Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zgadzam się z vision3d. Moim zdaniem za dużo niebieskiego się w nim odbija i stąd takie dziwne wrażenie.

 

bardziej szedł bym w tą stronę (jeśli już chcesz pokazywać takie detale) - tzn zdesaturował bym enviro i poszedł bardziej w biel/czerń w odbiciach (zgaszone zielenie jakieś takie klimaty).

 

normal_3_2070.jpg

 

tak w teorii to ciężko wyczuć, trzeba by ze 2-3 rendery testowe z różnym enviro zrobić.

 

Przy okazji polecam fajną stronkę z HDRI jeśli używasz do oświetlenia / odbić może się przydadzą:

 

http://www.openfootage.net/

 

dużo fajnych HDRI na licencji Creative Common 3.0 (uznanie autorstwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh VS_ też to widziałem, ale odpuściłem sobie komentarz a już 2 razy chciałem to napisać :D (o łączeniu klamki z blachą drzwi)

 

Czasem jak czytam co komentujemy tu i na co zwracamy uwagę to się zastanawiam czy jeszcze jesteśmy normalni pod względem postrzegania detalu i zwracania uwagi na pierdoły :) (oczywiście rozumiem ze przy takiej pracy gdzie w sumie niewiele widać, każde najmniejsze uchybienie rzuca się w oczy).

 

Tak czy inaczej - jest bardzo duuuży potencjał, więc JohnyZi dajesz dalej - popraw klamkę jak VS_ pisze bo dobrze chłop radzi.

 

Kibicuję zawzięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Takie moje pierwsze podejścia do zajęcia się czymś co się dzieje poza czterema ścianami.

W sumie teścik wszystkiego... vsun , vsky , trawka - vdispmod , no i dofa maxowego ... bez Ps

 

co myślicie i czy w dobrą stronę to idzie.

aha tam ze sie tile'uje trawka dalej to nie patrzcie ;)

 

aaavh.jpg

 

i maznięte w Psie

aaabi.jpg

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelius, bardzo realistyczne.

Zanim przeczytałem twój opis, to byłem przekonany, że 4 obrazek to zdjęcie dla porównania czegoś. :)

 

Ode mnie trochę energii na te niefajne dni.

Potrzebowałem takie cosie, ale nie mogłem znaleźć zdjęć, więc trzeba było zrobić.

Baza wyszła z maxa, ale dużo tu postprodukcji.

 

redbulldk.th.jpg . cola.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kiedyś jak wrzucałem testy przynajmniej ktokolwiek pisał jakiś komentarz czy chociaż cuś na temat tego ;p a teraz co nei wrzuce to cisza ;p mam włączoną jakoś niewidzialność czy co ? ;p

 

Cornelius - pozamiatałeś... w FW cieżko taki fotoreal spotkać ... mówie serio , jak foty !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli istnieje bóg samochodów to Ty jesteś jego synem, który przyszedł nas nawracać i pokazywać ścieżkę, którą mamy podążać. :)

 

Rozumiem ze to będzie jakaś animka ? 360* kamera albo coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freedom bardzo ladnie:)

Loki z max depth juz kombinowalem i nic to nie daje. Najlepsze jest to ze wczesniej wszystko dobrze ustawione bylo a teraz sie zebździło i nie moge wrocic do tych ustawien, ehh

 

Tutaj mam przyklad, widac ze szkielko z zewnatrz blokuje czesc refleksow na chromie wewnatrz swiatla. Oba szkielka maja ten sam material, i chyba zmienial juz wszystko co tylko mozliwe.

 

http://img580.imageshack.us/img580/8121/chrombug.jpg

Edytowane przez JohnZi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

Niedługo finito i potrzeba spojrzenia świeżego.. Co myślićie?

Te patelnie chyba musze trochę na bardziej zużyte zrobić a poza tym to już sam nie wiem co by tu.

 

tk8.jpg

 

pozdrawiam,

BiX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIX bardzo przyjemne w odbiorze po za tymi patelniami - myslę ze szejder ala teflon bedzie ok, tło za oknem troch przesycone. Generalnie git ;] tylko nie czaje tych dwóch kuchenek pod oknem. to jakiś lokal jest ?

 

Freedom Fighter, mnie sie podoba ujecie - motion blura moze troszke ? a asfalt tez zostaw w spokoju tekstura daje rade, chyba ze do wyzszej rozdizaly.

 

JohnZi, pozamiatałes tym detalem. Czarny reflekt to tak jak wczesniej bylo wspomniane wiecej w Depth.

 

Cornelius, klimat sie podoba, wizki bardzo realistyczne a same projekty kojazą mi sie z katalogami plytek ;]

 

RA, jak by szejder nei widzial tych kropli... rozszerzył bym min/max rate.

Edytowane przez arturprx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiX - ładne światło.

arturprx2 - dużo fajnego detalu. W pierwszym momencie myślałem, że to fota. Trochę za dużo ciepłego światła. Niebieski kolor z okna powinien moim zdaniem bardziej oddziaływać na scenę. I większe plizzz! :)

 

To ja również kuchnia:

 

ddde1581cde904ad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności