Skocz do zawartości

obiekt 3d: racibor pifo


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

hi :)

 

przypadlo mi ostatnio robic wizke produktu mianowicie piwa racibor. w sumie to chwila modelingu i caly dzien na materialy / studio itp. reszta to 3 doby renderingow w rozdzialkach 3500px, ponoc ma trafic na bilboard ;)

 

---

ziel.jpg

---

 

jest jeszcze czerwona ale rozni sie tylko kolorem :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo ładne.

ale jeżeli już praca jest na tak wysokim poziomie technicznym to dwie uwagi:

1. studio ustawiłeś tak że fajnie oświetla i odbija szkło, ale etykieta jest juz fatalna, poznikały te złoto-platynowe wzorki, chyba że oryginał też jest tak "prześwietlony"?

2. prawdopodobnie dostarczasz render razem z alphą butelki bo takie szare tło jest bardzo trudne do wydrukowania, w zalezności od maszyny mogą być odchyły w magente lub cyjan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

 

poprosilem goscia o zrobienie fotki jak juz trafi na bilbord, napewno podesle

 

bzyku: ooo ciebie sie tu nie spodziewalem, wielkie dzieki ;)

 

sans:

masz racje. ale dostalem gola teksture, nie bylo mowy o zadnych posrebrzaniach etykiety, a nie chcialem nic kombinowac ponad to co mialem zrobic. oczywiscie ze jeszcze bym kombinowal i gryzie mnie to w o czy troche ale jak juz wspomnialem, nie wszystko zalezalo ode mnie. poza tym, to nawet nie bardzo by sie oplacalo tracic na to czas doslownie, bo na malutkim ramie ciezko sie pracuje z teksturami ponad 3500px, same otworzenie ich, przerobka i dorobienie opacity zajelo pol dnia.. poza tym byly to skany drukowanych etykiet i tracily detal, mimo ze byly duze, to malo dokladne; a co do tla to dobrze wiedziec, dzieki. na druku sie wogole nie znam. ale podejrzewam ze i tak wydrukują to tak jak jest ;) zreszta na cmyka sami niech przerabiają bo ja poki co nie umiem :) btw.. strona miazdzy, wymiekam, mies wnetrz :> :o :*

 

vorek: odbicie to 'studio'

 

master: dzieki.. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam swoje trzy grosze bo widzę nastepną ładną realistykę (to lubię!)

Bardzo ładne refleksy bez przepaleń, nie czepiam się szczegółów (typu krople czy brak odbić na pozłacanych "zawijasach" itp - bo mozna by to poprawiać w nieskończoność!).

Czas renderingu pewnie też niski (nie mówię tu o wielkich rozdzielczościach)

Super. Takie proste a cieszy.....

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny modelik i materiały tez niczego sobie, jedynie proporcje tej butelki dziwne jak ktos to juz wczesniej zauwazył ( ale chyba takie miały być) spoko krople, ale ja bym jeszcze jakies "mokre" slady przy samej butelce na "gruncie" zrobił. dobre jest to piwo? Ile vol i ile cost hurtowo ?? :)

PoZdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności