Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Cornelius Scipio

Widzę,że ostatnio zieleninka w modzie :D Postanowiłem też spróbować, potestowałem na iglaku ;)

 

Sprzęt domowy:C2D E6700 + 2GB RAM

Czas renderu: jakieś 15min.

 

Pozdrawiam,

Cornelius Scipio.

 

 

P.S. Pionix rozwaliłeś mnie!!!!

 

 

iglak2psem0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zasłonki, które juz pokazywałem w tym dziale nawet - różnią się tylko kolorem. Sposób ich robienia to kombinowanie z Clothem. A te fałdy na dole fajnie wychodzą jak się zanimuje podnoszenie podłogi. Jakoś tak lepiej wychdzi niż jak zasłony mają swobodnie opaść i się pofałdować same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zasłonki, które juz pokazywałem w tym dziale nawet - różnią się tylko kolorem. Sposób ich robienia to kombinowanie z Clothem. A te fałdy na dole fajnie wychodzą jak się zanimuje podnoszenie podłogi. Jakoś tak lepiej wychdzi niż jak zasłony mają swobodnie opaść i się pofałdować same.

 

Bo mi własnie Cloth nie działa i myślałem, że jest jakiś inny fajny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix extraelagancko zaslonki mniam :] czysto i schludnie ladnie

Cornelius Scipio krzaczor jak marzenie i az chce sie sadzic :D

Bonifatz ten front domku jakos nie podchodzi u gory doczepic tylko krzyz nad oknami i ladny maly koscilek nie wiem jakos mi sie tak skojarzylo i drzwi jakos dzwinie sie zachowuja mateial i to nad drzwiami chyba daszek ?? ale tak ooglnie daj krzaczorow jeszcze i bedzie spoks moze inne swiatlo tak wiesz pusto wokol ....

pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix & Cornelius - ... O_O !

 

ode mnie ets gasiorek do mojego tygrysa,

 

mysle ze mniej/wiecej na tym zakoncze prace nad tym elementem, bo i tak caly obrazek dostanie z PS na koncu wiec... to juz chyba bedzie wystarczajaca baza do ew podmalowki?

 

tiger2uktigertank06gasirx5.jpg

tiger2uktigertank06gasiuq4.jpg

 

...pionix & Cornelius.....oooo O_O o tak .oouu...!

 

czolgiem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wstepny test kuchni, nieco malo czasu mam na to mieszkanie wiec szalu nie bedzie a i umiejętności nie te :/ jakos nie mogę sobie poradzić z szafkami (chce zeby bylo widac przeświecające zza szyby półki, takie mleczne ładne szkło, ale wychodzi cały czas tak jak widać:/)

 

small1nl1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności