Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak w ciągu niespełna dwóch lat można ewoluować z małpy do poziomu światowego. Odpowiedź brzmi trzeba być Nicponimem. Podziwiam.

7 lat

 

Prace przepiekne, brak mi słów.

Kilka pytań mam, na jakich rozmiarach pracujesz w oryginale?

Dalej pracujesz w young design academy?

Nie zrobisz jakiegoś videotutka kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę przeszkadza to, że każdy element pracy traktowany jest jedankowo - wszystko jest z jakiejś niewiadomej materii, ni to metalu, ni to skały. Jednakowy, rozedrgany specular na wszystkim. Fajnie to wygląda, ale gdybyś dał w kontraście blaszane elementy bardziej gładkie i świecące, to lepiej by to chyba wyglądało.

Ta fajna struktura bardzo dobrze broni się na tych palących się drzewach, ale na przykład na klatach demonów już nie. Nic więcej mądrego nie powiem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chęć wyrażenia swojej aprobaty przezwyciężyła brak słów, więc nic więcej już nie napisze, tylko jeszcze pooglądam.

 

 

Nieśmiało jeszcze zapytam.. A dałoby radę w większej rozdzielczości popodziwiać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczne jak zawsze, Twojego stylu nie da się nie pomylić z niczyim innym. Delikatnie tylko przypomina grafiki do Gods of War. Fajna ta seria Twoich grafik do tego Legends of Cryptids. Wrzucisz je gdzieś potem hurtem żeby można było wszystkie razem obejrzeć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore- no sporo sporo;] Zazwyczaj na złapany mood wrzucam rozne grafiki na roznych trybach mieszania - niedlugo bedzie krotki tutorial zrobiony dla 'digital art masters' wiec pewnie tam wyjdzie ciut wiecej info. Dziex!

 

theSZ- niestety format narzucony przez japończyków. thx!

 

telthona - taaa, taka jego rola!

 

Serio-ostatnio uzywam brushy Pelenga, kiedys wrzucil na neta, nie wiem czy dalej gdzies są, pewnie tak. thx!

 

Swiezy- dzieki, systematycznie bede robil updaty na cghubie, jak sie uzbiera konkretna ilosc to moze i tu wrzuce.

 

PeterK, Soulinka12,WWWoj-dzieki!

 

tomzar- jak jakis latwiejszy uklad dloni czy stopy to staram sie z glowy, przy trudniejszych trzeba wspierac sie referencją.

 

pzdr i dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki miód. Ale, ale... gdzie aberracja? :)

Może pora na jakieś bardziej sensowne ilustracje, bo to trochę zbyt abstrakcyjne jak dla mnie. W każdym razie nie poruszyło wyobraźni.

 

A ja sie calkowicie nie zgodze, fajnie jest czasem zobaczyc taka prace, anizeli kolejnego hardkorowego koksa strzelajacego do kosmitow, albo pol-naga niewiaste obcinajaca leb pana smoka wawelskiego. Te dwie swinie niosa ze soba wiecej niz tylko ciezar dupska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie calkowicie nie zgodze, fajnie jest czasem zobaczyc taka prace, anizeli kolejnego hardkorowego koksa strzelajacego do kosmitow, albo pol-naga niewiaste obcinajaca leb pana smoka wawelskiego. Te dwie swinie niosa ze soba wiecej niz tylko ciezar dupska ;)

hmm... nie miałem na myśli koksa strzelającego do kosmitów ani pół nagiej niewiasty. Moja wyobraźnia idzie trochę dalej. Świnie prowadzące traktor to tak na poziomie liceum jednak. Nicponima stać na więcej tylko mu się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności