Skocz do zawartości

Teczka kitu i shI†u


kengi

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę czy by nie podejść hobbystycznie do 3D... ale żem leniwy... to zacznę od pytania czy polecicie jakiś zestaw alphek / brushy do zetki albo blendera, do sculptingu detali skóry, typu ryj, czy generalnie postać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakieś profesjonalne, ale od biedy może być 😜 Dzięki.

 

Edit: Ok, zerknąłem na zestawik... takie to mam. Chyba muszę na jakiś fab market zerknąć. Co robić, jak żyć?

 

Edit2: To wygląda spoko... will see  https://www.artstation.com/marketplace/p/GBbv/cgsphere-skin-alpha-skin-kit

Edytowane przez kengi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój test object. Głównie do zabawy materiałami proceduralnymi w blendku. Ale pomyślałem, że może by polatał po jakiejś ściółce... zobaczymy. Any feedback welcome.

 

Edit: w planach silnik typu STOL i podwozie, i płetwy/skrzydła do upgradu.

T.E.O.-02.thumb.png.a3150c7a34d41caeafd582bbd6214db3.png

helmet_test_15.png

screenshot.jpg

helmet_test_10.png

Edytowane przez kengi
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pierwotnie miał być robo-pająk... ale przytomnie zauważyłem, że nie zriguje tego dziadostwa jakbym kiedyś miał jakąkolwiek pomroczność jasną aby cokolwiek więcej z nim zrobić i wyszło, że latające łatwiej zanimować jakby co. Teraz jego własne niedoszłe nogi go prześladują:

image.png.d7e1ca337c032a7afa71ecb8b4c41322.png

Edytowane przez kengi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, takie niechlujne kreski są najlepsze. Jedynie zastanawia mnie kwestia kanonu jaki stosujesz i proporcji głowy - wydają się w niektórych przypadkach za małe.

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/Andrew_Loomis%2C_Figure_Drawing_for_All_It's_Worth.pdf

Edytowane przez alex3d
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, ale ja jakoś wolę takie małe główki, nie zależy mi na realizmie; z El Greco zrzynam ;P. Podobają mi się takie w proporcjach 1:9. Z resztą chyba nawet ten zjebany Loomis ma tam warianty do 1:9 dla herosów.

Tak btw. Loomisa nie trawię. IMHO jeden z gorszych od takich rzeczy. Ale najpopularniejszy. Gottfried Bammes z takich klimatów mi najbardziej podchodzi. Albo Hogarth. Reilly ma też spoko metodę na konstrukcję łba. Chociaż proporcje to raczej wszędzie te same na "ideał".

Dobrze pamiętałem... Loomis, "9 heads":

9heads.jpg.8c0400d3c7e40a37c10f4238bcde46a5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@jakubziom przypomniał mi, że kiedyś też chciałem robić komiksy... ale skończyło się na 3 podejściach (historyjki niepowiązane, miały być tylko pretekstem)... stylufka przekombinowana i sporo biedy warsztatowej, ale tak to kiedyś było (ok. 2015 r.)... nie żeby coś się pozmieniało 😜

A2_01.thumb.jpg.559388d27c9c1a8d186c04596836f4fb.jpg

life_bw2.thumb.jpg.93c8a2ac84cbf3dded0b18e7f2bec18d.jpg

california.thumb.jpg.20569846f69c17711c904039efd441ea.jpg

Edytowane przez kengi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności