Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za nazwe odpowiedzialny pewnie jest Maxim Verehin i Oleg (chuvabak)

Jasne ze nazwa jest przejaskrawiona, po prostu grupa osob,a coraz bardziej znajomych, ktore gada o pierdolach, wymiania sie pogladami, linkami i rozmawia glownie na skypie. Czesc z osob pewnie sie co jakis czas spotyka ze soba. Wiec 'super 'i 'friends' nalezy traktowac raczej z przymrozeniem oka. Grupa jest wieksza niz lista prac ktora zostala wyswietlona. Czesc osob nie wyrobila sie z czasem,albo miala mase prac na glowie i nie podołała (np. Sergey Kolesov-Peleng) ktory rowniez jest w grupie.

 

Ja to traktuje jako grupe osob- glownie freelancerow, ktorzy pozamykani w czterech scianach maja jakis ze sobą kontakt, wszystko robione for fun. A tematy sa raczej dobra inicjatywą by oderwac sie od zlecen i zrobic cos innego. Tez dobra okazja by zobaczyc jak inne osoby mogą zaatakować ten sam temat

 

pzdr i dzieki za komentarze;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŁ MAJ GAT..!! Oj Nicponiu Nicponiu.. a tak niepozornie kiedyś zaczynałeś. Fakt, że było to kilka lat do tyłu. Ale gdy patrzę jaką drogę pokonałeś i jak cudownie się rozwijasz jako artysta, to pozostaje mi tylko pokłonić się przed Tobą. Wielki szacun. Nie mogę oderwać wzroku od Twoich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość porrr13

Boję się pomyśleć co stanie się jak "puścisz" wyobraźnię i zrobisz jakąś serie czy coś w ten deseń (nie nastawioną na potwory etc.) Byłaby miazga. Tomcat luźny i zarąbisty jednocześnie. Pierwszy wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex!

Morbid- oleiste pacniecia to brushe z setu Shaddiego- gdzies na necie krazy paczka. Konkretnie jeden brush, ktorego uzywam w 90%

 

porrr13- dzieki! No wlasnie plan jest by zrobic artbooka "Tomcat' - takze trzymac kciuki, sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie;]

 

jeszcze raz dzieki i pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się w sumie trochę znudziło pisanie "łoł" "ach" "cudowne" itp ;P

 

ja mam bardziej takie pytanie bo pamiętam że kiedyś się z ciekawości zapuściłem na początek tej teczki i w sumie przebadałem sobie progres. I się nadziwić nie mogę, strasznie fajnie pocisnęliście z cinoslawem. A tak btw to on gdzieś wrzuca pracki? Bo tak w sumie zniknął z horyzontu.

 

I o progres to prosić nie będę, ale jeśli możesz odpowiedzieć to na czym uważasz że najbardziej się doskillowałeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki wieeeelkie wszystkim za komentarze!

 

Motyl- Najlepiej byloby samego cinosława teraz wywołac, moze przeglada jeszcze max3d to sie odezwie;] Chyba to nie jest tajemnica co napisze, cinek obecnie pracuje w Platigach. Nigdzie nic nie wrzuca, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo;]

 

Chyba na pracy dla Applibotow- a przynajmniej tak mi sie zdaje. Postaci,charactery, to byla moja słaba strona, wiec na pewno walka z wlasnymi brakami sporo pomogla by sie 'doskillowac'. Z pracy na prace ucze sie czegos nowego, zaczynam zwracac wieksza uwage na pewne detale i smaczki ktorych wczesniej nie dostrzegalem.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria a'la Banksy jest rewelacyjna, to jedne z najpiękniejszych grafik komputerowych, jakie kiedykolwiek widziałem, cudowne światło, paleta, pomysł... Moje najszczersze gratulacje, to sztuka najprawdziwszej próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolorki w ostatniej. Jak się dłużej przyglądam, to mam bardzo dziwne wrażenie, że to wejście do którego biegnie dzieciak jest wypukłym elementem. Pewnie dlatego, iż wygląda to trochę jak kontynuacja budynku... jego boczna ściana (choć oczywiście nią nie jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności