Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

ok wkoncu przyszedl ten czas aby pojsc o jeden poziom dalej :)

a wiec zaczalem bawic sie w robienie ciala.....

narazie tyle zrobilem :)

wiem ze misnie sa za mocno zarysowane ale to nie rpoblem zniwelowac :)

zaznaczam ze to moje pierwsze podejscie do ciala !! :)

pozdro

 

1rq1.jpg

2mp8.th.jpg

3xo7.jpg

4br0.th.jpg

5nc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dear Nielot....pozwol ze wtrące...Biceps nie łaczy sie z Klatką piersiową tak dobitnie....

w glowie nie podoba mi sie broda usta, nosm i policzki!....chociaz nie wiem czy to ma byc człowiek...jak nie to sry..bo nie sledze wątku!:)

 

max_1989 śliczny Spawn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczodoly sobie dales zbyt glemboko, zbyt uwypuklasz wszystkie miesnie na twarzy..., sczegonie widac to na tych miesniach pod ustami, przez to wszystko twarz troche ci napuchla... no i nos troche zbyt waski, aha no i jescze podkresl troche usta

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta twarz juz lepsza... oczy sa zdaje sie za male do reszty twarzy, no i zrobila sie tak sczelina miedzy platkami nosa a tym miesniem z boku, troche to wyglada tak jak by mial niektore miesnie twarzy spiete a inne rozluznione, podkresl troche ksztalt sczeki, powieksz troche gorna czesc czaski, tam glowa jest troche zbyt mala a jescze musi sie tam zmiescic mozg;), no i oczy mu tak troche wbiles za mocno w glowe, ja chyba bym troche bardziej jescze zaakcentowal zewnetrzne krawedzie ust, no ale moze tak ma byc;), generalnie twarz bardzo fajna, widac ze starasz sie uchwycic wszystkie miesnie na twarzy i nadac im charakter a to duzy plus

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nielot, od dłuższego czasu obserwuje twoje postepy :) widac je, aczkolwiek ostatnio cos sie zatrzymales w miejscu :(. Masz napewno tyle tych siatek, spróbuj na ich podstawie zrobic jakis super model :).

 

Co do twarzyczki, to widac ze modelowanie takich pojedyńczych elementów jak oczka, nosek, czy usta nie jest dla ciebie problemem, ale gdy przychodzi połączyc loopy na całej głowie to już postac traci charakter :(.

 

To tyle odemnie mam nadzieje ze mi wybaczysz ten komentarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

dzieki za komentsy !!

wszystko to co napisaliscie poprawie :)

 

AG--> hihihihi kiedys chcialme je zrobic ale jakos nie wyszlo wiec dalem spokoj :D ale zrobi sie :D

 

Adek--> oczy nie moga byc male gdyz robie z referki :) i oczy nie sa (chyba) za bardzo wbite w glowe ;) reszta racja poprawie :D

 

max--> hehe wiesz ze chyba czytasz w moich myslach !! tak samo mysle tak samo czuje jakos ciezko mi ruszyc o krok dalej z organika :( a jesli chodzi o modelowanie pojedynczych czesci oka nosta ust itp. to odzielnie jakos tam wygladaja ale polaczenie ich zrobienie fajnych policzkow to juz inna sprawa, w sumie w tym wlasnie nie mam az takiego doswiadczennia , ale bede wlasnie sie teraz tego uczyl :) aby pop polaczeniu loopami glowa nabrala charakteru a nie stracila go :)

 

dzieki jeszcze raz za komentsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham mi kiedys powiedzial "olej siatke wazne zeby ladnie wygladalo po ms" i teraz musze powiedziec tylko jedno ZGADZAM sie z tym ztwierdzeniem.

Staraj sie pracowac na vertexach ustawic model zeby byl ladny a siatle olej , na koncu zawsze mozesz cos tam poprawic w topoplogii ktora i tak jest zbedna jezeli nie robisz modeli pod animacje, wszystkie te loopy to taki wymysl , ani model nie wyglada ladniej ani latwiej sie nie modeluje ;] opanuj bryle pozniej detal i to by bylo na tyle :D

 

ostatni model bardzo fajny

 

dodam jeszcze ze warto znac zasady loopowania itp ale to nic nie zmienia w modelu ;] jezeli model ma byc kiszkowaty to nie wazne jak pieknie siatke ulozysz i tak bedzie kicha ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentsy ale no bez przesady :D

junior--> dzieki:)

hindus--> nie no bez przesady!! :D dzieki :)

vorek--> no wiem ze sporo brakuje do jacko :D na poczatku jeszcze jako tako byl podobny(jak nie bylo oczy tylko byl nos i ust(poczatek) jeszcze sporo przedemna aby koncept odtworzyc :)

dzisiaj postaram sie znowu jakas glowe zaczac :)

pozdro i dzieki za komentsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności