Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

:) Nicponim, opowiedz tu wszystkim, jak nie musiałeś się wcale starać ani uczyć. Albo zdementuj to o krwi bo jeśli to prawda to wielu sobie życie marnuje poświęcając czas na próby nauczenia się ;]

 

nie zrozumiales mnie, oczywiscie ze czlowiek musi cwiczyc i sie uczyc, ale po prostu niektorzy maja do tego smykalke, predyspozycje, talent nie wiem jak to nazwac... to jest tak jak z kazdym innym zawodem.. po prostu jedni szybko sie ucza, a inni chocby walili glowa w sciane to postepu za duzego u nich nie widac... bo skad niby biora sie genialni architekci, programisci, muzycy itp. oczywiscie dzieki ciezkiej pracy ale powiedzmy jezeli jest dwoch ktorzy tak samo ciezko pracowali i mimo wszystko jeden jest lepszy, to jak to niby wyjasnic? po prostu niektorzy maja naturalny talent do tego co robią, takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Nicponim, opowiedz tu wszystkim, jak nie musiałeś się wcale starać ani uczyć. Albo zdementuj to o krwi bo jeśli to prawda to wielu sobie życie marnuje poświęcając czas na próby nauczenia się ;]

 

nie musialem wcale sie starać mam to we krwi;p

 

Nie no, duzo pracy, cwiczen bo bez tego ani rusz. Jedni moze uczą sie szybciej, maja wieksze predyspozycje, ale bez zapieprzu nic sie nie osiagnie- ło!

 

dziekowac wszystkim za komentarze i pozdrowiska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nic po Tobie;) ale te prace przejdą do historii :) Bardzo mi się podobają, zwłaszcza miasta. Śnią Ci się niekiedy takowe? Bo mi dośc często w podobnej stylistyce i niemalże identycznym oświetleniu ale jest więcej betonu lub blach albo jedno i drugie łącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne nieumyślnie wytworzyła Ci się iluzja że widok na miasto stal się tapetą? widać to zwłaszcza przy murku, nie moge teraz dojrzeć przestrzenności bo ciągle odcina mi się oświetlone tło jako malunek na materiale, tapeta, itp... ale i tak robi wrażenie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę twoje prace tutaj i na digarcie jak wrzucasz. Cała ta seria jest świetna, jak już mówiłem wcześniej. Atmosfera, kolor i detal masz perfekt. Kompozycje są w porządku. Przy tej ostatniej jednak nie sposób się nie zgodzić z Rotcore'm. Straciłeś przestrzeń. Chyba głównie przez to że wszystkie widoczne ściany widzimy en face. A nieliczne, które pokazałyby przestrzeń i skrót kryją się w cieniu.

Edytowane przez GrzegorzPrzybys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

podpisuje sie pod tym w 100%. Zwaliłem kompozycje na starcie, niepotrzebnie 'zramowałem' obrazek, przez co zrobiła mi się tapeta w tle. Całość wygląda płasko. Sądze ze jakis element wychodzący z pierwszego planu i łączący tło mógłby to uratować. Jakis czas temu zrobilem koncepcje budynków do prywatnego projektu, pozniej nalozylem kolor, projekt zamarł i cos mnie podkusiło by jednak to jakoś podkończyć- stąd powstał taki art bez ładu i składu;]

 

Edit-Zbychowaty-dzieki wielkie, mi jedynie gołe baby sie śnią;]

bonussketch.jpg

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady - płasko nie jest. Może jakos kompozycje moglbys trzasnac lepsza. Niektóre elementy niemalze fotograficzne co podziwiam i rubasznie wzdycham. Tak w ojelu chciałbym malować jak Ty w digicie;) No ale..marzenia łysego o bujnym afro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowac!

 

KarolGniazdowski - tak dokladnie, oszukalem was- wszystkie góry, skały to też fotki.

A tak na powaznie, przez pol procesu robienia pracy mialem na warstwie wlepe fotki drzewa- caly czas sie zastanawialem czy bedzie ono tutaj pasować-mogłem w sumie je wywalić przy składaniu gifa, bo jak widać rodzą sie jakies podejrzenia. Domyślam się również ze masz wątpliwości wobec tego czy cala praca została robiona tak samo- zadziwie Ciebie i napisze ze nie, poslugiwalem sie brushami ktorych ty pewnie tez uzywasz- a ponad 90% czasu malowalem tylko jednym brushem.

I nie chce stroić się na jakiegoś kozaka, po prostu pisze jak jest. Nie musze tez niczego udowadniać bo nie widze takiej potrzeby (chociaz sadze ze zoom w 100% sporo by wyjaśnił).

 

Mam nadzieję że zajarzyłeś, bo wyczułem delikatny atak;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności