Skocz do zawartości

scena 3d: apc


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No teraz to jest super. o takie przetarcia mi chodziło. A z tymi oponkami to chodzi mi żebyś zrobił jes troche szarawe. W każdym razie nie takie ciemna jak teraz. A odchodząc od topicka to wie ktoś i jest ktoś kto mi może pomóc z rundll32. Programik potrzebny jest do odpalenia wszystkich programików a antywirus mi go chyba usunoł. Podobno rundll32.exe to jest też wirus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle: z tymi przetarciami na kątach pojazdu to jeszcze popracuj, wygladaja jakbyś pociągnął sprayem po lakierze. prawdziwa spękalina powinna mieć wyraźne brzegi i o wiele jśniejszą kolorystyke niż reszta koloru.

ogólnie to naprawdę ciekawie się rozwija ten projekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nieznam za bardzo ale te teksturki brudu to ten czarny to jest za ciemny. Wygląda jagbyś w paincie robił. Niemoge się doczekać aż go sobie na tapete ustawie :]. A z tym rundlem to nitrzeba bo jush 2 format zrobiłem w tym tygodniu.

 

Ludu: oceniajcie ten wątek jako super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycat znajomego ^^

 

 

"hmm... no niby fajne, ladnie wykonane i wogole... ale brak tu logiki - kola zbudowane jakby mialy pokonac najwieksze niewiadomo co i jezdzic niewiadomo gdzie... natomiast zawieszenie jak w ferrari - na polskie drogi toto nie wyjedzie i nawet jak wyjedzie to sie predzej czy pozniej gdzies przyblokuje..."

 

przylaczam sie do niego - jezeli to pojazd wojskowy, to watpie aby takie cuda wojsko potrzebowalo na lotniska :P (wiem ze to z filmu model, ale troche beznadziejnie w takim razie ktos to wymyslil...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczy w filmach maja wyglodac a nie byc praktyczne, nie oczekuj od pojazdow s-f logiki dzialania

 

ale jak juz potrzebujesz/twoj kumpel potrzebuje logiki to niech to bedzie pojazd do pacyfikacji buntow w miescie, jakims z przyszlosci;)

niedlugo update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe sladow wszelakich jest juz chyba dostatek, reszte sproboje zagrac odpowiednim oswietleniem ;) dlatego dzis albo jutro bede meczyl wszystkich co sie na tym znaja:P

 

scenka bedize dosc hmm mroczna? troche particli i volumetricow mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooooooooooo!!!!!!!! Super!!!!!!!! Teraz jak wsziołeś i pokazałeś tego wielkość to aż chce się wejść i masakrować ;D. A ci co się czepiają kształty kół to się nieznają - one są supeR :).Tylko by się przydało je zrobić troszkę szare żeby się bieżnik dało dostrzec(jeżeli jakiś jest bo jush nipamintam :]). Z przodu obok działka na tym pustym walnij jeszcze taką wielką czache :].

 

Kome ---> czytasz poczte?? :]

All the rest-------> ocenicie topick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zle sie czuje wiec nic nie robie ;( moze jeszcze poprawie wieczorem i dam lewa sciane , nie martw sie nie zepsuje scenerii;) nie bedzie przeciazona obiektami tak jak w ubocie, staram sie zeby glownym tematem bylo apc nadal,

te barierki musze poprawic sa kijowe i wyrastaja niewiadomo zkad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full respekt dla ciebie Uncle ty to potrafisz zrobic elegancki model i scene + texy i caloksztalt pracy :) juz teraz podoba mi sie bardzo ale to bardzo , jako wielki fan filmu alien , predator i calej tej sagi dostajesz na tym etapie odemnie 10 punkciakow na 10 , no i oczywiscie czekam z niecierpliwoscia na kolejne updaty . Twoj temat blyszczy wsrod innych na tym forum !!! piekna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności