Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak człowiek ham i prostak, to zaraz od razu PCF...

 

Mad

 

"Sounds like PCF;)"

 

ladnie ladnie grabicie sobie.. obyci tacy w swiecie i wogole :)

 

edit: tak na marginesie wlasnie ogladajac sobie portfolia ludkow natknolem sie na taka ladna firme, fadzo fajne animacje http://www.biglazyrobot.com/index.html

 

aha no i vimeo typa z makin of

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo uwalniania licencji na Unreala dorzucicie to ze:

darmowy dostep do softu = wiecej ludzi robiacych cos na tym = wiecej firm ktore decyduja sie na kumpno danego softu tylko dlatego ze sa w stanie znalesc wiecej ludzi ktorzy potrafia go obslugiwac = wiecej kaski dla firmy czy to epic, czy microsyf nie scigajacy za bardzo piratow oficowych, exelowych itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze muszę łopatologicznie pełnymi zdaniami się określać :D

"Źle poczuć" nie w kwestii bólu brzucha, ale małego bądź większego dołka psychicznego wywołanego wewnętrznym głosem mówiącym "cholera ale koleś jest dobry, szkoda ze ja tak nie potrafię" :>

Jeżeli Reanimator nie ma powodu aby czuć się źle, to istnieją dwa wyjścia:

- albo nie rusza go to jak jego poziom techniczny przedstawia się na tle społeczeństwa animatorów,

- albo wręcz poziom jego zaawansowania przewyższa to co pokazał ten koleś w makin of.

Ufff, no to myślę, że w miarę jasno teraz się wyraziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dobrze co miales na mysli. Po prostu nie doluje mnie mysl, ze moj poziom odstaje od najlepszych tego swiata. Wystarczy, ze porownuje swoj poziom do poziomu sprzed roku. Jezeli jest progress, to sie ciesze;)

 

Poza tym:

 

1. Jakbym sie mial dolowac kazdym lepszym animatorem, to wyladowalbym w psychiatryku. A jest ich zdecydowanie wiecej, niz ten jeden;)

2. czy ja gdzies napisalem, ze jestem zaj***** animatorem i nie ma lepszych? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym od dziecka nie był pedantycznym perfekcjonistą i zawsze patrzył się na najlepszych to pewnie teraz bym cieszył się robotą w jakiejś firmie i się spełniał a nie był sfrustrowanym pawianem który nic nie potrafi. Perfekcjonizm = zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to male urządzenie

Mówisz o kamerze? ;) Widziałem podobny patent na jakimś filmiku z targów tyle że zamiast iphona było ps3 z kamerą a gierki miały wbudowane symulatory fizyki. Wtedy to na mnie zrobiło wrażenie bo wcześniej czegoś takiego nie widziałem, teraz już średnio. Taki bajer jak tutaj widziałem chyba w jakiś filmikach promujących DSi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na ich miejscu czegoś takiego nie upubliczniał. Jako pokazówka dla potencjalnego wydawcy może być. Jako public nigdy. Po takiej zachęcie to na pewno bym tego nie kupił. Udowodnili, że potrafią zrobić średniej jakości postać, słabo ją zanimować i odpalać proste zachowania. To dużo za mało na grę (chociaż bordelands AI lepszego nie ma, hehe).

 

No cóż... pozostaje życzyć powodzenia chłopakom, bo daleka droga przed nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.teamfortress.com/post.php?id=3327

ciekawa sprawa, można robić swoje obiekty do tf (czapki albo bronie) i jak beda dobre to trafia do gry. Jest instrukcja jakie warunki musi spełniać obiekt (ilosc poly, kolory, styl...)

chyba se zrobię jakas czapę i sprawdzę jak to działa.

ciekawi mnie jak to działa, jak wyśle model czapki w .obj to skad wiadomo w jakiej ona ma być skali i w jakim miejscu dokładnie na głowie ma sie znajdować.

Edytowane przez FF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemtion - nowy filmik z prezentacją broni. Ta gra chyba pozamiata w tym roku

http://www.ps3site.pl/weapons-death/33848/

Cwaniaczki wykminili że na rynku nie ma za bardzo tytułów westernowych, a ile można biegać po mieście i kraść samochody. Zrobili GTA 100 lat wcześniej. Z jednej strony zapowiada się zajebiście, ale z drugiej szkoda, bo pewnie Red Dead Redemtion przyćmi Call Of Juarez i nikt już nie będzie chciał grać w naszą rodzima produkcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniaczki wykminili że na rynku nie ma za bardzo tytułów westernowych, a ile można biegać po mieście i kraść samochody. Zrobili GTA 100 lat wcześniej. Z jednej strony zapowiada się zajebiście, ale z drugiej szkoda, bo pewnie Red Dead Redemtion przyćmi Call Of Juarez i nikt już nie będzie chciał grać w naszą rodzima produkcję.

 

Wolalbym, zeby w CoJ grali, bo jest zaje..sta gra, a nie jedyna o dzikim zachodzie ... nie uwlaczajac. Zreszta kto mial zagrac, juz zagral, konkurencji nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności