Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe dobrze Kub@ że napisałeś o tym mapowaniu, bo chciałem już Cię pochwalić za fajnie wyglądającą korę :D

 

bardzo fajowe drzewo. Zrobił bys tutoriala jakiegos o tym nawet krótkiego (czy tez to a'la Lis drzewo ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzieki za pochwaly :) w sumie czas roboty na takie wieksze drzewko 7h

 

Mapowanie na tamtym renderku to zwykły box..

po skasowaniu lisci niestety widac syf na wyzszych galazkach wiec trzeba jeszcze peltem pojechac gdzeniegdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwko cacane, fakt kora troche zbyt przepalona, ale mzoe to wina swiatla - nie wiem. Ale.... cos z tym drzewkiem nie tak - troche chyba za duzo roboty ogrodnika... mam wrazenie ze mimo wsyzstko tak wygladajacego jesionu faktycznie nie znajdziemy - cos w strukturze galezi nie jest naturalne.. tak mi sie zdaje....? ale moze hmm nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... pięknie...

 

A swoją droga wracając do Twojego wcześniejszego posta to to nie jest "bihajster" tylko "wihajster" od "wie heist er" (z niemieckiego "jak się zwie"). ;)

 

"b" w języku rosyjskim czyta się jak "w" :)

 

O ! Lekcja Niemieckiego numer 1. Nie miałem niemieckiego, w podstawówce miałem rosyjski ale to tylko 2 lekcje na dwa miesiące ( z dyrektorką ), więc wiadomo jak to jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyp krzesel :)

JunioR render ciemny i ziarnisty przez co nie widac detali i IMO to oparcie jakies bulkowate ci wyszlo (pikowanie).

 

moje krzeslo (rama bedzie poprawiona)

100% polymodel

chairuo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: Świetny model, bardzo mi się podoba, tylko ja tam wcześniej widziałem takie fioletowe wykończenie, i z nim to już w ogóle extra było. ;)

 

dzieki, przyznam ze z fioletowym tez bardziej mi sie podobalo, jednak za ciemno bylo; w domu mam cos z monitorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tores, patry ups... macie racje :) to mialabyc nauka robienia fald i to krzeslo tak przez przypadek wyszlo w jakies 2.5h.

faldy poprawie i jesli dzis Manchester wygra to wrzuce model do sciagniecia ;)

 

JunioR fiolet lepszy, oparcie mi sie dalej nie podoba i te nity troche jakby swiecily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa, ale ta kamera tak trochę na schowana tak na czyhającego gwałciciela.

 

dachówka troche za mocno sie błyszczy, i te drzewa z tyłu mogły by byc troche odsaturowane. ale to takie czepialstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi sie natezenie podoba hmm... musial bym przygasic tez domki bo drzewa ssa zaraz za nimi... em a z tym gwalcicielem hmm coz.. nie wsystko wychodzi :D ale mzoe choc troche dodaje to dramatyzmu? hahaha... Wszystko renderowane w jednej scenie, wszystko co zielone proxy/onyx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności