Skocz do zawartości

Teczka 2D: Amrun


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drakula, jak uwazasz, ze te szkice to sredniawka, to mnie zaskocz, jakims szybkim monoszkicem bo ja sadze, ze amrun prezentuje gornopolkowe pracki...

 

ja nie napisalem ze to ogolnie jestsredniawka, tylko w porownaniu do prac poprzednich o_O czytaj uwaznie tresc posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

dzis grzybek :)

grzybek_duzie.jpg

Sam grzybek zaczal powstawac juz jakis czas temu, ale dajrektor sie zmienil i grzybek sie nie doczekal wystepow publicznych, a dzis postanowilem mu jakies telko domaziac, no i wyszlo jak wyszlo, troche chaotycznie ale juz zaczalem to jakos samo poszlo, no i Bigleb inspirajszyn mode on ;)

 

I jeszcze jakies takie cus stare, z foty lub jakiegos filmu.

 

szopa.jpg

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebanalne pracki :D, wyśmienita paleta kolorków :| ech jedynie tyle mi pozostaje dzięki takim prackom chce mi się dalej brnąć przez niezmierzone ścieżki tajników sztuki 2D, ilustracja grzybka - to cud, miód i orzeszki ;),

jakiś making off planujesz może ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzybek jest prześliczny!! Możesz zdradzić ile godzin z grubsza zajmuje taka ilustracja? 10? 20? więcej?

 

Z zegarkiem nie siedzialem, ale dzien z weekendu wyjety :) grzybek powstal wczesniej z calkiem innym tlem, potem to ze 3 razy przemalowywalem hehe, wiec troche zeszlo, mysle ze z 15 godzin poszlo (grzybek w oryginale jest duuuzy :D). Jakbym mial pomysl od poczatku to pewniej sprawniej by sie dalo ;)

 

dzieki syskim...

 

dood_male.jpg

 

pzdr...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wypasik :). Bardzo wrażliwy z ciebie gość, poza tym rysynek ehh..po prostu pikne! Od kiedy ostatni raz tutaj coś wrzucałem wiele się zmieniło i widzę że u Ciebie także. A ja cały czas mam tego pentagrama którego kupiłem od Ciebie (pamiętasz jeszcze). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności