Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm ten kawałek ma 75cm x 100cm x 30 cm ( wysokość x długość x szerokość )

 

liscie mają po 5x8 cm (mniej więcej), też mi się wydają troche duże, ale nie chciałem robić tego standardowego z malymi listkami. w sumie różne gatunki są, taki jak ten ma akurat mój sąsiad - bukowy (kolor liści się nie zgadza, bo bukowy sporo ciemniejszy jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specular już ładniej wygląda. Te ciemne plamki na czole, wyglądają jak otarta/zrogowaciała skóra. Brewka - fajna.

[model] - Twoje usta i nos są, ale oczy to chyba Bjork. :), uszy to byś mógł poprawić. Kości jarzmowe niby zarysowane mocno, ale nie czuje się tam kości tylko fałdy skóry. Ogólnie twarz niby chyba, ale sprawia wrażenie pultaśnej. Jeszcze dołki w brwiach, jaieś dziwne są.

willem_dafoe_image__4_.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly, chce zrobic nowa glowe od poczatku i nie chce sie bawic z tym modelem, chociaz troche kusi;) Obawiam sie, ze ta druga moze nie powstac z braku czasu, wiec byc moze lepiej poprawie te, bo w sumie blizej konca...

 

Brew mi sie srednio podoba, bo troche go zmiekcza, uprzyjemnia. zaczyna sie z niego robic dobry dziadzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly, chce zrobic nowa glowe od poczatku i nie chce sie bawic z tym modelem, chociaz troche kusi;) Obawiam sie, ze ta druga moze nie powstac z braku czasu, wiec byc moze lepiej poprawie te, bo w sumie blizej konca...

 

Brew mi sie srednio podoba, bo troche go zmiekcza, uprzyjemnia. zaczyna sie z niego robic dobry dziadzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scandinavianroom1.jpg

 

odemnie coś takiego, prosto z maxa bez postpro (no, lekka zabawa krzywymi w FB)

może mi ktoś coś doradzić, pomóc z materiałem firanek

już z hiroo walczyliśmy ale coś nie mogę sobie poradzić.

Generalnie nadaje się do WIP'a ?

 

Pozdr.

 

e: wiem, wiem widok za oknem do poprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix: materiał drzwi wejściowych wspaniały.

 

siwy: jakieś takie ostre łuki tych iesów na ścianie, i model puffa/podnóżka straszny.

 

Jakkolwiek ładny render Lisie to Ra jak zwykle ze swoim studiem i modelem... ech, no pięknie Ra, pięknie.

 

Marshall: U, aleś Pan, Panie przejarał.

 

A ja mam, najprawdopodobniej, bardzo lamerskie i idiotyczne pytanie: można jakoś sprawić żeby tło nie miało wpływu na oświetlenie sceny w max+vray?

Edytowane przez pressenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności