edytowane przez JmTm00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie poczekam i tak "zakupione" na konto kumpla bo pozyczylem metro xD. Moze bym i kupil ale zakladac nowe konto mi sie nie chce.
Wystarczy ze przez Bethesde poczułem się wyruchany w dupęnie mogąc grać gdy jestem offline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Prey na GOG w wyprzedaży, bo przewinęło mi się mnóstwo opinii, że jest to spadkobierca duchowy System Shocka 2 do którego mam wielki sentyment, ale się rozczarowałem i po około godzinie się znudziłem. A dzisiaj wziąłem na warsztat Resident Evil 2 remake i wsiąkłem na kilka godzin, polecam, bardzo dobra giera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie jest szkoda, dawno nie miałem tyle rozrywki z gry miesiace przed premiera i bez kupowania i grania, a tu już od poczatku maja gra dostarcza więcej i więcej ubawu. Wczoraj jak zobaczyłem scenę miłosna to o mało nie pękłem ze śmiechu, a to był dopiero wierzchołek góry lodowej. Za każdym razem gdy myślę, że już gorzej być nie może, gra mnie znów zaskakuje. Bezprecedensowy, historyczny przypadek moim zdaniem, 10/10. 🤣

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mam dwudziestopięcioletnią odpowiedź na Twoje dzisiejsze pytanie 🙂1758625798_AmigaPower.thumb.jpg.f0628f2caba146221eb66fb7e1c7dd76.jpg

Aha, co do pierwszego pytania, to odpowiadam, że trudno porównywać, bo the Room miał budżet 6 milonów dolarów, a omawiana gra...

 

 

 

 

jest sequelem 😜

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, nawet zastanawiałem się nad 2, ale widzę, że chyba muszę zrewidować postanowienia. Właściwie to już chyba po ten tytuł chciałem zostawić PS4, bo resztę co planowałem to ograłem. Ewentualnie "głośność" tej gry też mnie odstraszała, bo mam w pamięci jak ogrywałem GoW'a to myślałem, że mi konsola odleci i żona się krzywo patrzyła 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonball FighterZ -  nie spodziewałem się tak fajnej gry. Grafika i sposób przedstawienia rozgrywki jest wspaniały. Walka 3vs3 trochę mi nie pasowała ale daje sporą frajdę i radochę zwłaszcza dla fanów DB 😄 Fajniej niż np. w Marvel vs Capcom.

Jeśli ktoś grał w budokai tenkaichi 3 to Fighterz jest lepszy. Chciaż ma mniej postaci.

Jeszcze nie grałem w story mode ale podobno jest długi i ciekawy więc kolejny plusik.

 

 

 

Edytowane przez michalo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remnant: From the Ashes.
Totalne zaskoczenie (pozytywne!). "Soulsowa" strzelanka.
Byla za darmoszkie na Epicu, mowie sobie sprobuje, co mi szkodzi. Z kumplem we dwoch w co-opie przechodzimy. Raz u niego odpalona a ja sie dolaczam a innym razem ja startuje sesje a on sie dolacza. Mamy dzieki temu innych bossow, graficznie miodzik, sporo do porozwijania i poznajdywania. Normalnie nie gram w coop-owe gierki, ale tu mi spasowalo bardzo. Mozna oczywiscie grac tez samemu. Polecam. Chyba skusze sie na DLC jak skocze podstawke.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna grac w trybie offline samemu, mozna po sieci z "przyjaciolmi" i mozna po sieci "publicznej". Na jednym kompie nie da rady - nie ma split screena czy cos takiego.
Ja tylko gralem z kumplem i sam. W przypadku coopa - jedna osoba wlacza gre a druga (albo i trzecia) sie dolacza. I "swiat" nalezy do tej osoby ktora gre odpalila a osoba, ktora sie dolaczyla jest jakby gosciem, ma swoja wersje swiata u siebie. Gramy tak, ze raz ja odpalam a on sie dolacza a innym razem to on odpala a ja jestem gosciem. Niektorzy bossowie i przeciwnicy sa tacy sami, ale walczylismy spokojnie z jakimis 5 bossami innymi u niego niz byli u mnie w tych samych miejscach. Poza tym znalezlismy inne przedmioty czasami u niego a inne u mnie w tych samych lokacjach tak ze chce sie grac. Swiaty mozna resetowac w razie jakbys chcial jeszcze raz przechodzic bossow albo dokonac innych wyborow. Zrobilismy raz tak, ze u mnie zabilismy koleszke a u kumpla pogadalismy z nim. I mamy przemioty z obu sytuacji.
jest tez taki ciekawy mode gdzie tworzysz jakby "przygode" - wybierasz sobie region, poziom trudnosci i napierasz - to jest osobne od glownej linii fabularnej, mozesz sie tam podpakowac. Poza pozytywnymi odczuciami co do samego gameplaya musze powiedziec ze na prawde respekt dla teamu co robil przeciwnikow - fajne designy, kapitalnie animowane. To samo dotyczy lokacji - slicznie dopieszczone. Nic tylko grac.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, michalo said:

Na Epicu za free, za tydzień będzie Blair Witch naszego polskiego studia 🙂 A dziś Layers of Fear 2, ponoć niezłe.

Layers of fear tez chyba jest z polskiego studia, nie? Jeszcze jedynki nie przeszedlem. Za duzo tych gier rozdaja! 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga część  gry Ori.

capsule_616x353.jpg?t=1591117157

Cóż powiedzieć, dla mnie to majstersztyk. Poprzednią część przeszedłem.
Była promocja na Steam w cenie ~75zł więc przytuliłem i nie żałuję.

Pierwszą cześć również polecam świetny platformers.

Edytowane przez Sebazx6r
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąga nosem Oriego 🙂 Wiem co mówię, przeszedłem obie części. Ma lepszą historię, klimat, kozak gra 🙂 Też podchodziłem do HK ostrożnie, a okazała się najlepszym platformerem w jakiego grałem 🙂 Walka z bossami daję dużo satysfakcji, czego w sumie nie uświadczyłem w Orim. Ori to bardziej zmagania z otoczeniem, w HK raczej z bossami. Jedynie Crystal Palace jest mocno zręcznościowy. Za to po przejściu go (5 godzin go chyba przechodziłem, a lokacja na 30 min) skończyłem Dark Souls 3 i jego zginąłeś nie robiło na mnie wrażenia 😉 

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori i Holow Knight to trochę inne gry mimo że obie to platformówkowe metroidvanie i obie to pozycja obowiązkowa! 🙂 Świetne wizualnie i gameplayowo bardzo dopracowane do ostatniego szlifu, Hollow ma bliżej do darksouls z lore i niedopowiedzeniami które można odkrywać i się domyślać w ori hisotria jest prostsza i bardziej emocjonalna. Obie gry mają swój urok i warto je ograć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 22:11, michalo napisał:

Pierwsza część Ori - define edition jest na steam za 17 ziko.

Tak samo Hollow Knight -  26. Są to jak do tej pory najniższe ceny za obie gry.

Chyba się zdecyduję skoro są takie fajne jak mówicie.

a to przegapiłem. 

Ostatnio skonczyłem demo GhostRunnera i mam mieszane uczucie. Celność przeciwnika doprowadził mnie do frustracji w pewnym momencie. Jednak zadziwiająco długie demo. Może jak będzie kolejne promo to kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys przypominalem sobie o The Settlers i tak z ciekawosci zobaczylem czy jest gdzies ta gierka. Jedynka - zeby nie bylo watpliwosci. Okazalo sie, ze nie dosc ze byla a Uplayu to jeszcze w znizce za jakies zabawne pieniadze w rodzaju prawie za darmo.
Kupilem zeby odpalic i zobaczyc sobie przez chwile jak to bylo, nawet nie myslalem, ze bede w to gral.
Wciagnela mnie na maksa, zupelnie jak kiedys 😄 Jestem w szoku jak dobre animacje sa przy budzecie 5 pikseli na postac 😄 I trzeba sie naglowkowac, nie da sie wygrac w jakis banalny sposob. Nadal swietna giera po... 27 latach od wydania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon's Souls - właśnie przechodzę na YT i muszę przyznać, że to bardzo ładnie zrobiony remake 🙂 Przy okazji, nie miałem świadomości ile jest zrzynek w serii Dark Souls z Demon's Souls. Szkoda, że tylko na PS5 jest, bo z chęcią bym sobie ograł 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są gry z tej samej serii, robione przez to samo studio, czy w takiej sytuacji można to nazwać zrzynaniem? Chyba dobrą analogią byłby tu doom i quake. Inny tytuł, ale tak naprawdę Dark Souls to taki trochę sequel Demon’s Souls.

 

Przy okazji, kupił ktoś z Was Ps5/Sexboxa?

Edytowane przez EthicallyChallenged
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności