Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o i to jest dobry nius, bo nie trawie unreal engina w nextkurent genowym wydaniu, mogliby dunie jeszcze od fc2 wypuscic wtedy byłaby mailnka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiedzmy ze zapamietal to troche barwniej, ten plakat to za moim i Chrystiana biorkiem wisial kiedys... ale roleta sie upiepszyla i juz nie wisi.... o popa: gallery-20261023-500x500.jpg

 

tego pana powinien znac kazdy szanujacy sie grafik, lub przynajmniej znac jego historie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiedzmy ze zapamietal to troche barwniej, ten plakat to za moim i Chrystiana biorkiem wisial kiedys... ale roleta sie upiepszyla i juz nie wisi.... o popa: gallery-20261023-500x500.jpg

 

tego pana powinien znac kazdy szanujacy sie grafik, lub przynajmniej znac jego historie ^^

 

A goła doda nie wisiała na tablicy przy wejściu? Przez pewien okres razem z tą terą patrick chyba, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ogladalem trilera gierka wyglada s;poczko, chodz sam filmik trochu chotycznie pociety jest, jakos brak tego flowa trochu ^^ kompletnie nie rozumiem o co chodzi z tym prawie calkiem zdesaturowanym obrazem na poczatku chodz wykozystal bym to i podczas tego spadania (zaraz kiedy obraz wraca do nasaturowanego) gradalnie bym wlasnie wrocil do saturacji ^^ mysle ze ladnie by to wygladalo spadasz im nizej tym radosniej i potem ladnie sie to laczy z pozniejszym futazem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyglada jak strzał z biodra na szybko. Poza dookladnoscia tekstur (co akurat mi przeszkadza, bo szybka trasa robi sie nieczytelna) nie ma tam nic z detekcji kolizji, interakcji z otoczeniem i graczami. wiec taka bardziej "gra do promocji chrupków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmie mało co gry widać, zmontowany jest tak aby nadać grze maksymalnie dynamiczny charakter, i ogolne wrażenie chyba takie jest ale jak się przyjży samym ujęciom z gry to tak trochę nudnawo, ot gra o gościu jadącym przez las

 

możliwe, że się ukaże jeszcze stricte gameplayowy materiał ale myśle, że już by się pochwalili jakby mieli czym

 

chociaż przyznam, że pomysł na wykorzystanie materiałów z CoJ2 spryte :)

 

/edit

 

a wracając do filmu Epic+PCF, mnie osobiście rozbawił tekst "oni są z Polski - ile mogą kosztować?!"

Edytowane przez mara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nie

 

czemu? :)

 

podejżewam, że każda amerykańska (oczywiście nie tylko) firma zareagowałaby podobnie, zabawne jest to, że otwarcie o tym mówi (i bynajmniej nie podejżewam, że próbuje kogoś tymi słowami upokorzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nial'd - jakos nie lubie tego typu gier, wiec zero ekscytacji.

Ale filmik sam w sobie jest kiepski. Chaotycznie pociety, niewiele pokazuje.

Graficznie... kurcze Techland zawsze idzie w strone ostrych kontrastow, przepalonych kolorow. Jakos mi to nie pasuje. Motorstrom, Pure wygladaja klarowniej i ladniej po prostu. A jak sobie przypomne starego dobrego Flatouta 2 z jego przepiekna paleta kolorow i niesamowytym designem leveli to sie lezka kreci.

Oczywiscie opieram to na tych kilkunastu sekundach pokazanych na trailerze gdzie cokolwiek widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie to MMO moim zdaniem, kolorystyka zerżnięta z innych gier, głównie z WOW'a - no ale ok, wiem, że teraz "wszystko już było" i trudno coś nowego wymyślić. No ale efekty cząsteczkowe są kiepskie, grafika też jakoś nie powala. Na filmiku tylko jeden przeciwnik - no ale może jeszcze coś z tego być. Nie powaliło mnie to, ale niemniej faktycznie coś w sobie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=56kSBMiCK3Q - MMO tworzone przez Unity Studios, jak dla mnie niezły pokaz mocy :)

 

Sieciowy NFS: World, gameplay z bety tworzonej na Unity3D: http://unity3d.ru/index.php/archive/129-need-for-speed-world-unity

 

pierwsza gra to taki WoW graficznie, a nic więcej nie widać, nie zachwyca za to drugi linke bardziej cieszy - niezła jakość a to wszystko w przeglądarce, chciałoby się widzieć więcej dużych developerów i znanych marek korzystających z Unity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności