Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dywan i drewno słabiutkie

drewno słabe to prawda ... miałem problem z mappingiem(może ktoś by podpowiedział jak to zrobic?) .. a dywan tak sie skłąda ze w sumie tak wygląda

D%205301%20337X237.jpg

 

prosze, powiedz mi co to jest zz fotel na srodku renderu

 

http://www.moroso.it/home_moroso.php?n=products&model=55&tipologia=pol&l=en

Edytowane przez mikodelini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arch515 - no coments. Popieram pressenter w tej kwesti :D

Morphe zawsze mogło być lepiej :) nie no wypas renderek.. może te liście tylko moża byłoby poprawić.

mikodelini - e tam całkiem wporzo :) może mapowanie na krzesłach po prawej i dywanu nie to no i przepaleń kilka ale tak to design ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWRSCzu - trzeba koniecznie pozamiatać liście ;) I niebo kolorystycznie mi nie pasuje do budynku. Wydaje mi się zbyt niebieskie jak na światło które zabarwia budynek na kolor czerwony/różowy.

 

Tu takie moje wersje na szybko:

http://www.wizualizacje.media.pl/zasysanie/forum/swrsc_wersje.jpg

 

w1 - niebo bardziej różowe

w2 - budynek mniej różowy

 

Jakby co to rzeknij słowo a wywalam linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1 super pasuje. Render jeszcze wip, na jutro bede robił finalny więc wezmę pod uwagę komentarze. Dzięki Miśki.

 

Najgorsze, że klient poprosił o oświetlenie od wschodu - chyba mi to spłaszczy wszystko, bo nie będzie widocznej żadnej elewacji w cieniu.

Jakieś sugestie odnośnie zabiegów, które można zastosować w takim wypadku by obrazek nie był płaski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z liśćmi fajny, ale źle wykonany. Dopiero przejechał samochód, wszystko w trakcie jego przejazdu zmiotłoby pod krawężnik. Co do samego renderu... kurcze, nie wiem czy mi się monitor rozkalibrował, bo jakieś mi to takie wypłowiale się wydaje. Co do zbiegu... hmm, może na bezczela postaw drzewo za kamerą, żeby rzucało lekki, acz widoczny cień? ;) Ludzie przy takim oświetleniu nawet w cieniu wzmacnialiby jego natężenie tuż pod stopami. Poza tym bardzo fajnie, podoba mi się taki lekki smaczek jak bloom na szybie q7, chcociaż nie mam pojęcia kto sadzi bluszcz na dachu. :D

 

Faktycznie ta wersja W1 Pionixa niezgorsza, za to Draba strasznie zimna wyszła. ;)

 

Nie wiem czy mi wypada, ale w razie czego słówko i usuwam: http://pressenterdesign.com/testy/swierszczowe.jpg

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie ladnie, dzisiaj w nocy będę to poprawiał. Bluszcz będzie porastał od dołu do góry po tym słupie.

 

Cień będzie rzucany przez blok stojący obok, tej samej długości, więc chociaż pół ulicy będzie w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swrsc - jak chcesz robic liscie , to ino zdechle ciemno szaro brazowe - takie sito napchane przy kraweznikach kupkami, lbo po pare sztuk - i plaskie udeptane a nie pozwijane... - co to oswietlenia - jedyne co miprzychodzi to 20 paro metrowe drzewa na przeciwleglym chodniku i cien od nich po calosci....

 

Uzytkownik - nie zajazylem do konca - jaki jest styl lisa? chodzi o droge z plyta kanalowa i liscmi przy rynsztokach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik - nie zajazylem do konca - jaki jest styl lisa? chodzi o droge z plyta kanalowa i liscmi przy rynsztokach?

 

Naprawdę uważasz że pod pojęciem styl może chodzić o płyty chodnikowe? Nie wiem jak Ci odpowiedzieć na takie głupie pytanie. Pozwolisz że nie będę tego robił. Pozdrawiam Cię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam (nie linczować) :

Użytkownik - pokazywałeś kiedyś cokolwiek swojego? Wiesz, chciałbym podpatrzeć może co robi człowiek na tak wysokim poziomie, bez złośliwości. W wypowiedziach jesteś naprawdę master, więc w praktyce musisz być półbogiem. Pokaż nam, maluczkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam szansę nie kopiować stylu Lisa..ufff.. (nie to, że bym nie potrafiła, broń boże, ale robię w mentalu) ;]

 

Świerszczu render całkiem fajny, jak na Ciebie to domyślam się, że to dopieścisz, ale kto, na bogów, popełnił taki budynek?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym się budynek podoba innym nie. Mi osobiście też nie :p Ale o gustach się nie dyskutuje, znajdą się tacy co z podekscytowaniem wykupią lokale. A zaprojektowali Panowie ze stolicy.

 

Wiz powstała w 1 dzień + 1 dzień zmiana koncepcji. Jest jak widać, na jutro będę dopieszczał. Domofony, tabliczka z nazwą ulicy i inne duperele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test proceduralnych kropel do mokrych renderów ;)

Krople są większe na powierzchniach skierowanych ku górze, mniejsze natomiast na pionowych i odwróconych do dołu. Wszystko automatycznie, bez unwrapowania/malowania itd ;)

raindrops_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es, sie uczepili podlogi, jak mie sie o swiatelko rozchodzilo. :D Dziekuje wszystkim za komentarz; tym oto sposobem, przynajmniej u mnie, hsv exponential pokonal lwf. ;)

 

Mam jeszcze takie pytanko natury technicznej: czasem, w trakcie renderu, gdzie dysk bardzo mało pracuje (chyba), zaczyna on nagle piszczeć. Nie wiem od czego to i czy coś można z tym zrobić? To jakiś Western Digital.

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Es, sie uczepili podlogi, jak mie sie o swiatelko rozchodzilo.

 

No to jest właśnie ten urok, piszesz im o co chodzi a tym czasem komentują całkiem coś innego :)

 

pierwsze imo lepsze, że jeszcze dorzuce tak tutaj mój głos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test proceduralnych kropel do mokrych renderów ;)

Krople są większe na powierzchniach skierowanych ku górze, mniejsze natomiast na pionowych i odwróconych do dołu. Wszystko automatycznie, bez unwrapowania/malowania itd ;)

raindrops_03.jpg

Pięknie …idealnie na lakier ziom:) dziękować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanko natury technicznej: czasem, w trakcie renderu, gdzie dysk bardzo mało pracuje (chyba), zaczyna on nagle piszczeć. Nie wiem od czego to i czy coś można z tym zrobić? To jakiś Western Digital.

 

Może to być objaw początku końca jak równie dobrze nie znaczyć nic konkretnego i prędzej Ty zejdziesz niż dysk ;). HD Tune - od tego zacznij, a mianowicie od odczytu S.M.A.R.T. bo z tego już można wiele wywnioskowac, także na temat ewentualnych uszkodzeń fizycznych, jeśli będziesz potrzebował pomocy w zrozumieniu co poniektórych pozycji pytaj śmiało.

 

Reanimator - całkiem, całkiem nie mniej mógłbyś jeszcze popracować nad tym "puszkiem" na dole :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności