Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pressenter - nie, nie, nie :) To się renderowało 2,5min :) Ale wcześniej jak nie znałem tego sposobu to kaustyki w scenach zewnętrznych renderowały się właśnie tyle czasu XD

fikołek - hehe, no galaretka jak ta lala XD Przepisu masterZapa nie znam ale coś kojażę... masz może linka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę, że jak do wody to nie ma jak noisy, wavey i turbosmoothy, ale to tylko moje zdanie.

 

Swoją drogą nie wie ktoś czy firma ideal standard udostępnia gdzieś modele 3d swoich produktów, bo znaleźć nie mogę, a jak mam modelować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mi się ta skóra nie podoba, ale fakt że nie ma to jak vraylight/vraylightmtl w oknie. Ja zazwyczaj łączę te dwie techniki, tzn box z vraylightmtl w oknie, a słoneczko za nim coby tylko światełko słoneczne na podłogę padało. A, box oczywiście musi być excluded z vraysun. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSC - wydaje mi się, że jakąkolwiek technike obierzesz to będzie dobrze wyglądało :) A swoją drogą czemu olewasz sun&sky?

 

Takie coś. Jeszcze brakuje kominów, otoczenia itd. itp.

 

a9bc5640b2a7fadd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mdłe przynajmniej wyglądały jak trawa za oknem, a nie w świecie Teletubisiów.

 

Parę krzeseł.

Sory za siedzisko z budyniu (w ostatnim), wyszło niestety za późno trochę, ale to w końcu testy.

 

mackintoshhillhouse292ccz5.jpg

 

mackintoshingramchair01ss2.jpg

 

wrightbarrelchair01zo1.jpg

 

wrightcopelandsidechairlm9.jpg

 

wrightrobiechair01qn5.jpg

 

wrightsidechair01qh9.jpg

 

I lampa (wielgachna w sumie jest):

jamesmontpairbrasstablewj1.jpg

 

We wnętrzach na pewno będą wyglądać lepiej, po prostu w studiu nie chce mi się bawić z odbiciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś pomysł, to był raczej taki testowy renderek bo pierwszy raz użyłem dofa (ale nie biore przykładu z keraya) a masz racje drzewa nie zdały egzaminu wyszedł taki zimowy sad latem :] a jak sie wam sam budynek podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś widzę że masz vray sky&sun (chyba) daj mapie vray sky manual sun node i ustaw troszkę mocniejsze od ustawień vray sun, wtedy będzie lepiej wyglądało :) bo teraz słońce świeci mocno a niebo jest takie ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności